Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Που τις βρισκεται τις υποτακτικες ρε παιδια??

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος SBT, στις 6 Ιουνίου 2017.

  1. lol

    lol Ασεξουαλ

    Ελα ενταξει τουλαχιστον σπαστικοι! Αν τα παλια μελη ειρωνευοντε, κ με τετοιον τροπο, τα καινουργια κανεις δεν θα γραφει. Θα μεινετε 5 ατομα. Για αραξτε λεω εγω
     
  2. ChristyLa

    ChristyLa New Member

    Τέτοια δυσκολία να μας βρει κανείς? ούτε δεινόσαυροι να ήμασταν  ..
     
  3. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    τελκα σε αυτο το φορουμ θα τα δουμε ολα οεο  

    Ζήσαμε να το δούμε κι αυτό  
     
  4. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Οποια βγαίνει από το σπίτι του βρισκει...
     
  5. SBT

    SBT New Member

    Ευχαριστω για την απαντηση,καθως και για το οτι διαβασατε το προφιλ μου.Η γνωμη σας ειναι πολυ σημαντικη για μενα μιας και απο τον τροπο γραφης καταλαβαινω οτι εισαστε χρονια στο αθλημα και εχετε γραψει χιλιαδες χιλιομετρα.
     
  6. SBT

    SBT New Member

    Εσυ πιτσινια η φουντουνια ετρωγες οταν την βρηκες????
     
  7. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Στο @Dr_Molotov απλά... σκάνε...    
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    G μπορείς να πεις στο μέλος, ότι δεν τον κοροιδεύεις και να του εξηγήσεις με τις μισές λέξεις, μπορείς είμαι σίγουρος, τι σημαίνει δίχως όρια; Αλλά μη του κρύψεις τίποτα  
     
  9. Dr_Molotov

    Dr_Molotov Je suis BDadaSM!

    @SBT βασικά εγώ τη βρήκα στα δρακουλίνια. Με το που ανοίγω τη σακούλα πετάγεται μια μικρή νυχτερίδα από μέσα. Με μία γρήγορη κίνηση την γραπώνω με την απόχη που έχω πάντα δίπλα μου για παρόμοιες καταστάσεις. Έτσι σκλαβωμένη όπως ήταν στα δεσμά της απόχης μου έριξε ένα βλέμμα γεμάτο ηδονή και ανάγκη. Με το που το είδα μια συμπόνοια βγήκε από μέσα μου και της άπλωσα τον καρπό μου να τραφεί από το αίμα μου. Έτσι υποτάχτηκε αυτή σε εμένα, και κατ' επέκταση και εγώ σε εκείνη.


    Πέρα από τη πλάκα αν συναναστραφείς με άτομα του χώρου θα είναι πιο εύκολο να βρεις κάτι κοντά σε αυτό που ψάχνεις. Αν κοιτάς στο γενικό πλυθησμό είναι σαφώς πιο δύσκολο αν και φυσικά όχι αδύνατο. Τώρα άτομο δίχως όρια δεν υπάρχει. Επίσης αποκλείεται με ένα άτομο οι επιθυμίες σας να ταυτίζονται απόλυτα. Πάντα υπάρχει ένας συμβιβασμός από τον οποίο είναι σημαντικό να είστε ικανοποιημένοι και οι δύο.
     
  10. desire

    desire No one like you https://youtu.be/aZcXD6bCK8U

    Αναμεσα στα τοσα αλλα διηγηματα του συγγραφικου εργαστηριου που παρεχει το φορουμ ,η ερωτηση φανταζει σαν ψυλλοι στα αχυρα.Υποτακτητικοβολισμος στα νεα μελη προβλεπεται για τιμωρια απο τον κανονισμο?  
     
  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Πάντως οι πιο σαρκαστικοί εδώ δεν ήταν οι παλιοί ,ήταν οι νέοι , στον νέο, όχι;
     
  12. skia

    skia Contributor

    κι η δημιουργια αναλογου ερωτηματολογιου απαραιτητη.