Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Που είναι οι Αληθινές Αφέντρες & γιατί κρύβονται ακόμη???

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος doulos75, στις 18 Οκτωβρίου 2014.

  1. doulos75

    doulos75 Aναζητώ Αφέντρα απο Θεσσαλονίκη

    Ναι ξέρω ,,, τεράστιο θέμα...ανοίγω ...όμως οι απαντήσεις μικρές....
     
  2. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Αφέντρες δεν υπάρχουν πια, τις πάτησε το τραίνο!  
     
    Last edited: 18 Οκτωβρίου 2014
  3. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Το θέμα έχει αναπτυχθεί πάααααρα πολλές φορές.... Αν ψάξεις λίγο θα βρεις τις συζητήσεις περί αυτού
     
  4. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Αν ακούσεις βανίλα παντρεμένη να ρίχνει γαμοσταυρίδια στον άντρα της γιά οποιοδήποτε λόγο, είναι η Αφέντρα πού ψάχνεις να δείς. Επίσης αν δείς Υ/υποτακτική να παραπονιέται ακατάπαυστα στον Κύριο ότι την έχει παραμελησει, καί εκείνη είναι Αφέντρα.



    (λογοι διορθωσης: Επισύναψι πρότασης)
     
    Last edited: 18 Οκτωβρίου 2014
  5. Αναλόγως πού ψάχνει κανείς....
     
  6. Heretic_Angel

    Heretic_Angel Regular Member

    Ακριβώς. Απάντησες μόνος σου στην ερώτησή σου.
     
  7. Alpha Noir

    Alpha Noir Regular Member

    Αν δώσεις τον δικό σου ορισμό της "αληθινής Αφέντρας" νομίζω πως θα μπορούσα να απαντήσω, τώρα όχι.
     
  8. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Οι αληθινές Αφέντρες είναι σκλάβες κομμουνιστών ηγετών που ήρθαν ως λάφυρα από ναζιστικά σπίτια με φουτουριστικές κουρτίνες να κρέμονται από τα ταβάνια...
     
  9. doulos75

    doulos75 Aναζητώ Αφέντρα απο Θεσσαλονίκη

    όλες οι απαντήσεις που δώσατε , μέχρι στιγμής είναι ....να το πώ λαικά είναι ΚΛΑΙΝ ΜΑΙΝ!!!!!.
    1) κάποιος απάντησε " Αναλόγως που ψάχνεις.." , στο BDSM γράφτηκα .....τι πιο κατάλληλο μέρος για να βρώ αυτό που ψάχνω...εκτός εάν το BDSM σημαίνει BUILDING SMART MATERIALS!!!!!!
    δηλαδή , που να ψάξω ?? στομν δρόμο ? να πάω να κάτσω ας πούμε στην παραλιακή στο παγκάκι , να αγναντεύω στον θερμαικό , και ξαφνικά να έρθει δίπλα μου μια ωραία κυρία , και να μου πεί , ψάχνεις αφέντρα ρε μεγάλε?? σκύψε να γλύψεις τα πόδια μου...
    ή να πάω στο σπίτι μιας γνωστή μου για καφέ , να πάω τουαλλέτα , να κάτσω κανα μισάωρο εκεί , να με ψάχνουν , και εγώ να βγώ γονατιστός γυμνός , με πέντε - έξι βρακιά της στο πρόσωπό μου ..... και να γυρίσει η φίλη μου να πει ¨ βρέ καλώς τον σκλάβο " , που ήσουν τόσο καιρό κρυμμένος ....

    2) όταν κάποιο μέλος , καινούργιος ή παλιός , ανοίγει ένα θέμα , άσχετα εάν το θέμα έχει ξανασυζητηθεί ή όχι , οφείλουν κατά την ταπεινή μου γνώμη , να πούν τις απόψεις τους (εάν θέλουν φυσικά) , όχι του τύπου , " έχει ξανασυζυτηθεί το θέμα αυτό , και ψάξε να τα βρείς στα προηγούμενα "
    όταν μας ρωτάνε κάποιοι " τι κάνεις , πώς είσαι? δεν απαντάω : " μεγάλε , ψάξε , στα προηγούμενα Forum για το πώς είμαι , γιατί βαριέμαι να σου απαντήσω...."

    3)Επίσης , όποιος δεν θέλει να απαντήσει , γούστο και καπέλο του , αλλά όχι , τώρα δεν μπορώ , ή τι εννοείς όταν λές Αληθινή Αφέντρα?????

    εάν εσύ που αποκαλείσαι Mistress or Domme δεν ξέρεις τι σημαίνει ο όρος Αληθινή Αφέντρα , τοτε τι να πώ......πάω πάσσο!!!!
     
  10. doulos75

    doulos75 Aναζητώ Αφέντρα απο Θεσσαλονίκη

    πσσσσ!!!!πολύ νόημα......
     
  11. Alpha Noir

    Alpha Noir Regular Member

    οκ, δε θα σκάσω κιόλας, μη νομίζεις.
     
  12. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    ... αν δεν ξεχνούσατε το ότι τα λαμπατέρ είναι φτιαγμένα από γνήσιο δέρμα σκλάβων, θα δήλωνα γοητευμένος μέχρι τα... νύχια της ψυχής μου...