Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προς Mistress of Death...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 7 Ιουνίου 2006.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Επειδή αρκετές φορές μπορεί να κάνω λάθος και για αυτό το λόγο συνεχίζω τη συζήτηση δημόσια για να με κρίνουν , σε αυτά που θα πω…
    M.O.D μου είπες ότι δε σε ρώτησε κανείς ποιανού είναι το κείμενο και για αυτό δεν είπες . Νομίζω ότι η ευγένεια απαιτεί από αυτόν που το χρησιμοποιεί να λέει και από πού . Όταν δεν αναφέρει κάτι , τότε φαίνεται ως δικό του .
    M.O.D δεν είπα ότι ζήτησες κάποιο βραβείο , απλά όταν μπαίνεις κάπου όπου δεν σε ξέρουν , τότε από τα γραφόμενα σου σχηματίζουν μια ιδέα για το ποια είσαι . Άρα τείνεις να δημιουργήσεις μία πλάνη σε αυτούς που σε σκέφτονται ως δημιουργό .
    Τώρα αν θα έλεγες ότι είναι από ένα άτομο που στο έχει δώσει από Θεσσαλονίκη πριν από χρόνια , δεν με ενδιαφέρει ιδιαίτερα , στο είχα δώσει να το διαβάσεις εσύ και όχι να το προσφέρεις και αλλού δίχως να με ρωτήσεις . Έχω νομίζω αυτό το δικαίωμα .
    Και τέλος είπες ότι δίνουμε στο forum διάσταση δίχως θέμα . Δεν δίνουμε , έδωσα και πάλι νομίζω ότι μπορώ να έχω το δικαίωμα να οργιστώ , όταν κάποιος προσπαθεί να παρουσιάσει ως κτήση του κάτι που δεν του ανήκει , ακόμα και αν δεν ήταν δικό μου .
    Τώρα για τα τρίτα άτομα που αναφέρεις δεν με αφορά , είναι δικό σου θέμα και επίσης δεν μπορείς να χαρίσεις κάτι που δεν είναι δικό σου …
    Αυτά , αν έκανα λάθος , μπορείς να με πείσεις και θα σου ζητήσω συγνώμη , αλλιώς περιμένω κάτι αντίστοιχο από εσένα …
     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Δεν πιστεύω να διαψέυσεις τα λόγια σου...
     
  3. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Θέμα copyright βλέπω εδώ; Συνηθισμένο φαινόμενο στην Ελλάδα slave shadow, έτσι νομίζω, κάποτε όμως πρέπει να σταματήσει. Το λέω γιατί και εγώ γράφω, δημοσιεύω και πολλές φορές μου τα κλέβουν.
     
  4. DreamMaster

    DreamMaster Regular Member

    slave-shadow,

    προσπαθώ να καταλάβω τί δεν καταλαβαίνεις.. Αφού η κοπέλα το δηλώνει ξεκάθαρα:

    Originally Posted by Mistress_of_Death
    Είμαι οτι βλέπεις..
    δεν κρύβομαι και δεν παριστάνω κατι που θα ήθελα να ειμαι..
    είμαι αυτο που βλέπεις και νοιώθεις!


    Γιατί την εγκαλείς να προσδιοριστεί μέσω του λόγου; Τί να σου απαντήσει; Είδες την πράξη της, άρα και την ίδια... Αν επιμείνεις, το πολύ-πολύ να σου (ξανα)δηλώσει ότι εικόνα σου έκλεψε, όχι λόγια.

    Δεν θα ήταν εξίσου παράλογο να ζητάς, π.χ. από μένα, να διαψεύδει η εικόνα μου τον λόγο μου;

    Ειλικρινά,
    Dream
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    κατι εχασα εδω μαλλον...
     
  6. hugger

    hugger Regular Member

    Ουτε στην Αεραπατεραλανδη τετοια συνεννοηση.Τι σας επιασε καλε με τη θανατερη κυρια?  
     
  7. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Των Ονείρων Αφέντη , μια ελπίδα , με έσπρωξε . Ότι δεν θα φοβηθεί και θα με αντιμετωπίσει , θα μιλήσω απλά και θα με καταλάβει και αν κάνει και εκείνη το ίδιο , μπορεί να καταλάβω εγώ ...