Προταση για meeting

Συζήτηση στο φόρουμ 'Συναντήσεις Μελών' που ξεκίνησε από το μέλος Maley, στις 1 Οκτωβρίου 2005.

1. Maley

Maley New Member

Προτεινω την συναντηση των μελων της Κοινότητας σε ενα meeting που θα γινει στην Αθηνα στα μεσα του Νοεμβρίου...to know us better...

2. kinky_gr

kinky_gr New Member

Μιας και ξαναανοίγει το factory είναι τι ιδανικό club για κάτι τέτοιο. Ας συμφωνίσουμε να έχουμε ένα διακριτικό πάνω μας για να καταλάβουμε ότι είμαστε από εδώ

3. Konstantinos

Konstantinos Staff Member

Που ανοίγει το factory και είναι ιδιοκτήτης ο Βαλιανάτος ?

4. Maley

Maley New Member

Δεν ειναι αναγκη να ειναι το Factory.. Δεν ειμαστε κραγμενοι.. μπορουμε και οπουδήποτε αλλου...οσο για διακριτικο θα δουμε...

5. kinky_gr

kinky_gr New Member

το factory άνοιξε προχτές, είναι στο Γκαζι, Δεκελίων νομίζω . Ειναι νομίζω ιδανικό και καλύπτει όλα τα γούστα. Τουλάχιστον έτσι ήταν παλιά ότα πήγαινα

6. Agrios

Agrios Guest

Θα είναι ωραίο ένα meeting στην Αθήνα. Στην Θεσσαλονίκη κάνουν συνέχεια .. εμείς γιατί να μην κάνουμε. Ελπείζω βέβαια όχι σαν το προηγούμενο που δεν έγεινε τελικά :p

Όποτε κανονήσετε και σε όποιο μέρος θέλετε εγω θα είμαι μέσα αρκεί να ανακοινωθεί μερικές μέρες νωρίτερα και να μην ψαχνώμαστε την τελευταία στιγμή. Όσο για το διακριτηκό αποφασίστε αλλά μην καταλίξετε στο να κρατάει από ένα μαστίγιο ο καθένας :p

7. Maley

Maley New Member

Προτεινω ενα cool μπαρακι γνωστο σε ολους-παραδειγματος χαρη- το Baltazar που ξερουν και οι πετρες που ειναι. Αμα πουμε και την ωρα συναντιομαστε απεξω και αυτο ειναι ολο..ουτε διακριτικα ουτε τιποτα..

8. Master_Spiler

Master_Spiler New Member

lol, τελικά ξυπνήσατε βλέπω εκεί κάτω... (κακίες) πιθανότατα περί τα μέσα Νοεμβρίου να είμαι μαζί με τη hana εκεί κάτω και να βρεθούμε και εμείς, αλλά μέχρι τότε δεν ξέρω τι μπορεί να παίξει, πάντως συνεχίστε την προσπάθεια και ποιός ξέρει, μπορεί να τα καταφέρετε :p

9. Maley

Maley New Member

Θα τα καταφερουμε Master_Spiler....ειναι απλο..σε περιμενουμε..

10. heellick

heellick New Member

Συμφωνώ και εγώ παιδιά και είμαι μέσα.
    Αντε να γνωρηστούμε και απο κοντά.

:D

11. Maley

Maley New Member

Για το μερος υπαρχει καμμια ιδεα? συμφωνειτε για Baltazar μερια?

12. jael

jael New Member

Άντε να δούμε πότε θα γίνει αυτό το πολυαναμενόμενο meeting!