Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προφυλακτικά alternate use

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και υγεία' που ξεκίνησε από το μέλος sssppgr, στις 10 Φεβρουαρίου 2010.

  1. sssppgr

    sssppgr Regular Member

    Ολοι γνωρίζουμε την χρήση προφυλακτικών, το βαζουμε στο πουλάκι μας δεν εχουμε ανεπιθύμητα αποτελέσματα (παιδάκια, αρρώστιες κλπ).
    Ομως θα ήθελα να ακούσω τις εναλλακτικές χρήσεις του. παραθέτω μια για τισ καυτές νύχτες του καλοκαιριού. Γεμίζουμε το προφυλακτικό με νερό στο μεγεθος που θέλουμε και το βάζουμε στην κατάψυξη (Οδηγία προς Αμερικάνους αφού πρώτα δέσουμε την άκρη του ώστε να μην χυθεί το νερό), δένουμε την σκλάβα και την βιάζουμε με το παγάκι μέχρι να λοιώσει, για εναλλαγή χρησιμοποιούμε κερί στις ευαίσθητες περιοχές, προσοχή δεν θέλουμε να πάθει μητρικά ή αλλα γυναικολογικά.
    Παραλλαγή Β Τιμωρία σκλάβας Παλούκωμα.
    Καλούμε την σκλάβα για φαγητό (ναι είμαι κυρίαρχος και μου αρέσει το μαγείρεμα και δεν εννοώ μακαρόνια), Η εντολή είναι να φοράει βραδυνό φορεμα, και όλα τα διακοσμιτικά (κοσμήματα, κολάρο όχι όμως και να είναι λατέρνα) Τραπέζι στρωμένο κεριά κλπ, Η τιμωρία είναι να φάει μαζί μου και με τον παγωμένο φιλο στον κώλο, όμως η εξωτερική πλευρά του (Για Αμερικάνους The outside latex area) έχει αλλοιφθεί με λάδι και Tabasco.
    Θα ήθελα απαντήσεις αε παρόμοιο στιλ οι οποίες να περιέχουν δημιουργηκότητα.
    Μαστερ ΣΠ
     
  2. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Προφυλακτικά alternate use

    Μόλις με ήρθε .
    Φοράμε στην σκλάβα το προφυλακτικό στο κεφάλι .
    Περιμένουμε μέχρι να σκάσει .
    Σκάει .
    Την βάζουμε όπως είναι στην κατάψυξη να παγώσει .
    Μόλις παγώσει την βγάζουμε και την γλύφουμε μέχρι να λιώσει.
    Αυτή η τεχνική να αποφεύγετε από άτομα που πάσχουν από φαρυγγίτιδα .
    Το καλοκαίρι αυτή η τεχνική είναι πιο απολαυστική   
     
  3. danai

    danai Regular Member

    Απάντηση: Προφυλακτικά alternate use

    Εγώ έχω μια καλύτερη ιδέα για το καλοκαίρι.

    Παίρνουμε προφυλακτικά με γεύσεις (τα άλλα μυρίζουν λάστιχο)
    φτιάχνουμε μείγμα για γρανίτα, τα γεμίζουμε και φτιάχνουμε
    ξυλάκια γρανίτα. Όταν ο καλός μας είναι απολύτως cool
    και αδιάφορος, βγάζουμε ένα ξυλάκι σε σχήμα π.... από την
    κατάψυξη και αρχίζουμε να το γλύφουμε ταπεινά μπροστά του.
    Μάλλον κάτι καλό θα επακολουθήσει  
     
  4. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    μου αρέσει το πόσο διαφορετικά σημαινόμενα μπορεί να έχει το ίδιο χρηστικό αντικείμενο, αν και προσωπικά δεν το είχα σκεφτεί ως κατι παραπάνω από ένα χρηστικό αντικείμενο....


    Δανάη ντροπή σου, ξεφτυλίζεις το φύλο σου με αυτά που γράφεις. Είσαι κι εσύ ένα θύμα της φαλοκρατίας, και το χειρότερο είναι πως δείχνεις να σου αρέσει κιόλας. φτού σου.      
     
  5. nadu

    nadu Regular Member

    Απάντηση: Προφυλακτικά alternate use



    η προετοιμασια βημα βημα ! 
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  6. danai

    danai Regular Member

    Απάντηση: Re: Προφυλακτικά alternate use

    Το ομολογώ. Είμαι μια εθισμένη. 
    Προτιμώ το γούτσου-γούτσου από την επανάσταση.
    Το λίγο μου μυαλό, έχει αλλοτριωθεί πλήρως
    μετά από χρόνια συνεχούς και ανελέητης
    σεξουαλικής πλύσης εγκεφάλου.

    Τις προάλλες ενώ σιδέρωνα, είχα ανοιχτό το ραδιόφωνο και
    άκουγα να επαναλαμβάνουν - ξανά και ξανά - στη συζήτηση:

    "Θέλουμε τη συμμετοχή των γυναικών σε όλη την κλίμακα των οργάνων"

    Πως να πας κόντρα στην καταιγίδα;  
     
  7. sssppgr

    sssppgr Regular Member

    Απάντηση: Προφυλακτικά alternate use

    And the Oscar goes to Nadu δεν γνώριζα οτι υπάρχει οπτικοακουστικό υλικό, αν ανοίξω φροντιστήριο θα το έχω υπόψη μου. Δεν θα εκδίδονται αποδείξεις (τι να βάλω στην περιγραφή προϊοντος Μαθηματα μαστιγώματος?) Αλλά αν ξεπεράσω αυτές τις μικρές λεπτομέρειες τότε έχεις μια θέση εργασίας Nadu.
    Με εκτίμιση ΣΠ
     
  8. nadu

    nadu Regular Member

    Απάντηση: Προφυλακτικά alternate use

    oooo mercie mesie
    μου ανοιγετε νεους οριζοντες στην επαγγελματικη σταδιοδρομια μου .
    το βιογραφικο μου θα το προσεξω ιδιατερα οταν βγει προκυρηξη για την θεση εργασιας .
     
    Last edited: 14 Φεβρουαρίου 2010