Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προς γυναίκες πρωτάρες στο s/m

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος sakiss3000, στις 22 Μαϊου 2005.

  1. sakiss3000

    sakiss3000 Regular Member

    Αντε κορίτσια μη φοβάστε κάποτε πρέπει να κάνουμε το πρώτο βήμα. Κανένας δεν γεννήθηκε μαθημένος, σιγά – σιγά θα τα βρούμε αρκεί να υπάρχει σοβαρότητα και σεβασμός. Κάποτε πρέπει να κάνουμε την αρχή να επικοινωνήσουμε να συναντηθούμε να μιλήσουμε και να δούμε τι θα προκύψει. κι αν δεν προκύψει δεν τρέχει και τίποτα την υγειά μας να’χουμε και πάμε παρακάτω. το site γι αυτό υπάρχει για να μπορέσουμε να τα βρούμε κι αν περιοριζόμαστε στο να το κοιτάμε μόνο, δεν θα γίνουν ποτέ πράξη οι επιθυμίες μας. και μην ντρέπεστε, να σκέφτεστε ότι εγώ που τα γράφω αυτά στο ίδιο με εσάς καζάνι βράζω. όποια λοιπόν αρχάρια νοιώθει την επιθυμία να παίξει σαδιστικά ή μαζοχιστικά, αλλά διστάζει ως αρχάρια που είναι, ως αρχάριος κι εγω που είμαι της ζητώ να επικοινωνήσει μαζί μου για να μιλήσουμε ως όμοιος με όμοιο, να ψαχτούμε μαζί αν χρειάζεται ακόμα ψάξιμο, να δοκιμάσουμε, και να προσπαθήσουμε μαζί να αντιμετωπίσουμε τους δισταγμούς μας. Αφού το θέλουμε γιατί να μην το κάνουμε; μια ζωή την έχουμε και δεν αξίζει να την πετάμε για χάρη μιας κοινωνίας που αδίσταχτα απορρίπτει εν ονόματι της ψευτοηθικής της.

    Ααφου σ αρεεεεσει κι εσεεενα μ αρεεεσει κι εμεεενααα τι το κουραααζουμε λοιιποοον;;
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Σωστος ο sakis3000
     
  3. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    poly swstos o sakis3000
     
  4. vodkangel

    vodkangel Guest

    Θα πρωτοτυπήσω και θα πω πάρα πολύ σωστός ο Σάκης
     
  5. sakiss3000

    sakiss3000 Regular Member

    Και γαμω τους σωστους ο Σακης
     
  6. Arabian_Nights

    Arabian_Nights New Member

    ναι συμφωνω πολυ σωστος ο sakiss3000 ...........
     
  7. τασος0

    τασος0 Regular Member

    Σακη εισαι ωραιος..αν σκεφτοταν ολοι οπως εσυ..τωρα δεν θα υπηρχε bdsm κοινοτητα αλλα....κοινοτητα για τους "κανονικους" αλλα υπαρχει το αλλα
     
  8. sakiss3000

    sakiss3000 Regular Member

    odalisque έχετε δίκιο αλλά το έγραψα αυτό με το σκεπτικό ότι μπορεί σε μια γυναίκα να αρέσει μόνο το sm, όπως σε εμένα, αλλά να γράφει female slave. Δεν εννοούσα να κάνει οπωσδήποτε λεπτομερή περιγραφή για το τι της αρέσει. Βλέποντας να γράφουν όλες female slave η mistress σκέφτηκα ότι κάποιες από αυτές μπορεί και να μην είναι σε όλο το φάσμα του bdsm αλλά μόνο του sm, όμως πως θα το καταλάβαινα;
    Ηταν και λίγο διάστημα τότε που είχα γίνει μέλος κι αναρωτιόμουν πως βρίσκει κανείς εδώ αυτό που του ταιριάζει… Θα το αφαιρέσω πάντως…


    slave0 εγώ θα ήθελα να μην χλευάζεται κανένας και να μην χρειάζεται να φοβάται ότι κι αν του αρέσει. Το σεξ είναι αυστηρά προσωπικό θέμα και κανένας δεν έχει δικαίωμα να εισβάλει στην τόσο προσωπική ζωή του άλλου και να την ποδοπατεί πρόστυχα. Ακόμα κι αν διαφωνεί επειδή δεν του φαίνεται καλό, ακόμα κι αν θέλει να τον αποτρέψει, δεν έχει δικαίωμα να τον χλευάζει.
    Το ξέρω βέβαια ότι δεν σας λέω κάτι καινούριο...
     
  9. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    sakis3000 το status που λες είναι μια συντομή περιγραφή και δεν έχει τον σκοπό της αναλυτικής έκθεσης. οτι άλλες πληροφοριες το κάθε μέλος μπορεί να τις δηλώσει κάνωντας thread η στο bio στο προφίλ
     
  10. latexduck

    latexduck Contributor

    δεν μου άρεσε όλο αυτο...
     
  11. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Σάκη ζούμε για να σε ακούμε ! 

    Ωραίος μπράβο σου, μια χαρά τα λες και εγώ μαζί σου!
    Άντε εύχομαι να βρεθεί κάποια σύντομα και να εκπληρωθεί αυτή σου η επιθυμία!  
     
  12. kali crow

    kali crow Guest

    μηπως να παει για πολιτικος?