Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πολύ σεξ.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος _voltage_, στις 19 Οκτωβρίου 2018.

  1. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Ταυτόχρονα στην ίδια χρονική στιγμή στην ίδια τοποθεσία η εκ περιτροπής ;
    Η στην μια περίπτωση η στην άλλη
    με γεια της και χαρά της !
    Her game her rules !

    Γιατί θα πρέπει να παίζει ρόλο ;
    Όσο "εκπαιδευμενη" είναι μια γυναίκα μεγαλύτερη απόλαυση (γνώμη μου πάντα )!

    Πέρα από τους εμπλεκόμενους
    Δεν αφορά κανέναν τι κάνω στο κρεβάτι μου και δεν υπάρχει λόγος να το συζητάω .

    Όχι ! Συνήθως επιλέγω βάση τα δικά μου θέλω ,δεν με επιλέγουν .
     
    Last edited by a moderator: 20 Οκτωβρίου 2018
  2. εχω κανει αρκετεs σχεσειs στη ζωη μου oxι! ομωs ταυτοχρονα παραλληλεs σχεσειs ειμαι αυστηρα! επιλεκτικη και καθετη σε πολλα πραγματα που εχουν σχεση με τον ΕΡΩΤΑ!......
     
  3. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Και αν είναι άτακτη πολύ, απόφαση ενός πανηντάλεπτου. Κορωνα πας. Γράμματα δεν πας.
    Να μαθαίνει και την αξία του χρήματος  
     
  4. tithon

    tithon Contributor

     
     
  5. bumblebee

    bumblebee Contributor

     

     
     
  6. rea..

    rea.. Contributor

    Από τα 35 και μετά, αν είσαι ελεύθερη χωρίς σταθερό δεσμό, είσαι "πουτάνα" , "λεσβία", "κολλημένη με τον πρώην", " με ψυχολογικά θέματα".. κτλ

    Όσα λιγότερα στοιχεία δίνεις για την προσωπική σου ζωή τόσο περισσότερο υποφέρει ο κύκλος σου που στερείται υλικό για να κρίνει την ζωή σου. Όχι ότι αυτό τους εμποδίζει τελικά, άλλα τουλάχιστον βασίζονται σε δικά τους σενάρια και δεν αγγίζουν την πραγματικότητα μου.

    Μάλιστα, έχω παρατηρήσει πως τα τελευταία 2 χρόνια που είμαι στον "χώρο", όταν με πετυχαίνουν σε σε φάση "καυλολάμπω", χωρίς να ξέρουν τι και πως, γίνονται κάπως πιο "επιθετικοί".

    Δεν είναι ούτε "ντροπή" ούτε "παράσημα", είναι η δική μου ξεχωριστή μοναδική πορεία και την μοιράζομαι μόνο με άτομα που έχουν την ικανότητα να με καταλάβουν και δεν έχει δηλητηριαστεί το μυαλό τους από την καταπίεση της "οικογενειαρχίας". Είτε πρόκειται για ερωτικούς συντρόφους, είτε για σπάνιους φίλους.
     
  7. tithon

    tithon Contributor

    πιό πολύ σεξ.
     
  8. gazza

    gazza Regular Member

    τι ουραια που μας τα λες...
     
     
  9. Πόσο πιο πολύ;
     
  10. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    1.
    Μια γυναίκα που έχει πολλούς ερωτικούς συντρόφους για μένα, μιας και το έχω κάνει κι εγώ κατά περιόδους, είναι μια χαρά.
    Σε ότι αφορά το play κανένα πρόβλημα.

    2.
    Θα έπαιζε ρόλο μόνο στο βαθμό που θέλω να κάνω σχέση γιατί στις σχέσεις μου, μου αρέσει η αποκλειστικότητα και την παρέχω βέβαια μιας και είμαι βαθιά κτητικός άνθρωπος και θέλω και οι άλλοι να είναι κτητικοί απέναντι μου. (Προσοχή. Όχι ζήλια. Κτητικότητα. )
    Παρόλαυτα σε μία κατάσταση με ξεκάθαρη εξήγηση απ'την αρχή ενδεχομένως και να δεχόμουν κάτι άλλο με την προϋπόθεση ότι και το άλλο μέλος θα δεχόταν αντίστοιχα το ίδιο.

    3.
    Γενικά μιλάω ανοιχτά για αυτά τα θέματα.
    Πάντα όμως υπάρχουν και περιπτώσεις που θα είμαι πιο επιλεκτική στο να μιλήσω για αυτά τα θέματα, όπως στον εργασιακό χώρο ή στο οικογενειακό περιβάλλον.

    4.
    Δε γνωρίζω.
    Γενικά δεν είχα κάποιο θέμα.

    Έχω περάσει πλέον την ηλικία των 35.
    Είμαι ελεύθερη χωρίς σταθερό δεσμό.
    Είμαι και πουτάνα.
    Είμαι και λεσβία.
    Είμαι κολλημένη με όλους. Με τους πρώην, με τους νυν, με τους εν δυνάμει, με τους κατά φαντασίαν.
    Και έχω και ψυχολογικά προβλήματα.

    Δεν ντρέπομαι να τα πω.
    Δε χρωστάω σε κανέναν τίποτα.
    Δε με ενδιαφέρει σε ποιούς αρέσω και σε ποιούς όχι.
    Κατά βάση και ιδανικά θα ήθελα να αρέσω σε όλους αλλά μιας και αυτό είναι αδύνατο δε θα βγάλω ζυγαριά. Πρέπει να αρέσω σε τόσους για να είμαι καλά.
    Άσε που και να θέλω να κρυφτώ θα πάθω το γνωστό "θέλει η πουτάνα να κρυφτεί και χαρά δεν την αφήνει"...
    Για τέτοια είμαστε τώρα;;;
     
    Last edited: 22 Οκτωβρίου 2018
  11. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Τι είναι καυλολαμπω; (Η άκυρη)
     
  12. rea..

    rea.. Contributor

       

    edit:Η περίοδος που το δέρμα σου λάμπει και σε ρωτάνε τι κρέμες βάζεις και εσύ σκέφτεσαι να απαντήσεις "Λα πουτσαξυλέ ανελεητέ" ...αλλά κρατιέσαι!  
     
    Last edited: 22 Οκτωβρίου 2018