Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προ-εφηβικές εμπειρίες/ενδείξεις/τάσεις BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος MrEntropy, στις 31 Δεκεμβρίου 2016.

  1. Skylite

    Skylite I don't want to specify

    Τα τζιπουρα εχουν το ιδιο αποτελεσμα !!!!
     
  2. dimi-meow

    dimi-meow New Member

    Εγώ πηγαίνοντας ακόμα δημοτικό είχα το κακό συνήθειο να παίζω ξύλο με τον αδελφό μου-πολύ ξύλο καθώς και με τα αγοράκια του σχολείου   ... άλλο παιχνίδι που έπαιζα μόνη μου   ήταν ότι ήμουν αιχμάλωτη και έπρεπε να αποδράσω και τέλος κάπου στα 14-15 είδα το kil Bill μια σκηνή που μου είχε φανεί ενδιαφέρον και μου είχε προκαλέσει έναν μικρό ερεθισμό-μην καταλαβαίνοντας τότε τι είναι-ήταν όταν είχαν δέσει την Uma Thurmanκαι προσπαθούσε να ξεφύγει... Τότε μου είχε κάνει εντύπωση τώρα μάλλον κατάλαβα γατί
     
  3. Voyager

    Voyager Regular Member

    Θυμάμαι να διαβάζω την ιστορία της Αφροδίτης με τον Άρη, που τους έπιασε ο Ήφαιστος σε ένα δίχτυ και να ταυτίζομαι με την Αφροδίτη και το πόσο ανυπεράσπιστη ένιωθε. Αντίστοιχα μου άρεσε το πως ο Αχιλλέας έδωσε τον Έκτωρα, αν και προφανώς το είχα κατανοήσει εντελώς διαφορετικά απ' οτι ήταν στην ρεαλιστικότερη απεικόνηση του μύθου. Γενικότερα ταυτιζόμουν πολύ με καταστάσεις που κάποια/ος κατέληγε ανυπεράσπιστη/ος. Επίσης θυμάμαι πως μου άρεσε και εμένα να με ακινητοποιούν σωματικά (π.χ. όταν τσακωνόμασταν με παιδιά της ηλικίας μου) και γενικότερα είχα σκέψεις που είχαν να κάνουν με την υποταγή σε ένα τρίτο πρόσωπο. Πολλές ενοχές και πολλά μπερδέματα γι' αυτά.
     
  4. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Βορειοι κ Νοτιοι!!!
    Καταπληκτικη σειρα.....εγω ειχα καθηλωθει κ κοιταζα τα μαστιγωματα κ μετα ονειρευομουν ποσο θα θελα να χα σκλαβους να με υπηρετουν...παροτι δεν ειναι σωστη μια τετοια εκμεταλλευση.
     
  5. Μικρή γύρω στα 13:ειχα καλοκαιρινή εμπειρία με την αμερικανίδα γυναίκα του θείου μου στις διακοπές.ειχε φύγει από το παραλιακό σπίτι στο νησί ο θείος για Αθήνα και μείναμε μόνες.επιστροφη από θάλασσα και οι δυο μας μου λέει ας κάνουμε μπανάκι να βγάλουμε το αλάτι...οκ λεω και μπήκα μέσα κλείνοντας την πόρτα.εβγαλα το μαγιό μου και θυμαμαι ότι είδα το κυλοτακι της θείας κάτω .μου άρεσαν τα εσώρουχα τα γυναικεία τα κοιτούσα σε περιοδικά και κοιτούσα την συλλογή της μάνας μου .αισθανομουν κάτι περίεργο και χάιδευαν τον αφαλό μου.αλλα η αίσθηση ήταν άλλου.η μάνα μου όταν έλειπε ήταν η καλύτερη μου φορούσα τα κιλοτάκια της και ειδικα όταν εβλεπα ότι ήταν μικροσκοπικά.ετσι λοιπον στο μπάνιο μπήκα στον πειρασμό και έσκυψα πηρα το κυλοτακι της θείας και όπως πηγα να το γυρίσω στα ίσα αισθάνθηκα να είναι υγρό.το μύρισα και είχε ένα άρωμα πολύ καλό αλλα και λίγο πιπί μύριζε..κάτι με πιάσε τρελο και εβαλα γλώσσα.εγλυφα εγλυφα εγλυφα το νερό Ακουγόταν να τρέχει σαν να μπανιαριζομουν.μπηκε ξαφνικά η θεια μου λέγοντας μωρο μου το κυλοτακι σου ξέχασες στο έφερα.με βλέπει μενει κάγκελο για λίγα δευτερόλεπτα εγω τρελάθηκα από φόβο έμεινα με την γλώσσα έξω.κατερινακι μου τι κανείς εκεί μου λέει..Τιποτε είπα και έσκυψα το κεφάλι.ελα εδώ μου είπε τρυφερά μην φοβάσαι θα μείνει μυστικό μου είπε.με πήρε αγκαλιά και πηγαμε στο κρεβάτι τους.με φίλησε και μου λέει αυτο που έκανες δεν είναι κακό και θα σου πω γιατί.γινεσαι γυναίκα και βλεπεις τα κορμιά και σου αρέσουν.εχεις προχωρήσει λίγο πιο πολύ .το έχεις ξανακάνει μου λέει?οχι λεω μονο θέλω να φοραω αυτα τα κυλοτακι α.και έχεις τριχουλες μου λέει στο με με σου.ναι λεω μαρεσουν .θες να δεις το δικό μου ή το έχεις δει τυχαια καμία φορά?εγω το ειχα δει ήταν ένα θεϊκό μουνι τριχωτό οσο επρεπε να καβλωνει γύρω ... της ειχα δει να γαμιεται με τον θείο μου και με τον γιο ενός οικογενειακού φίλου σε απόμερο σημείο στην παραλία.μου χάιδευε το μουνι περίτεχνα και το στήθος οσο ήταν αρκετά ξεπέταγμα ο με μαεστρία.εγω απλα αισθανόμουν αισθανόμουν ημουν φουντωμένο ...Σαρεσει μου λέει?ναι λεω πολύ .με άπλωσε στο κρεβάτι μου έβαλε δάκτυλο στο μουνι και πολύ στο κωλαρακι.με το στόμα με την γλώσσα πιο πολύ μου πιπιλίζει το στήθος με τρελο ρυθμό.ειχα παραδοθεί. Μου είπε Ελα κατέβασε μου την κυλοτα πια στο δες το και μετα θα δεις.εβαλα το χέρι μου τα δάκτυλά μου τρέμοντας ενώ αυτή φρόντιζε να με ψήνει...άνοιξε τα πόδια μου και με έγλυψε στο μουνι. Ελειωνα.τοτε κατάλαβα τι έχανα.συνεχισε για 10 λεπτό της είπα μετα σταματά θεια δεν μπορώ.οχι θεια τωρα μου λέει ?Τζενη πια.τωρα οι δυο μας έχουμε κάτι ωραίο .πιο πολύ από φίλες.και αυτο που κανείς με τον θείο λεω?γελασε πονηρά και μου λέει πουτανα κι μας κοιταζεις ?αυτο λέει το κάνω για να πρέπει να γίνεται στους παντρεμένους.μετα άνοιξε τα μποτια της κορμάρα υπεροχα πόδια ισως ανεβάσω φωτός αργοτερα από την σχέση που είχαμε στη πορεία Ε ιδιεταιρα στις σπουδές μου στην Αμερική μαζί της.με έβαλε να της γλυψω το μουνι και το βρήκα υπέροχο.πιο γρήγορα η γλώσσα μου λεγε και οσο περνούσε η ώρα έλεγε λόγια λέξεις που λένε οι πιο προχω σήμερα .αφου έπαιζε και με την κλειτορίδα .τελεισε καποια στιγμή και φυσικά με περιγελούσε με τα υγρά της.εξχα χαθεί δεν ήξερα τι μου γινόταν.δεν αφησε ευκαιρία ημουν τρέλα καβλωμενη και μου είπε ώρα να γίνεις γυναίκα.την ρώτησα τι Δλδ?ηρεμησε αγάπη μου καβλα μου μου λέει εσυ είσαι πιο όμορφη από την μαμά.ειδα να φερνει ένα μικρό μωβ δονητή.αφου μου έβαλε κρέμα μασάζ στο μουνι για σκέτη ώρα έφτυνε πάνω μετα σιγά με πόνεσε γλυκά πηγα να φωνάξω και μου λέει Ελα φώναξε... είμαι το αγόρι σου τωρα....ο μικρός δονητής πηγαινοερχόταν και ο πόνος ελάχιστος γινόταν ηδονή..είδα μετα να φοραει την ζώνη να τον τοποθετεί εκεί και μετα μπήκε μέσα μου.ηταν η πρώτη αίσθηση ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ και στο μύλο πλέον ταυτίστηκαν με τον ερωτα μονο από μουνι.οπως αποδείχτηκε στις συμπεριφορές μου στο σχολείο παντού μονο με γυναίκα και πως με μυρίζονταν μερικές μαμάδες φίλων στα 17 πια και μετα.μου έκανε κανονικά ερωτα και ήταν η πρώτη και καλύτερη σχέση.το απόγευμα με πήρε στα κοσμηματοπωλεία του νησιού και μου διάλεξε κάτι όμορφο.ειναι η αρχή μου λέει. Οι δυο μας θα κάνουμε πολλά.μετα πηγαμε και διάλεξα εσώρουχα.Δοκίμασα πολλά ενώ μαζί στο δοκιμαστήριο ήταν και η θεια. Η υπάλληλος θυμαμαι κοιτούσε ερευνητικά..είχαμε αφήσει μισάνοιχτη την κουρτίνα στο τελευταίο παραβάν και είχε άνεση να βλέπει.το βράδυ όλη νύχτα την ζητούσα να μου κάνει ότι θέλει .φορεσα δαντελένιες κάλτσες σουτιέν πολύ σεξυ φουσκωμένα με βαμβάκι.φυσικα με ξεσκιζε ...ήταν αυτο που ηθελα ειχα προσανατολιστεί για μια ζωή.την λάτρεψα και σπούδασα στην Αμερική και στο Μανχάτταν μου ενοικίασε διαμέρισμα.ηταν η φωλιά μας είχε χωρίσει με τον θείο μου και κυκλοφορούσαμε σαν ζευγάρι ...στα πιο ωραία ρεστοραν ειδυλλιακά και φυσικά μας είδε ο θείος ήξερε και το είπε στους δικούς μου εδώ.δεν έγινε φασαρία απλώς μου είπαν στο τλφ επιλογή σου..τελείωσα σπουδές αλλα το σεξ που μου κάνει όταν βρισκόμαστε είναι μοναδικό.βεβαια έκανα σπουδές μαζί της σε τεχνικές μέχρι που φτασαμε να κάνουμε τουαλέτα πρωί πρωί μαζί να καθεται αυτή στην λεκάνη και εγω πάνω στα γόνατα της τα δυο μουνια απεναντι.η μουναρα της είναι τριχωτή πια και χαϊδευόμαστε μετα απολαμβάνουμε κοιτώντας τι βγάζουμε και σκουπίζει η μια την άλλη.κανουμε σεξ και στην Ελλάδα όπου στη φύση μπορούν να μας κοιτούν ζευγάρια από δίπλα αυτοκίνητα.οταν ερχεται Ελλάδα το διασκεδαζουμ.ξερει ότι εχω ελεύθερες σχέσεις και μάλιστα στην Αμερική κάναμε τρίο με μια οδοντίατρο τραβεστι από νότιο Αμερική μιγαδα.λατινα με τεραστιο καβλι δεν εχω ξαναδεί τέτοιο.χοντρο πολύ μεγάλο αν και δεν εχω εμπειρία από καβλακι.ετσι και εδώ κάνω ερωτα ενεργητική με τραβεστι φυσικά όχι περιθώριο...θα το πειτε αποπλάνηση η βιασμό?εγω το λεω ότι βρήκα το τι ηθελα από μικρή.αφου καβλωνα με γυναικεία εσώρουχα η με τις φίλες της μάνας μου όταν ερχόντουσαν σπίτι μετα από ψώνια και πρόβαλαν τα ρούχα τους ή τα εσώρουχα τους.ηταν η πρώτη και ισως πιο ευχάριστη εμπειρία στην ζωή μου.ειναι νωρίς να το πω αυτο αλλα πιστεύω δεν θα αλλάξει ...
     
  6. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Τζόλι γκουντ..!
     
  7. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Πρόσεξε μη στάξει η ουρά του γάιδαρου και δεν έχεις μούτρα να βγεις στην κενωνία μετά... Τστστς...!  
     
  8. Afsana

    Afsana Batida de coco

    Μόνο αυτό βρήκες να σχολιάσεις....
     
  9. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Στα βιωματικά ντε προφούντις, αρκεί...
    Σι νόουζ μπέτερ...
     
  10. Πρεπει να ημουν 5 η 6 ετων.Θυμαμαι την εμπειρια,ηταν χαρακτηριστικη.Μου αρεσε να βλεπω τα κοριτσακια να κατουρανε,για εναν περιεργο λογο που τοτε δεν μπορουσα να καταλαβω.Ειχε ερθει λοιπον στο σπιτι ενα φιλικο ζευγαρι των γονιων μου που ειχε ενα κοριτσι ενα χρονο μικροτερο απο εμενα.Ειμασταν στο μπαλκονι,και καποια στιγμη της ηρθε να κατουρισει,και απλα της ειπα να το εκανε στο μπαλκονι,κατι που εγινε.Μετα απο χρονια πια ειχα καταλαβει γιατι μου αρεσε τοτε αυτο το θεαμα.Μονο που τωρα δεν με συγκινεί το να βλεπω απλα μια γυναικα να κατουραει.Θελω να το κανει σ'εμενα.
     
  11. odis odiseas

    odis odiseas New Member

    Φοβερο..
     
  12. Ekkolapt

    Ekkolapt Regular Member

    Γαμωτο δεν την εχω προλαβει αυτη την σειρα