Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προ-εφηβικές εμπειρίες/ενδείξεις/τάσεις BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος MrEntropy, στις 31 Δεκεμβρίου 2016.

  1. Πανδώρα02

    Πανδώρα02 Start before you’re ready...

    Πήγαινα στο σπίτι ενός φίλου μου όταν ήμουν μικρή και του έλεγα να παίξουμε το παιχνίδι όπου εγώ θα αντιστέκομαι και εκείνος θα προσπαθεί να με ακινητοποιεί...συν το γεγονός ότι υπήρχε ο κίνδυνος να μας πιάσουν το έκανε ακόμη πιο ενδιαφέρον  
     
  2. ninahaze

    ninahaze Regular Member

    Χαχα! Τέλειο  
     
  3. Πανδώρα02

    Πανδώρα02 Start before you’re ready...

    Ευχαριστώ!  
    Το καλύτερο είναι ότι τον σταματούσα στο ενδιάμεσο αν έκανε κάτι που δεν μου άρεσε, του έλεγα πως να το κάνει και συνεχίζαμε μετά ακάθεκτοι  
     
  4. ninahaze

    ninahaze Regular Member

    Χαχαχαα. Φοβερό όμως ε , από μικρές..
     
  5. Πανδώρα02

    Πανδώρα02 Start before you’re ready...

    Χαχαχαχαχα όντως! Απο μικρές στα βάσανα  
    Άλλο που θυμήθηκα ήταν όταν ήμουν μικρή εγώ και ένας φίλος μου βάζαμε τα αδέρφια μας να μας ψάχνουν και εμείς πηγάιναμε κάπου έξω και τριβόμασταν...πάλι με κίνδυνο να μας δουν..το χα το θεματάκι μου από τότε με το δημόσιο  
     
  6. Rawmance

    Rawmance Her Infernal Majesty

    Υπαρχει φωτο στο σπιτι που εχω δεσει τον (μικροτερο) αδερφο μου σε στυλ αμερικανικου bondage με σχοινι και ζωνες απο μπουρνουζια χειροποδαρα και με κλεισμενο το στομα.Ακομη θυμαμαι πως η μητερα μου το ειχε βρει απιθανο σαν ενδειξη αδελφικης αγαπης,γι'αυτο υπαρχουν και οι...αποδειξεις.(It runs in the family δεν λενε 
     
  7. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Χαχαχαχα.... "αδελφικη αγαπη" σου λενε μετα.
    Και ο μικρός; με τον πανικο στο βλεμμα ή το απολαμβανε;
     
  8. Rawmance

    Rawmance Her Infernal Majesty

    Περισσοτερο με υφος παραιτησης αχαχαχαχα
     
  9. ninahaze

    ninahaze Regular Member

    Μόλις θυμήθηκα ότι γύρω στα 12 είχα γείτονα που πετάγε με σφεντόνα καραμέλες στο σπίτι μου (εμένα τότε σε μονοκατοικία ισόγεια) και είχε γεμίσει όλος ο κήπος και η ταράτσα καραμέλες
    Ταυτοχρονα έναζε και το μικρό του αδερφό να φωναζει.. το όνομα μου και σ αγαπωωωωω!!
    Τι κρίμα που δε τον ήθελα με τίποτα.
     
  10. zoukou

    zoukou New Member

    Όταν ήμουν μικρή μάρεσε να παίζω το παιχνίδι (εγώ το χα δημιουργήσει) μάγισσα και παιδί όπου η μάγισσα βασάνιζε το παιδί (εγώ ήμουν το παιδί). Ως έφηβη πια κατάλαβα τι παίζει όταν ένας γκομενός μου καθώς φασωνόμασταν μου τράβηξε παρατεταμένα τα μαλλιά μέχρι να τελειώσω κτλ
     
  11. étude

    étude Guest

    πάντα, αγαπούσα το σχολείο
    ιδίως την περίοδο των εξετάσεων, άνθιζα...
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Αρκετές και ξεκάθαρες, αλλά δεν είναι για δημόσια έκθεση. Θα πω μία αθώα και χιουμοριστική. Ήμουν μικρός, τόσο μικρός ώστε να νομίζω ότι αυτό που έχω ανάμεσα στα πόδια μου, υπήρχε μόνο για να κατουράω. Έβλεπα μία ταινία του James Bond νομίζω, δεν είμαι σίγουρος και κάποιοι είχαν δέσει μία κοπέλα και της έκαναν ορό της αλήθειας για να τα πει όλα, δεν ήξερα τι είναι ο ορός της αλήθειας, ρώτησα και μου είπαν ναρκωτικά. Ούτε ναρκωτικά ήξερα καλά τι είναι απλά ένιωθα ένα κάψιμο χαμηλά και γενικά ένιωθα πολύ όμορφα. Το βράδυ το σκεφτόμουν, το σκεφτόμουν και τελικά την πέταξα την μαλακία. Είπα πως όταν μεγαλώσω θα δίνω ναρκωτικά στον κόσμο.