Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πολύ σεξ.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος _voltage_, στις 19 Οκτωβρίου 2018.

  1. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    1. Δε με πειράζει καθολου, το θεωρώ μάλιστα και λογικο.
    2. Όχι εφόσον δεν άρχιζαν τα κουφά (ψεματακια, ψεματαρες, πολυημεροι εξαφανισμοι, κλειστά κινητά και μετά λογάκια του στυλ "μα δε με πηρες", κλπ). Που όλα αυτά τα έχω ζήσει δηλαδη.
    3.
    4. Πιστεύω ότι ανάλογα τη φάση που είμαστε και το πόσο ανοιχτοί είμαστε στα σεξουαλικα μας αυτό παίζει ρόλο και με διαφορετική βαρύτητα ανα φορα/περιπτωση/φαση.
     
  2. Μου προκαλεί εντύπωση το γεγονός ότι η σεξουαλική συμπεριφορά των γυναικών
    μπορεί να προκαλέσει τους χίλιους δυο συνειρμούς (πουτανιά, απαξίωση, αναξιοπιστία),
    να ερμηνευθεί, είτε ως μέθοδος επίτευξης κάποιου σκοπού, άσχετου με τη σεξουαλικότητα συνήθως, είτε ως ψυχολογικό πρόβλημα,
    ή να υποδηλώνει κάτι (τι άραγε?) για τον χαρακτήρα της.

    Με την απόλαυση συνδέεται ή μπα;
     
  3. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    <3
     
  4. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Άλλο το πιστεύω/είμαι θρησκευόμενος άλλο το είμαι θρησκόληπτος (πχ κάνω σεξ μόνο εντός γάμου όταν παντρευτώ, όσον αφορά τον χριστιανισμό)
    @methodrone νομίζω πως φέρνεις μαζί σου και στη συζήτηση στερεότυπα. Δεν λέω ότι δεν ισχύει αυτό που λες εκεί έξω σε πολλούς/ες αλλά στα σχόλια εδω μέχρι τώρα δεν είδα κάτι τέτοιο από κανέναν. Επίσης γιατί το πας στο "γυναίκα με πολλούς συντρόφους= πουτανα" ; Αν γνωρίσεις ένα άτομο στα 30 του και σου πει "έχω πάει με 1-2 άτομα" δεν θα σου χτυπήσει εσένα μερικά καμπανάκια όσον αφορά τον χαρακτήρα του; Δεν θα σε προβληματίσει;
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Επειδή μάλλον σου "διέφυγε" η πρώτη παράγραφος της πρότερης παρεμβάσεως μου. Είπα να την ξαναβάλω. Τσουλί δεν χαρακτήρισα ποτέ καμία, που να πηδιόταν ακόμη και με την πρίζα του ψυγείου της. Όχι επειδή δεν έπρεπε, αλλά επειδή ειλικρινά δεν μου καιγόταν δεκάρα τσακιστή με πόσους πηδιόταν ( repetita juvant...που και που ) . Να γούσταρε ή όχι, ξανά γούστο και καπέλο της. Στο κάτω κάτω της γραφής, στην όποια δική μου ερωτική/σεχουαλική παρτενέρ αναφερόμουν/αναφέρομαι. Τι έκαναν/κάνουν οι άλλες, δεν μ' έκοφτε ποτέ στο παραμικρό. Ως προς το τσουλί, μου "τρύπησε" τα μάτια, ίσως γιατί δεν το θεωρώ τίτλο τιμής, παίζει γιατί η καλύτερη μου φίλη ( δλδ. γυναίκα ), ήταν στα νιάτα της κάτι παραπάνω από σεξουαλικά ενεργή, αλλά αυτό δεν άλλαξε την κάτι παραπάνω από θετική γνώμη που είχα κι έχω για το ποιον της.
    Κλείνοντας, αυτή την κακόμοιρη την μύγα δεν την ρώτησε ποτέ κανείς, αν θα ήθελε να είναι σκλάβα κανενός.
     
    Last edited: 19 Οκτωβρίου 2018
  6. dreams

    dreams Regular Member

    Πολλές φορές μου έχει περάσει από το μυαλό πως θα μπορούσα να κάνω σχέση με πουτάνα, αρκεί να παρατήσει το 'άθλημα', αν δεν έτυχε να το έχει ήδη παρατήσει...
    Αν όμως δεν καλύπτεται από εμένα μόνο και θέλει και άλλες σεξουαλικες επαφές, τότε όχι. Δεν θα μπορούσα να σχετίζομαι μαζί της.
     
  7. Τσου.
     
  8. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    ολο αυτο μου θυμιζει την κοντρα μεταξυ Θεσσαλονικης / Αθηνας ... οσο κομπλεξ εχουν οι Θεσσαλονικεις με τους Αθηναιους " αδικα για εμενα " ... .. Αλλο τοσο και βαλε εχουν οι γυναικες με τους αντρες τελικα ...
     
  9. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Το τσουλι το είπα εγώ και μαρεσει και το είπα όμορφα . Ένα αυτό .

    Όσο για το ότι μου βάζεις την πρώτη σου παράγραφο ... Μια χαρά την διάβασα απλά μετά διάβασα την επόμενη ...ε και πως να το κάνουμε   αυτό αναιρούνται . Ενιγουει ήθελα να κάνω ένα πόιντ, δεν με νοιάζει ιδιαίτερα εσύ τι κανεις, δεν είναι Πέρσοναλ. Έγραψες κάτι και απάντησα ότι υπάρχουν και άλλοι λόγοι .τα είπε πιο όμορφα και συγκροτημένα η @methodrone
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Τι σημαίνει αυτό;
     
  11. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Να αγαπάει να πηδιεται
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Για ποιον λόγο να αποκαλείται "τσουλί"; Το παθητικό ρήμα που χρησιμοποίησες αναφέρεται στο να δέχεται διείσδυση και πώς αυτό καταδεικνύει μία γυναίκα ως "τσουλί";
    Είναι διαφορετικό να σου αρέσει εσένα αυτή η προσφώνηση και διαφορετικό η γενική αιτιολόγηση της ονομασίας.