Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πραγματικη φαντασιωση...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος dina, στις 30 Οκτωβρίου 2016.

  1. Illustration

    Illustration .... Sandman is looking for your soul.

    Πραγματική φαντασίωση....Όπως λέμε , γύρισα φεύγοντας.
    Καπου η συγγραφέας έχει μπερδέψει τους χρόνους. Ζει στο matrix
     
  2. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Εύχομαι να βρεθεί και για εσάς κάποια,που θα της ξυπνήσετε τέτοιες φαντασιώσεις.
    Σε όλους τους χρόνους.

    Μέχρι τοτε,καυλωστε ελευθερα με τις ξενες.  
     
  3. Τέτοιου είδους κείμενα είναι για εκλεκτούς αναγνώστες που μπορούν Να δουν πίσω από τις λέξεις Χωρις να στέκονται σε αυτές... Εντάξει δεν έχουμε την απαίτηση από όλους να μπορούν να το κάνουν αυτό..αυτοί οι λίγοι που μπορούν όμως μας αρκούν..
     
  4. Illustration

    Illustration .... Sandman is looking for your soul.

    Συμφωνώ, πισω απο τις λεξεις κρυβεται ο Αλεξης, η Λουκια, ο Ισίδωρος κτλ. Ολοι εχουμε το κοινο μας.
    Η ειρωνεία ομως ειναι περιττή στα ποστ του οποιουδηποτε εδω μεσα.
    Plus οτι ολοι μας ειμαστε μελη μιας κοινοτητας.
     
  5. danos

    danos Regular Member

    @dina γιατι δεν ξέρω αν εισαι για μπουνιές η κλωτσιές,να σε στείλω δεξι χέρι και δεξί πόδι να διαλέξεις
    σε μπουνιά δουλεύει και το αριστερό το ιδιο καλά
    υπάρχουν και γάντια του μποξ για πιο ιδιαίτερες καταστάσεις  
    πληροφορίες εντός
     
  6. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Μάλλον δεν έχεις καταλάβει κάτι καλά...
    Η @sokolata είναι η Κυρία μου.
    Θα σου πρότεινα να κλείσεις αυτό το προφίλ,να πακεταρεις και να φύγεις για Βραζιλία .
    Δε θέλεις να νιώσεις την οργή της πάνω σου...πίστεψέ με...
     
  7. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    @dina με την άδεια ελπίζω της @sokolata και με όλο μου τον σεβασμό στο πρόσωπό της, έχω να δηλώσω ότι σε αγαπώ απλά.. 
     
  8. danos

    danos Regular Member

    αααα σορρυ δεν κατάλαβα
    οχι δεν μπαίνω ανάμεσα φοβάμαι οτι τηα γεμίσουν τα ρούχα μου πραλίνες και αμύγδαλα και αντε να τα πλύνω μετα
     
  9. Το ίδιο πράμα λέμε μάστορα.
     
  10. Έχεις την άδεια της κυρίας σου @dina παιδί μου να γράφεις ότι θέλεις όπως θέλεις χρησιμοποιώντας ότι λέξεις επιθυμείς. Είμαι δημοκρατική κυρά Εγώ. οχι καμία τυχαία.
    Και άμα πειράξει κανείς την γκομενα μου υποτακτικη ζουζουνιτσομπουκιτσα μου θα έχει να κάνει με ολόκληρη την οικογένεια ιον Παυλίδη Παπαδοπούλου και bingo..
     
  11. danos

    danos Regular Member

    δώσε πόνο αλλα ας μην ξεχνάμε και τι serrano ε
    σόι είστε
     
  12. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Τώρα δλδ εγώ εσένα τι σε έχω.......?