Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Που σου αρέσει να κυριαρχεις?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος ellianna, στις 8 Νοεμβρίου 2016.

  1. widowmaker

    widowmaker Guest

    τα καταφερνω καλα μεχρι στιγμης εχω και αποτυχιες βεβαια!
     
  2. brenda

    brenda FU very much

    Α να γεια σου, κι εμένα εκεί μ΄αρέσει να κυριαρχώ, τι σύμπτωσις!
    Δευτερευόντως βέβαια, γιατί προέχουν τα πάθη μου και ο κακός μου εαυτός.
    Άμα δεν τα καταφέρνω σ΄αυτά, τα υπόλοιπα καταλήγουν ευσεβείς πόθοι.
    Προσωπικά πάντοτε μιλώντας φυσικά...
     
  3. Firstime

    Firstime New Member

    Ωραια περιγραφη....!!!!
     
  4. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Στα λεφτά της,δεν υπάρχει μεγαλύτερη ηδονή στο να κανεις κουμάντο στο πορτοφόλι της,κ στο τραπεζικο της λογαριασμό,ισως να μπορώ ..
     
  5. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!             Νταξ!!άλλο λέβελ!!     
     
  6. ManMasterFirst

    ManMasterFirst Ποτέ μη λες ποτέ Μπορεί να εκπλαγείς...

    Σε επίπεδο BDSM μου αρέσει η κυριαρχία τόσο σε δυνατές όσο και σε αδύνατες προσωπικότητες. Η κάθε μία έχει το δικό της ξεχωριστό ενδιαφέρον.
    Σε επίπεδο εκτός BDSM σε παρέες σιγά σιγά και ανάλογα την περίσταση, χωρίς να γίνεται συνειδητά η κυριαρχία έναντι των άλλων έρχεται από μόνη της με την ανάληψη πρωτοβουλίας, ευθύνης, Ηγεσίας.
    Lord Nick
     
  7. Firstime

    Firstime New Member

    Θα συμφωνησω....ειμαι υποτακτικη....με τρελαινει αυτο....αλλα στην υπολοιπη ζωη μου ειμαι δυναμικη...πολυ...σε δουλεια φιλους και τετοια...τωρα με τον σωστο αντρα δεν θα με χαλουσε να ειμαι υποτακτικη ολη μερα ...και ολη νυχτα.
     
  8. Morfonios

    Morfonios When i want your opinion then i' ll remove the gag

    ...πανω μου.