Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προβληματα στις σχεσεις ενος ποδοφιλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος agent!, στις 29 Νοεμβρίου 2016.

  1. agent!

    agent! Regular Member

    Ειναι προβλημα να καυλωνω με τα γυναικεια ποδια πολυ περισοτερο απ'οτι με την ευαισθιτη περιοχη της γυναικας? Οταν λεω σεξ σκεφτομαι οτιδηποτε αλλο εκτος την δυεισδηση. Το βλεπετε αρρωστημένο? Για να ικανοποιησω τη γυναικα με το πεος μου πρεπει απαραιτητως να εχω τις πατουσες της στο προσωπο μου. Εχω τασεις υποτακτικες.. μπορει να με βοηθησει καποιος? Δε θελω να χασω τη σχεση μου.  
     
  2. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Γιατί; απειλεί ότι θα σε χωρίσει; λόγω του φετίχ σου;
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Αχμ, πες της ξεκάθαρα τι σε καυλώνει, κρυφό το χεις;! Δε πιστεύω να υπάρξει πρόβλημα κι όχι δεν είσαι sick δεν καυλώνεις διαφορετικά και είναι ωραίο αυτό.  
     
  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Φετιχισμός λέγεται...
     
  5. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    πρεπει να κανεις μια κουβεντα και να της δωσεις να καταλαβει το σκηνικο στις πραγματικες του διαστασεις!!! οχι γυρω γυρω.
     
  6. agent!

    agent! Regular Member

    Μαγδαληνη μακαρι να σκεφτόντουσαν ολες σαν κ εσενα. Αλλα υπαρχουν αρκετες που οταν ακουν τετοια πραματα το βαζουν στα πόδια. Θελουν απλα να πηδιουνται καλα..τιποτα παραπάνω. Εγω εχω στο σεξ μυαλό διεστραμένου. :")  
     
  7. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    ελα αν σε παρατησει θα σου κανουμε κονε με τη μαγδαληνη!
     
  8. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

    αυτοί οι ψευτοκαθωςπρεπισμοί καθόλου δε μου αρέσουν.
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Μ@λ@κ@!  
     
  10. agent!

    agent! Regular Member

    Οταν ο ανθρωπος εχει κομπλεξ....
     
  11. agent!

    agent! Regular Member

    Δε χρειαζομαι κανενα κονε με καμια και απο κανεναν. Τα κονέ ειναι για τα Αντρακια.
     
  12. η ποδολαγνεια ειναι ενα ομορφο! ερωτικο! παιχνιδι πριν και κατα τη διαρκεια τηs ερωτικηs συνευρεσηs οταν θελειs MONO αυτο χωριs ΠΟΤΕ NA κανειs σεξ τοτε υπαρχει θεμα....