Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποσοι δεν εχουν βιωσει το bdsm ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος πιστοςσκυλος, στις 6 Ιανουαρίου 2017.

  1. espimain

    espimain Contributor

    Μια και ζητάς να σου επιτρέψω να πεις ανόητο το παράδειγμα μου, σ΄ενημερώνω ότι δεν σου το επιτρέπω.
    Με την ευκαιρία σου επισημαίνω ότι και ο αυνανισμός σεξουαλική πράξη είναι και σε οργασμό καταλήγει, αλλά ο πολύς αυνανισμός δεν κάνει κάποιον εραστή, αλλά μαλάκα.
    Φαντάζομαι ότι αυτό το παράδειγμα είναι πλέον κατανοητό και από τα άλλο με τον αστροναύτη.
     
  2. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    για να δεις τι σου αρεσει πρεπει να τα γνωρισεις κ τα δυο και σαν υπο κ σαν κυριαρχος.στα 26 μου βιωσα το υπο αργοτερα το κυριαρχικο .διαλεξα κ το σπουδαιοτερο ξερω πως νοιωθει ενα ατομο που ειναι υπο σκλαβος/βα
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Δεν έχω δώσει ποτέ εντολή μέσω mail/τηλεφώνου/sms. Δεν έχω στήσει ποτέ καμία μπροστά σε μια cam, ν' αυτοβουρδουλιαστεί ή ν' ακουμπηθεί.
    Δεν έχω απαιτήσει ποτέ μέσω πμ/chat από κάποια να μου μιλήσει στον πληθυντικό ή να με πει Κύριο. Κι αν δεν το έκανε, να την "έλουζα".
    Δεν έχω πάει ούτε σ' ένα event στη χώρα μας, δεν έχω συμμετάσχει σε κλειστή συνάθροιση για να sessionάρω με ν (άγνωστες) σε μένα κορασίδες και ούτε θα κάνω τόσο το ένα, όσο το άλλο . Το μαστίγιο μου αρέσει να το χρησιμοποιώ μόνο για να χτυπάω κρέμα ή αυγά ( ζω σε διαμέρισμα και δεν λέει να σπάσω όλα τα γυαλικά/φώτα. Αφήστε που βαριέμαι να τρέχω σε λαγκάδια/δάση/βουνά ).

    Αφού δεν έχω κάνει τίποτ' απ' όλα τα παραπάνω, ομολογώ ότι το βουδουσουμού δεν το έχω βιώσει κσι μάλλον θα συνεχίσω να το γεύομαι μόνο στην φαντασία μου.
     
  4. v1979

    v1979 Regular Member

    απο τις πιο αληθινες και ομορφες τοποθετησεις που εχω διαβασει!
     
  5. Είτε μου επιτρέπεις είτε όχι το παράδειγμα με τον αυνανισμό είναι ακόμα πιο ανόητο. Ένας μαλακάς είναι μαλακάς άσχετα από το γεγονός ότι αυνανιζεται η όχι.
     
  6. espimain

    espimain Contributor

    Έχετε δίκιο.
    Καλή συνέχεια.
     
  7. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Χαχαχα μ αρεσει που παντα καταληγεις να λες αυτο στο τελος σε καθε διενεξη που ανοιγεις
     
  8. espimain

    espimain Contributor

    Όχι πάντα.
    Μόνο όταν ο συνομιλητής μου είναι ή νομίζει ότι είναι, εξαιρετικά οξυδερκής.
    Σε τέτοιες περιπτώσεις συνομιλητών ότι και να πω, δεν πρόκειται να συνεννοηθούμε.
    Είτε γιατί δεν είμαι ικανός να γίνω αντιληπτός, είτε γιατί αυτός δεν μπορεί να καταλάβει.
    Έτσι, μόλις αντιλαμβάνομαι ότι δεν μπορώ ν΄αντεπεξέλθω σε διαλογική αντιπαράθεση μαζί του, σταματώ να επιμένω και τον αφήνω να ζήσει ευτυχισμένος νικητής.

    Πού την είδες την διένεξη σήμερα;
    Κάποιο ιδιοφυές άτομο βρήκε μια παλιά ανάρτηση μου και είπε ότι είναι ανόητο ένα παράδειγμα μου.
    Τι να αντιπαραθέσω σε ένα τέτοιο άτομο (που μόλις έγινε μέλος στο φόρουμ); Δεν μπορώ αδυνατώ.
     
    Last edited: 21 Φεβρουαρίου 2017
  9. Δεν είναι κακό να μην έχεις τι να πεις. Και μπορεί να γράφτηκα τώρα αλλά παρακολουθώ το φόρουμ αρκετό καιρό. Η αλήθεια είναι ότι είχα προφίλ πριν χρόνια αλλά λόγω προσωπικών προβλημάτων το είχα ανενεργό για αρκετό διάστημα. Ελπίζω να σε κάλυψα.  
     
  10. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Αχ! Πόσο δύσκολο ειναι να σκεπαστούμε με κοντά παπλώματα!!!!!! Τράβα απο δω, τράβα απο κει, όλο και κάτι μένει απ έξω!!!!!!
     
  11. Ypotakiko

    Ypotakiko Αναζητώ εκπαίδευση...

    Αααχ δεν το έχω βιώσει ακόμη..
    Αλλά θέλω να το βιώσω στο ρόλο του σκλάβου στα χέρια του κυρίου που θα με αναλάβει...
    Που θα με μύηση αν το λέω σωστά