Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Που τις βρισκεται τις υποτακτικες ρε παιδια??

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος SBT, στις 6 Ιουνίου 2017.

  1. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Μήπως το συγκεκριμένο ερώτημα προοριζόταν για το νήμα του @tithon "μόνο για κλάματα" και χάθηκε στο δρόμο;
     
  2. Dr_Molotov

    Dr_Molotov Je suis BDadaSM!

    Είχαν μια φορά προσφορά τα πιτσίνια. Παλιότερα έβρισκες και στα φουντούνια.
     
  3. brenda

    brenda FU very much

    Αμάν, μην κάνει λάθος ένας άνθρωπος, αμέσως, τς τς τς... 
     
  4. tithon

    tithon Contributor

    βλέπετε; όλο μου κλέβουν ύλη. εξορίστηκε και το νήμα γιατί τα ερωτήματα είναι βασανιστικά σοβαρά.
     
  5. brenda

    brenda FU very much

    Που πήγε? Έχει Μακρόνησο το φόρουμ? Αναπάντητα ερωτήματα, παντού! 
     
  6. tithon

    tithon Contributor

    στην έλβα αναφερόμουν
     
  7. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Έχω μια εντύπωση ότι, ούτε στην ενότητα humor δημιουργήθηκε, αλλά εξοριστηκε και αυτό  
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Αυτό θα εννοούσε η γιαγιά ενός συμμαθητή μου στο Γυμνάσιο, που έλεγε πως "οι πουτάνες κι οι τρελές έχουν τις τύχες τις καλές"....
     
  9. Lazycat

    Lazycat Αριστόγατα

    Πάντως καλέ μου άν δε μάθεις τι ειναι παθητικό και τι ενεργητικό, θα δυσκολευτείς. Βρίσκω, βρίσκεται
     
  10. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Οου!!!!!! Ουέλιγκτον το μοσχαράκι;;;;;
     
  11. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    Γραφε αμπρλοφιλοσοφιες και θα σε βρουν αυτες...  
     
  12. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    Την επιθυμείτε και «χωρίς όρια», ε ; Χωρίς να θέλω να σας απογοητεύσω -προς Θεού, δεν είναι πρόθεσίς μου, απλά μια προσωπική εκτίμηση θα κάνω- αυτό το «χωρίς όρια» ίσως να σας δημιουργήσει κάποιες μικρές δυσχερειούλες. Τόσες δα καλέ, επ’ ουδενί κάτι σοβαρό και σίγουρα όχι κάτι αξεπέραστο. Εδώ σου λέει, βουνά μπορεί να κινήσει ο άνθρωπος, άμα θέλει.

    Στη θέση σας πάντως θα έριχνα και μια ματιά στην αγορά του Αλ Χαλίλι (κόκκινα τα δυό σου χείλη), μπας και πετύχαινα κάνα κομμάτι της προκοπής. Εξ όσων θυμάμαι, κατά καιρούς σκάγανε ορισμένες καλές ευκαιρίες εκεί πέρα και σε μάλιστα σε τιμές θανάτου. Τώρα βέβαια, αυτά σας λέω, αρκετά χρόνια πίσω, επί φαραώ Ψαμμήτιχου του Α’ ας πούμε. Μπορεί να ΄χουν αλλάξει κάποια πράγματα έκτοτε, μη σας πάρω και στο λαιμό μου. Δεν την παρακολουθώ πια την αγορά.