Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προβληματισμοί

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Equinox, στις 15 Μαρτίου 2018.

  1. Equinox

    Equinox New Member

    Δεν ξέρω αν είμαι στο κατάλληλο site, λόγο ύφους. Αλλα φαίνεται δραστηριότητα οπότε εσείς είστε οι τυχεροί που θα σας ζαλίσω

    Είμαι από τους τύπους τελικά ρε παιδιά που καταλήγει να γουστάρει τους φίλους του. Δεν ξέρω τι στο πούτσο, αλλά δεν είναι η πρώτη φορά που μου συμβαίνει.

    Η πολύ τορινή μου φάση έχει ως εξής. Έφυγε ο κολλητός μόνιμα (ευτυχώς όχι μακριά), με γράφει άσχημα από τότε και έχω φλιπάρει. Να ξεκαθαρίσω ότι είμαστε και οι 2 φοιτητές και ξέρουμε ότι έχουμε τις ίδιες προτιμήσεις.

    Ευκαιρίες υπήρχαν άπειρες, δεν θέλω να αναλωθω σε λεπτομέρειες αλλα κίνηση δεν έκανε ποτέ. Εγώ πρόσφατα είπα λίγο πόσο μου λείπει και έκτοτε νομίζω άλλαξε η συμπεριφορά του. Η λογική μου λέει για διάφορους λόγους όσο τα βάζω κάτω, να πάψω να ασχολούμαι. Όμως ειλικρινά ο καιρός περνάει και εγώ δεν ηρεμώ.

    Εσείς τι θα κάνατε στη θέση μου ???
     
  2. Κοίταξε, εγώ θα σου έλεγα να απευθυνθείς στο Φιλοσοφικό Απόρρητο  

    Θα ακούσεις χίλιες δύο γνώμες, όλες διαφορετικές, όλες δεν θα σου κάνουν. Εσύ θα αποφασίσεις, deep inside, ξέρεις
     
  3. -Volt-

    -Volt- Contributor

    τί είναι το φιλοσοφικό απόρρητο;
     
  4. Equinox

    Equinox New Member

    Στο φιλοσοφικό ακούς πίπες όχι γνώμες. Και εδώ διατηρείτε η ανωνυμία. Το σκέφτηκες καθόλου πριν μου απαντήσεις?
     
  5. Εσύ πριν ειρωνεύεται εψαξες να δεις ότι και στο Φιλοσοφικό Απόρρητο υπάρχει ανωνυμία όταν ποσταρεις εσύ ;

    Όχι εύκολη και έτοιμη λύση θες μάλλον pitie  
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  7. Equinox

    Equinox New Member

    Σε σελίδες τύπου απόρρητο υπάρχει ανωνυμία ως προς τα μέλη που διαβάζουν. Όχι προς αυτούς που δημοσιεύουν και τους διαχειριστές. Σε ολες αυτές τις σελίδες κάποιος εγκρίνει τις δημοσιεύσεις. Και θες να γράψω κάτι τέτοιο ?? Επειδή δεν ξέρεις προφανώς πως λειτουργεί το face και τις διαφορές του με ένα forum όπως εδώ. Ελπίζω να μην έχεις δημοσιεύσει εκεί. Και αν ήθελα απόρρητα θα ήμουν εκεί. Και πολυ το συζήτησα.
     
  8. Διευκρινίζω λοιπόν ότι για να δημοσιευτεί κάτι στην εν λόγω σελίδα μπαίνεις ανώνυμα σε ένα site και γράφεις. Δεν σου ζητά κανένα απολύτως προσωπικό στοιχείο. Ούτε καν κινητό που σου ζητήθηκε εδώ.
    Ποιο είναι λοιπόν πιο ανώνυμο;

    Πες απλά ότι δεν μπήκες στον κόπο να το ψάξεις καν
    Αυτά από εμένα, δεν ασχολούμαι περαιτέρω. Προφανώς δεν θες να 'ακούσεις'.
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Αν σε γράφει, γράψτον και εσύ, ίσως;
     
  10. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Μία σου και μία μου θα το μετανιώσεις,με το ίδιο νόμισμα θα μου το πληρώσεις...(ό,τι θυμάμαι χαίρομαι  )

    Αν νιώθει να τον γράψει να το κάνει,αν δε το νιώθει θα είναι παιδιάστικη αντίδραση που δε χρησιμεύει κάπου...

    Υγ: Χαίρομαι που σε βλέπω ξανά στο φόρουμ 
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Είναι φιλία ή είναι friendzoning και μόλις το ραντάρ του έπιασε αυτό το κάτι, λάκησε;
     
  12. Equinox

    Equinox New Member

    Αυτό κάνω 1 μήνα τώρα