Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποτε , Που , Πως με ποιον χασατε την Παρθενια σας ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος thief, στις 25 Ιουλίου 2015.

  1. Dux

    Dux Regular Member

    Θέμα με θύμησες και αναμνήσεις. Με ψήνει.
    Καλοκαίρι 2002, Χαλκιδική-γιατί σαν κι αυτή δεν έχει. Η Μαρία δύο χρόνια μικρότερη. Η πρώτη φορά για αμφότερους. Είχαμε σχέση για μήνες, ελλείψει χώρου το τρενάραμε. Είχαμε προχωρήσει μόνο στο στοματικό της. Απίστευτο. Στις διακοπές δεν χρειαζόμασταν πολλές σκέψεις. Παραλία, βράδυ, μετά από μπίρες, πίσω από μια βάρκα. Την έγλειψα κι εγώ-μου είπε μετά πως δεν το περίμενε. Ψιλομαλακία γιατί όπως ήταν ξαπλωμένη μπήκε άμμος στο στόμα μου. Σε ιεραποστολική στάση την άνοιξα λερώνοντας εκτός του προφυλακτικού και το λευκό φανελάκι μου με λίγο αίμα (μαλάκα, τώρα συνειδητοποιώ πως φορούσα λευκό φανελάκι;;!). Το είχα κρατήσει το φανελάκι αυτό για κάποια χρόνια. Τρόπαιο του νικητή με το αίμα της παρθένας-το γράφω γιατί κάποια κοπέλα πριν, έγραφε πως κράτησε το μαντιλάκι με τα δάκρυα συγκίνησης.
    Θυμάμαι πως μετά την πράξη-που δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο-, εντελώς τυχαία στην άλλη άκρη της παραλίας έσκασαν στον ουρανό πυροτεχνήματα. Άκρως σουρεαλιστικό καθώς επιβεβαίωνε τη φράση πειράγματος μεταξύ των μελών της παρέας "μαλάκα όταν θα γαμήσεις εσύ θα πέσουν πυροτεχνήματα".
    Επαναλάβαμε και κάποιες ακόμη βραδιές το sex on the beach. Μέχρι τη φορά που, ενώ βρισκόμασταν κλασικά πίσω από τη βάρκα και έμπαινα, σήκωσα το βλέμμα μου και αντίκρισα δύο τύπους να έρχονται, σε απόσταση 10 μέτρων. Ένιωσα σα να βρίσκομαι σε χαράκωμα, να σηκώνω το κεφαλάκι μου και να αντικρίζω απέναντι μου ένα τανξ.

    Ντάξει Μαράκι, σε θυμάμαι, για τις πίπες σου κυρίως.
     
  2. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Θέλω να ξέρεις ότι με το στοματικό και την άμμο γονάτισα και επίσης ότι χαλαρά το όλο σκηνικό είναι πολύ πυντσονικό  

    ***

    1996 15άρηδες, με την κοπέλα μου. Θ θειός μου είχε φέρει και κάτι ωραία προφυλακτικά με χιουμοριστικό σκίτσο συλλεκτικό απέξω, η κοπέλα αγχωμένη, εγώ αγχωμένος, με έστειλε στο δίπλα δωμάτιο να το φορέσω, πάω στο κρεβάτι, τα ποδαράκια της τότε είχαν τρίχες, εγώ δεν είχα βγάλει ακόμα, μου πεσε, κρεμόταν το ποφυλακτικό, φιλιόμασταν και βογκάει όπως έπαιζα μαζί της με τα χέρια και τον έτριβα από πάνω της, με τραβάει προς το μέρος της, φεύγει το προφυλακτικό, μπαίνω κανονικά, με ρωτάει ''λες να σπάσει'', της απαντάω ''μην ανησυχείς έχει ήδη βγει'' και με πετάει με φούρια προς τα πάνω, το πόδι μου μπλέκεται στο πάπλωμα, πέφτω μισός κάτω απ' το κρεβάτι με το πάπλωμα από πάνω μου κι εκείνη να τσιρίζει επειδή ντρεπόταν. Μια σταγόνα αίμα υπήρξε στο σεντόνι και τώρα μόλις θυμήθηκα συνειρμικά με το γειτονικό thread ότι η μάνα μου είχε κάνει παστίτσιο εκείνη την ημέρα.
     
  3. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Πότε: Στα 17
    Που: Στο άλσος
    Πως: Μπαίνοντας, πως αλλιώς;
    Με ποιον: Με την Ελένη, συνομήλικη

    Ότι θα πρέπει να μάθω να βγαίνω νωρίτερα ...
     
  4. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Στη Ζωσιμάδων.
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Στα 15 μου, στον πρώτο όροφο του εξοχικού μιας συναδέλφου της μητέρας μου στη Σαλαμίνα.

    Ο Κ, ένα χρόνο μεγαλύτερος ήταν gay. Μου την έπεφτε χουφτώνοντάς με και η αλήθεια είναι ότι χούφτωνε πολύ καλά  

    Με καύλωσε καλά καλά και μου πήρε τσιμπούκι. Εκεί ανακάλυψα ότι δεν μπορώ να τελειώσω στην πίπα αν δεν κρατήσω την αναπνοή μου αν και η αλήθεια ήταν ότι για πίπα δεν ήταν πολύ καλή.

    Συνέχισε μετά να με χαϊδεύει και να με χουφτώνει και 15 ήμουν δεν ήθελα και πολλά πολλά, ξανακαύλωσα. Με ξαναπήρε στο στόμα του αλλά αυτή τη φορά του ζήτησα να κάτσει στα τέσσερα.

    Ομολογώ ότι δυσκολεύτηκα αρκετά μέχρι να καταφέρω να μπω μέσα του, δεν το είχα ξανακάνει και η καθοδήγηση που μου έκανε ήταν προβληματική. Με τα πολλά κατάφερα να μπω και τα υπόλοιπα είναι ιστορία.
     
  6. Στα 14, με τον Αλέξανδρο.
    Σε μια γκαρσονιέρα στην Πλατεία Πάργης.

    Τι μου έμεινε από εκείνη τη νύχτα;
    Ότι ο πολυθρύλητος πόνος της πρώτης φοράς είναι μύθος.
     
  7. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Στα 16 με την Ελένη.

    Ξημερώματα σε γνωστό επιπρομαχωνα με θέα το κουμ καπη Χανίων.

    Έπειτα από έξοδο που καταλήξαμε να φασωνομαστε.

    Απο εκείνη την βραδιά μου έμεινε ότι η ηλικία στο σεξ δεν έχει καμία σημασία στο θέμα εμπειρίας (μου έριχνε 8 χρόνια) και η γιαγιά που έβγαλε βόλτα τον σκύλο της και είδε ένα ζευγάρι να ντύνεται (δλδ η μία να κατεβάζει φούστα και εγώ να ανεβάζω παντελόνι)
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Υπάρχουν κι άλλοι τρόποι  
     
  9. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Εγώ 19, εκείνος 40, δικηγορος. Τρελά ερωτευμένη εγώ μαζί του είχα πάει Αθήνα και με φιλοξένησε στο σπίτι του.

    Περιέργως θυμάμαι σα να το βλέπω ακόμα μπροστά μου το σπίτι αυτό, πολύ όμορφο, μονοκατοικία. Το σεξ δεν μου προκάλεσε καύλα δεν ήταν τίποτα το εξαιρετικό γιατί ήμουν πολύ αγχωμενη και πόνεσε. Η αίσθηση όμως ότι ήμουν μαζί του και έκανα κάτι που για εμένα ήταν πολύ σημαντικό μου έχει μείνει ακόμα σαν ένα όμορφο όνειρο.
     
  10. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Η ερωτική μου ταυτότητα ήταν προφανώς καθορισμένη από τα παιδικά μου χρόνια.
    Η πρώτη μου φορά ήταν με έναν οικογενειακό φίλο 45ρη όταν εγώ ήμουν 14 και με πέτυχε στο σπίτι μου ντυμένη με τα ρούχα της μαμάς και βαμμένη σχεδόν σαν πόρνη με το μακιγιάζ της μαμάς (οι δικοί μου έλειπαν στο εξοχικό και με άφησαν πρώτη φορά μόνη μου στο σπίτι αλλά έδωσαν και κλειδιά στον φίλο τους για να ποτίζει τα λουλούδια καθώς σε μένα δεν είχαν και πολύ εμπιστοσύνη)
    Τρόμαξα..... ντράπηκα πολύ... αλλά εκείνος με ηρέμησε αγκαλιάζοντας με... σε λίγο ξεκίνησε τα χάδια... τα φιλιά... αφέθηκα στην αγκαλιά του... άλλωστε μου άρεσε πολύ αυτός ο κύριος εδώ και χρόνια.
    Λίγο πιο μετά μου ζήτησε να του το χαϊδέψω... και υπάκουσα... και μετά να το φιλήσω.... και του το φίλησα.... και μετά ξανά να το φιλήσω... και λίγο πιο μετά μου έδινε πίπα κανονικά...
    με εξανάγκαζε καθώς μου έπιανε το κεφάλι με δύναμη και με καθοδηγούσε ...
    Έχυσε στο στόμα μου... και με ένα χαστούκι με ανάγκασε να τα καταπιώ όλα και να του το καθαρίσω από κάθε υγρό....
    Λίγο αργότερα... με έβαλε στα 4 ... και με πήδηξε λέγοντας μου ότι είμαι το πουτανάκι του και από εδώ και πέρα θα του τα κάνω όλα....
    Πονούσα πολύ..... αλλά ήμουν πολύ περήφανη που ήμουν πια γυναίκα στα χέρια του... και έκτοτε τον προκαλούσα όσο γινόταν περισσότερο...
    Πάντα με πονούσε... και πάντα ήμουν όλο και πιο πολύ περήφανη... το ήθελα πολύ
    Κράτησε 3 χρόνια σχεδόν... και πάντα τον ικανοποιούσα πονώντας πολύ... αλλά το ήθελα πολύ...
    Μου έμαθε πάρα πολλά με τον δύσκολο τρόπο... αλλά το πιο βασικό ήταν ότι πια ήξερα πως να ικανοποιώ τους άντρες...
     
  11. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Πολυ μαστορας ή μικροτσουτσουνος??


    Εμενα παλι τσιριζε πριν καν μπω στο δωματιο... απο την κουζινα την ακουγα, την ειχε πιασει πανικος.
    Δεν καταλαβα αν ο πανικος ηταν επειδη θα πηδηχτει ή επειδη θα την πηδουσα εγω


    Τελικα δεν καναμε τιποτα. Εγω εκανα.... μετα... με αλλη!!
    Λογικα αυτη ακομα αγνη θα ειναι και ας εχουν περασει 20τοσα χρονια απο τοτε
     
  12. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Και βγαίνοντας; Το θεώρησα περιττό.

    Νταξ, πέρα απο την πλάκα τώρα, ξέρω. Έχω πάει σε ουρολόγο.