Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προτάσεις για τηλεοπτικές σειρές

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος Arioch, στις 28 Φεβρουαρίου 2011.

  1. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Είχα ξεχάσει ότι επαιζε ο Robert Downey Jr. σε αυτή την σειρά...

    Δες τα και πες μου εντυπώσεις...


    ...και θα προσθέσω το...
    American Gods
     
  2. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    @Xarhs ... ειμαι αϋπνη και εσυ ευθυνεσαι γι αυτο. το Into the Badlands δεν παιζεται! Κολλησα και εχω ηδη φτασει στο S02E05.
     
  3. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Δεν φταίω εγώ..., οκ, καλά καλά μπορεί λίγο, αλλά...
    ...binge watch responsibly  
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  5. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    2 season ειναι μονο  
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Κρίμα, είναι εθιστικό.  
     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Frasier και απορώ πώς δεν το είχα προτείνει τόσο καιρό.
     
  8. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Blindspot καυλιαρα η τυπισα  
     
  9. Flight of the concords
     
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    The wire is back!

    Μόλις ξεκίνησε το "The Deuce" από το HBO. Παραγωγή των Simons & Pelecanos (The Wire) μας μεταφέρει από τη Βαλτιμόρη στις αρχές του 21ου αιώνα στην Νέα Υόρκη στις αρχές του '70 την εποχή λίγο πριν την νομιμοποίηση και την άνοδο της βιομηχανίας της τσόντας και την εμφάνιση του AIDS

    Από τη Βαλτιμόρη στη Νέα Υόρκη, από τους εμπόρους ναρκωτικών στους νταβατζήδες, από τα βαποράκια και τις γωνίες του στις πόρνες και το πεζοδρόμιο μας η σειρά μας θυμίζει ξανά και ξανά και ξανά ότι πρόσωπα και κανόνες μπορούν να αλλάζουν αλλά το παιχνίδι παραμένει το ίδιο.

    Πραγματικά κάντε χάρη στον εαυτό σας και δείτε το επεισόδιο. Και επειδή έχουμε την τριπλέτα Simons/Pelecanos/HBO αισιοδοξώ ότι αυτό ήταν το ξεκίνημα ενός δεύτερου αριστουργήματος.

    Χαρακτηριστικό απόσπασμα: Ο διάλογος μεταξύ των δύο νταβατζήδων για την πολιτική του Νίξον στο Βιετνάμ. *ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ* πολιτικής ανάλυσης σε άπταιστη πεζοδρομιακή αργκώ.
     
    Last edited: 12 Σεπτεμβρίου 2017
  12. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member