Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πράγματα που πίστευα σαν παιδί

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 18 Αυγούστου 2016.

  1. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    ότι όλοι είναι καλοί μέχρι αποδείξεως του εναντίον
     
  2. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Ω, ναι, ήμανε... μέχρι και Αυγή πούλαγα τις Κυριακές κάποτε στη Σταυρούπολη... 
     
  3. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Γλυκούλι!
    Έλα να το πάρω μια αγκαλίτσα.
      
     
  4. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Θυμάστε την ένδειξη κατειλημμένος στα ασανσέρ;

    Οκ! Η σύντμηση στο δικό μας είναι κάπως περίεργη και εγώ διάβαζα ΚΑΤΙΝΟΣ.

    Και επειδή είχα μια θειογιαγιά Κατίνα, θεωρούσα απολύτως φυσιολογικός μέσα στο ασανσέρ να είναι ο κύριος Κατίνος  
     
  5. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Επίσης ότι τα κοτοπουλάκια που τσάκιζα από το φούρνο με μπόλικες πατάτες, φτιάχνονται στο εργοστάσιο και δεν σφάζουμε τα τριχαριτωμένα πουπουλένια πλασματάκια   
     
  6. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Ότι ο κόπος μου θα ανταμοιβεται... Κούνια που με κουναγε  
     
  7. étude

    étude Guest

    μέχρι πέντε χρονών περίπου, πίστευα πως τα δώρα της πρωτοχρονιάς, τα φέρνει ο άι βασίλης
    ώσπου μια μέρα άκουσα τον παππού μου, να φωνάζει στον μπαμπά:
    " μα τι παιχνίδι της πήρες πάλι; ναυμαχία; όλο αγορίστικα της παίρνεις! "

    και πάει η μαγεία..
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Πρέπει να ήμουνα 9 όταν μετά από ένα σιρκουί που είδα στο Τατόι με τον μεγάλο μεγάλο ξάδελφο, ρώτησα στο σπίτι τους "μεγάλους" τι πα να πει αυτό που άκουσα, ότι η εξάτμιση του τάδε αυτοκινήτου τού δίνει πάνω από 10 ίππους και κανείς δεν μπορούσε να μού εξηγήσει τα πώς και τα γιατί... Σταδιάλα... Μεγάλοι, σού λέει ο άλλος..!
     
  9. xaris567

    xaris567 New Member

    ότι υπάρχει θεός.
     
  10. desire

    desire No one like you https://youtu.be/aZcXD6bCK8U

    Οτι θα παιξω στην Μπαρτσελονα...!!!
     
  11. Amoreisa

    Amoreisa Regular Member

    Ότι θα μπορούσα όταν μεγαλώσω να ζω μέσα σε ένα υποβρύχιο στον βυθό της θάλασσας...
     
  12. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Άκουγα εκείνο το τραγούδι του Παπακωνσταντίνου, το Κοντρόλ και τους στίχους

    Έχω τον έλεγχο
    των πιο κρυφών κυττάρων σου,
    του οργασμού, της πείνας σου,
    της μάρκας των τσιγάρων σου.


    Επειδή οκ, τι είναι πείνα ήξερα, τι είναι κάπνισμα ήξερα, ήμουν βέβαιη πως ο οργασμός έχει να κάνει με τη δίψα, οπότε ήμανε εντελώς βέβαιη ότι αυτός είχε έλεγχο τι τρώει, τι πίνει και τι καπνίζει.

    Μάλιστα είχα τέτοια βεβαιότητα, που δεν σκέφτηκα καν να ρωτήσω ποτέ (ίσως προς μεγάλη ανακούφιση των γονιών μου    )