Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προφυλακτικά

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και υγεία' που ξεκίνησε από το μέλος ThanPerko, στις 18 Ιουλίου 2016.

  1. ThanPerko

    ThanPerko Regular Member

    Χμ?
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Μετά το Κόζμο νάσου και το κλικ, άσε που μπορεί να είναι και μια προσφορά του Υπουργείου Υγείας κλπ κλπ....
     
  3. ThanPerko

    ThanPerko Regular Member

    Υποθέτω ότι στο Cosmo πιο πιθανό είναι να βρεις αμαθή σεμνότυφα πορνίδια που να φοράνε το προφυλακτικό στο πόδι για να δείξουν πόσο τεντώνει παρά να μιλήσουν για κάτι εκτός Duo και Playboy.
     
  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

  5. ThanPerko

    ThanPerko Regular Member

  6. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ρε άνθρωπε καλέ, εκεί είναι το θέμα σου?
    Μπαίνεις, για τους όποιους λόγους, σε ένα φόρουμ που πανάθεμάτο έχει μια ταμπέλα και λέει έτσι κι έτσι...
    Και φκιάνεις ένα νήμα για καπότες...

    Ποιός ο λόγος ?
    Να πείς τον πόνο σου?
    Να βρείς άλλους με τον ίδιο πόνο?
    Να κάνεις έρευνα αγοράς?
    Να κάνεις δελτίο τιμών?
    Να ενημερώσεις για τα συν και τα πλην?
    Είναι η αποτύπωση του μέτρου της διαδικτυακής σου ελευθερίας έκφρασης που δεν βγαίνει στο φατσιμπούκι και στα συναφή?

    Τι..?
     
  7. ThanPerko

    ThanPerko Regular Member

    LOL


    1. Ποιός ο λόγος ? Λέω στην αρχή «Αυτές είναι οι δικές μου εμπειρίες και το θέμα το φτιάχνω για συζήτηση καθαρά.»
    2. Να πείς τον πόνο σου? Yeap
    3. Να βρείς άλλους με τον ίδιο πόνο? Yeap
    4. Να κάνεις έρευνα αγοράς? Όχι
    5. Να κάνεις δελτίο τιμών? Όχι
    6. Να ενημερώσεις για τα συν και τα πλην? Λιγάκι
    7. Είναι η αποτύπωση του μέτρου της διαδικτυακής σου ελευθερίας έκφρασης που δεν βγαίνει στο φατσιμπούκι και στα συναφή? Είχα μια φαγούρα αν θα με λογοκρίνει το facebook, ό,τι να ναι.


    Σε ενόχλησε που μίλησα για προφυλακτικά φίλε μου;
    Αν αυτό το έγραφε μια κοπέλα δεν σε κόβω να σε ενοχλούσε και τόσο.

    Αλλά, δεν πειράζει, μπορώ να γίνω πολύ εύκολος άνθρωπος, πες μου «Thanapon, τα προφυλακτικά είναι ταμπού και θέμα δίχως βαρύτητα για εμένα, βγάλτο το νήμα σε παρακαλώ»
    Και θα δεις πόσο διαλλακτικός μπορώ να γίνω   no problem!
     
  8. espimain

    espimain Contributor


    Εγώ σχημάτισα την εντύπωση, ότι κάποιος ήθελε να δηλώσει, ότι τον έχει πολύ μεγάλο και βρήκε τον τρόπο να μιλήσει για αυτό, μέσα από τα μεγέθη των προφυλακτικών.
    Καταλάβαμε ότι τον έχεις μεγάλο! ΟΚ;      
     
  9. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Και για πες @Thanapon τον έχεις όντως μεγάλο ή είναι φήμες αυτά που ακουγονται;
     
  10. ThanPerko

    ThanPerko Regular Member

    Εγώ μόνο πλακομούνι ξέρω να κάνω.  

    Ό,τι να ναι.
     
  11. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Τι είναι το πλακομουνι;
    Κατι σαν τον γαύρο πλακι αλλά αντί για το ψάρι βάζεις μουνι;
    Αχ...βοήθα καλέ!
    (Υπόψιν,κάθε νήμα που σέβεται τον νηματοθετη του,οφείλει να έχει ένα τουλάχιστον ποστ με φαγητό.)
     
  12. ThanPerko

    ThanPerko Regular Member

    Δεν ξέρω, φοβάμαι πλέον ό,τι πληροφορία δώσω θα χρησιμοποιηθεί εναντίον μου.