Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποτε , Που , Πως με ποιον χασατε την Παρθενια σας ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος thief, στις 25 Ιουλίου 2015.

  1. john_m

    john_m Bollocks mandola

    Στα 16 αθώα μου χρόνια , Tάνια, Γιουγκοσλάβα, αααααβαδιστα, αααααβασανιστα !!!!
     
  2. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Βέβαια τώρα που το ξανά σκέφτομαι έχω 3 πρώτες φορές.
    Η πρώτη - πρώτη αυτή που ανεφερα για εκείνο το βράδυ του Ιούλη στο αμάξι του Γρηγόρη (ήμουν η δεύτερή του και πέρασε μεγαλο βάσανο μαζί μου)
    Η πρωτη φορά που γνώρισα το άγριο ανελέητο σεξ μέχρι δακρύων (Αντώνη αγόρι μου να σαι καλά εκεί που σαι )
    Και η πρώτη φορά που έκανα σεξ με κάποιον που με έκανε να φοβάμαι για την ψυχή μου, πως θα χαθεί μέσα του όπως και παραλίγο να γίνει.
    Τελικά ίσως ηταν για καλό που τον έχασα, άδικο σίγουρα για αυτον που χάθηκε τόσο νεος.
     
  3. Κακη η πρωτη εμπειρια αλλα οσο καλυτερη θα μπορουσε να γινει. Και εξηγουμαι... καθοτι υπηρξα κοτα λυρατη στα λουλουδενια χρονια με αποτελεσμα να τρεχω να σωθω μακρια απο οποιαδηποτε γυναικα με πλησιαζε με "βρωμικες" διαθεσεις, εφτασα τελικα να το κανω με τους δικους μου ορους στα 21. Πραγματικα υπηρξαν ονειρεμενα σκηνικα βγαλμενα απο τις πιο τρελες (σημερινες) μου φαντασιωσεις οπου θα μπορουσα να ειχα "ξεστραβωθει" στα 17 και στα 18 αλλα ειπαμε...πιο χεστης πεθαινεις. Ετσι λοιπον εφτασα οντας φοιτητης να ψαχνω μεσα στα σκοταδια να βρω στοχο για πρωτη φορα χωρις να ειμαι και πολυ σιγουρος για το που πυροβολαω. Πολυ γελιο. Θυμαμαι εκανα δοκιμες πιεσης και περιμενα να ακουσω αντιδραση για να καταλαβω αν παω σωστα. Δεν θα την αλλαζα διοτι η κοπελα ηταν οτι καλυτερο μπορουσε να μου τυχει σε τετοια φαση. Υπομονετικη με εντονη ερωτικη διαθεση και εν τελει με φροντιδα και προδερμ σιγα σιγα με εβαλε στο κολπο και αναστατωναμε τη γειτονια τους επομενους μηνες.

    Παντως δεν νομιζω οτι ηταν τυχαιο οτι στα χρονια της αθωότητας βρεθηκαν αρκετες σημαντικα μεγαλυτερες γυναικες με ιδιαιτερη ορεξη να "με διδαξουν". Το ιδιο πραγμα που εμενα εκεινα τα χρονια με κομπλαρε και με εκανε να ντρεπομαι, το γεγονος δηλαδη οτι μυριζα απο τα χιλιομετρα παρθενος, εξιταρε πολλες "ωριμες" γυναικες εκει εξω...
     
  4. KostasP

    KostasP New Member

    Παιδια εχω μια απορια.Προσφατα πηγα με ανδρα ο οποιος μου πηρε την παρθενια και τωρα ειμαι αρκετα ανοιχτος απο πισω κατι που με κανει να ντρεπομαι.Αληθευει οτι η τρυπα κλεινει αν την αφησεις αγαμητη για 10 μερες?
     
  5. 9....απ'οσο ξερω θελει 9. Εξου και η λαικη ρηση "του κωλου τα εννιαμερα".... 

    Ισως καλυτερα να σου απαντησει καποιος πιο εμπειρος...
     
  6. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    βοηθα αν κανεις λιγη γυμναστικη στους εκει μυς στο να έχει καλύτερη ελαστικότητα στο άνοιξε κλείσε  
     
  7. KostasP

    KostasP New Member

    Τι γυμναστικη?Να βαλω δαχτυλο?
    Το θεμα ειναι οτι με πιεζει να βρεθουμε συντομα γιατι θα λειπει η γυναικα του και δεν ξερω τι να κανω.Φοβαμαι οτι θα με ανοιξει περισσοτερο γιατι τον εχει χοντρο.
     
  8. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Ελαφριά γεύματα..πολλά φρούτα και νερό αδερφέ.....
     
  9. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Να σφίγγεις τον σφυκτηρα και να τον χαλαρωνεις. Μπορει να σε βοηθησει αν οντως βάλεις κάτι μέσα, όπως αναφέρεις πχ το δακτυλο και να προσπαθεις να σφιξεις και να χαλαρωσεις τον μυ πανω σ αυτο.
     
  10. KostasP

    KostasP New Member

    Τελικα μου τον εκανε 2ευρω και ησυχασα!Το ευχαριστηθηκαμε!
     
  11. Dapom

    Dapom Contributor

    Και εις ανώτερα
     
  12. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    @sokolata δεν πιστευω να μιλατε για τον ιδιο Μπαμπη ?