Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προσέγγιση υποτακτικής.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος bdsmpr, στις 15 Μαϊου 2017.

  1. katerina

    katerina Regular Member

    Παραδοσιακα ε? που στα κοματια βουδουσουδιαζομαι εγω γμτ...

    Μια φορα μου ειπε "Ζητα το" ,
    μας πηρε καμια ωριτσα να το ξεστομισω,
    ε και απο τοτε, τα τελευταια 2 χρονια μου εχει μαμησει τα παντα ολα!
    Κοριτσια μη τσιμπατε ... κινεζες εσεις!
    ξερω τι λεω!  
     
  2. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Αν λοιπόν το..."μαμήσι" που σου προσφέρει είναι πρώτο πράμα,
    τότε να γιατί συμφέρει να του το ζητάς χύμα ελληνικά κι όχι κινέζικα!  
     
  3. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Βασικα εγω θα ελεγα απο το πρώτο λεπτό σε θέλω δικια μου εδω και τωρα οπως είσαι !!!
    Βλεπεις αντίδραση και αναλόγως πραττεις !
    Βέβαια εγω δεν ειμαι άντρας.....αλλα και αν ημουν το ίδιο θα έλεγα !!!
     
  4. Brigitte

    Brigitte Contributor

  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αφέντη/Κύριε Ανατριχιαστικέ/Μέγιστε/Μυστηριώδη Ουλουαχάτ ( όπου Ολουαχάτ, βάλτε ένα απ' τα πάμπολλα nick ), διάβασα, 2/3/10 γραμμές σας σε μια οθόνη και μου ήρθε ο ουρανός σφοντύλι. Μετά, είδα και την φώτο σας ( που να σας την ζήτησα, να μου την στείλατε οικειοθελώς ) ή δεν είδα καν εκείνη. Και πριν καν τα χνώτα μας βρεθούν σ' απόσταση τουλάχιστον ενός χιλιομέτρου, μου ήρθε και η ιονόσφαιρα καπέλο. Τότε αποφάσισα, ότι η μοναδική μου βλέψη στην ζωή ήταν να σας προσφερθώ ψυχή τε και σώματι.
    Τα περί ρόλων που ίσως κι ακόμη λιγάκι να ισχύουν ( δλδ. του άντρα "κυνηγού" και της γυναίκας που δείχνει διαθεσιμότητα ), στην περίπτωση σας σίγουρα δεν έχουν κανένα νόημα.
    Εσείς είστε Α/Κ κι εννοείται, ότι μένετε αραγμένος στο θρόνο σας, εγώ αν χρειαστεί μυρίζω και τα νύχια μου και πέφτω στις ποδάρες σας.
    Ή σας τις αγκαλιάζω γονατιστή εν είδει ικεσίας, για να με τοποθετήστε στο χαλάκι/ντουλαπάκι/κλουβάκι που περισσότερο θα σας άρεγε να με βάλετε.

    * Όπου άντρας "κυνηγός", απ' την στιγμή που μιλάμε για Κυριαρχικά άτομα ( που θεωρητικά σ' αρκετές περιπτώσεις ίσως και να γούσταραν πιότερο να διαλέγουν και να μην περιμένουν, να τα διαλέξουν ), βάλτε γυναίκα, transgender, ή όποιο άλλο φύλο θα τραβούσε η ψυχούλα σας.

    ** "Συνταγές επιτυχίας" ή "μαθήματα" προσέγγισης υποτακτικής ( μάλλον είναι τελείως διαφορετική μορφή ζωής απ' τις άλλες γυναίκες ), δεν τα έλαβα ποτές μου και γι' αυτό δεν μπορώ να τα μεταλαμπαδεύσω.

    *** Υ.Γ. του Υ.Γ. Μέχρι να γίνει κάποια υποτακτική μας, είναι μια γυναίκα σαν όλες τις άλλες.
    Άρα γνώμη μου είναι, ότι θα προσεγγιζόταν με τον τρόπο, που θα χρησιμοποιούσαμε για να προσεγγίσουμε μια οποιαδήποτε γυναίκα.  
     
    Last edited: 16 Μαϊου 2017
  6. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

     

    Αν πάντως εμένα με πλησίαζε κάποια εδώ στην Ελλάδα και μου έλεγε τέτοια πράγματα,...θα φυλαγόμουν...Σίγουρα κάπου αλλού θα το πήγαινε, όχι απαραίτητα ερωτικό...

    Στο εξωτερικό πάντως, ή ξένη που να μην έχει ζήσει καιρό εδώ, μπορεί να "παίξει" και τέτοια προσέγγιση να είναι ειλικρινής.

    Όσο για το "ζουμί", βρε @Tenebra_Silente επηρεάζεις το ύφος της γραφής μου...  , αυτό που έγραψες και υπογράμμισα ισχύει 100%. Yep, that's it. Πρώτ΄ απ΄ όλα ένας άνδρας είναι ένας άνδρας και μία γυναίκα μία γυναίκα. Μετά απ΄ αυτό και όλα τα άλλα.
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εξαρτάται απ' το που γίνεται η προσέγγιση αγαπητέ @Rope-bondage-fan. Σε μια ιστοσελίδα, να περιμένεις κάποια να στην πέσει με το "καλημέρα" ή να την αρχίσεις με τα "Αούγκ, Εγώ Αφέντης/Ντομάς, εσύ σκουπίδι υποταχτικιάρα, μίλα με στον πληθυντικό βρε καργιολάκι" και να πιστεύεις, ότι θα έχει αποτέλεσμα.
    Για τα δικά μου μάτια - που δεν είναι ούτε του λαγού, ούτε της κουκουβάγιας, αλλά του σαργού - είναι ευσεβείς πόθοι. Πάντως, ούτε γυναίκα είμαι, ούτε κανείς Άδωνις - όχι ο "γουτσιάρης", ο άλλος -, για να ορέγομαι "πεσίματα" απ' το έμορφο φύλο.

    Αν η προσέγγιση ξεκινήσει στον έξω απ' εδώ κόσμο, το πράγμα αλλάζει ( από λίγο έως πολύ ).

    * ( Δλδ Υ.Γ. ), μην την "μαυρίζουμε" τόσο πολύ την χώρα μας. Δεν είμαστε τόσο "πίσω" και σίγουρα όχι περισσότερο απ' ότι στα εξωτερικά.

    ** Για μένα και για σένα εκείνο και μετά όλα τ' άλλα, χαίρομαι. Για μας σωστό έτσι, για τους άλλοι...ας το κρίνουν εκείνοι. Πάντως το "ένστικτο" του "κυνηγού" και η "αναμονή" του "θηράματος" ( όλα σε εισαγωγικά ), δεν κοιτάζουν φύλο. Άλλο αν θα υπήρχε κάποιο σύνηθες έμφυλο ποσοστό προς την μια ροπή/ρόλο ή προς την άλλη/ο ( αμάν με την πολίτικαλυ κορεκτίλα, ας κάνουμε και καμιά λάθος εκτίμηση, δεν θα πέσει και κανάς φούρνος ).
    Πηγές/γκάλοπ? 43 χρόνια ζωής, ελάχιστες επιτυχίες κι άπειρες chilopies χαχα   
     
    Last edited: 16 Μαϊου 2017
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Αχμ δλδ?  
     
  9. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Ναι. Σωστά.

    Κι εγώ από εμπειρία ζωής μιλώ. Της δικής μου τέλος πάντων.

    Μην παρεξηγηθώ πάντως. Παντού, κι εδώ και αλλού, θαυμάσια είναι και όλα έχουν τη χάρη τους.  
     
  10. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Τι δηλαδή? Άστο.  
     
  11. espimain

    espimain Contributor

    Με όλη την συμπάθεια
    Αν πιστεύεις τέτοια πράγματα, είσαι σε καλό δρόμο αλλά με λάθος κατεύθυνση.  
     
  12. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.


    Αν , πάρουμε σαν βαση , το οτι κάθε Κ διαφορετικό και κάθε υ , βγάζεις τα Κ και τα υ και τα ω , και αυτό που περισσεύει είναι οτι και έξω απο το βδσμ " οτι εχει να κανει με την προσέγγιση μεσω υπολογιστή, νομιζω οτι ειναι κατά ενα μεγαλο ποσοστό θεμα τύχης...

    Υ.Γ μην την "μαυρίζουμε" τόσο πολύ την χώρα μας. Δεν είμαστε τόσο "πίσω . Απλα θα συμφωνήσω ... Την καλησπερα μου