Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προσέγγιση υποτακτικής.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος bdsmpr, στις 15 Μαϊου 2017.

  1. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Σε ευχαριστώ που το λες, αλλά ας μην είσαι τόσο βέβαιος θα έλεγα.

    Θα δείξει.  
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Υπέθεσα ότι το ερώτημα του εισαγωγικού post, αναφερόταν σε μια ιστοσελίδα ( και μάλλον στην παρούσα ). Μπορεί να κάνω και λάθος, αλλά στα σχεδόν τρία χρόνια που βρίσκομαι εδώ, το "έξω" σαν θέμα μάλλον δεν "πουλάει" ( κολοκυθόπιτα ). Ως προς τα της προσέγγισης δια μέσω "διαβολομηχανήματος" με βρίσκεις σύμφωνο με τα μπούνια.

    Τώρα, αν κάποιος/α πιστεύει, ότι το ηλεκτρονικό σκίσιμο γάτας/πετάλωμα τζιτζικιού θα έφτανε σε κάποιο υ για να τον/την παρακαλάει, να το αναλάβει, ξανά κολοκυθόπιτα δική του/της. Αν μου τύχαινε κάτι παρόμοιο, εγώ μάλλον θα έβαζα τα γέλια. Και μετά ίσως και να τσαντιζόμουν. Αφού πιο ξεκάθαρη απόπειρα τόπινγκε φρομ δε μπότομε από κείνη, πεθαίνεις. Τι εννοεί ο ποέτας? Ότι αν δεχόμουν, θα ήμουν απλά ένα αυτοκόλλητο/κουκλάκι/παιχνιδάκι στα χέρια κάποιας - και μέχρι να με βαρεθεί - κι αυτό πριν καν συναντηθούμε.
    Θα ήθελε να εκπληρώσει την όποια κάϋλα/φαντασίωση της, θα είχε τύχει να πέσει "πάνω μου", βουρ στο κουρκουμπίνι και τα λοιπά γαρδούμπες.

    Βέβαια, μάλλον θα πρέπει ν' αναλύσουμε και μέχρι ποιου σημείου η προσέγγιση του Α/Κ, δεν θα ήταν προσέγγιση ( είπαμε, τα Α/Κ περιμένουν αγέρωχα στο θρόνο τους και τα υ/σ τους αποδίδουν σπονδές και υποκλίσεις ).

    Υ.Γ.

    Την καλησπέρα μου τόσο σε σένα, όσο και στην όμορφη πόλη σου. Και όχι, τόσο πίσω δεν είμαστε, άλλο αν συχνά - σ' αρκετούς/ες - αρέσει η "κλάψα" και το παραμύθι αναφορικά με το πόσο είμαστε όλα τα κακά της μοίρας σ' ένα. Η αυτοκριτική είναι καλή, η ταπεινοφροσύνη επίσης. Όμως ο ραγιαδισμός/χατζατζαρισμός κάνει κακό στην υγεία. Πιστεύω εγώ, ίσως να κάνω λάθος και σ' αυτό.  
     
  3. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

  4. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

  5. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Άμεση διαθεσιμότητα.
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αυτό όμως είναι ή δεν είναι έστω και στο ελάχιστο προσέγγιση? Κανονικά θα έπρεπε να πηγαίνουν αλυσοδεμένες στο κονάκι του Α/Κ, να "δαχτυλιάζονται" μόνες τους και ο Α/Κ, απλά να παρατηρεί. Μην ανησυχείτε, σαν το θεός που είναι, μ' ένα ανοιγόκλεισμα των ματιών του θα καταλάβει τα πάντα ( υγεία/χαρακτήρα/κόκκινες γραμμές/βαθμό προσφερόμενης υποταγής/οικονομική επιφάνεια/πολιτικές πεποιθήσεις/μορφωτικό υπόβαθρο κουλουπού κουλουπού )
     
  7. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    Για το Παλικαρο που άνοιξε τούτο το νημα, ταπεινή μου άποψη , μια ζαριά ειναι τα νταραβέρια απο το νετ, μιας και απουσιάζει η γλώσσα του σώματος. Για εσενα @Tenebra_Silente όσο και να προσπαθήσω να αυτοσαρκάζομαι , δεν θα σε φτάσω ποτέ των ποτών και ζαμε των ζαμων που λένε εδω και χιλιάδες χρόνια στο χωρίο μου.. Θεος !!!!
     
  8. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    @bdsmpr μας έχεις αφήσει μόνους στο νήμα σου να σφαζόμαστε για σκλάβες και μάστερς! Πες κάτι ντε! Ρίξε λιγο φως ως προς την κατάσταση!

    Εκτός και αν με το "εδώ προς το παρόν" που έγραψες, δηλαδή το φόρουμ ως κυνηγότοπο... Ανοίγοντας και μονο το τόπικ εκπλήρωσες το σκοπό σου! Εεε τότε αγαπητέ, όλα πήγαν περίφημα!  
     
  9. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Εκεί δηλαδή που τα λόγια είναι περιττά
    και τα πάντα πια φαντάζουν πιθανά.  

    Όντως. Η γλώσσα του σώματος και το βλέμμα των ματιών...  
     
  10. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Μήπως τρομάξει; 
     
  11. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Ε, δεν μπορεί να τρομάζουν και τόσο εύκολα. Σιγά.  
     
  12. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Είμαστε ευαίσθητες....