Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προ-εφηβικές εμπειρίες/ενδείξεις/τάσεις BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος MrEntropy, στις 31 Δεκεμβρίου 2016.

  1. Soraya

    Soraya Guest

    Εχω αναφέρει πολλές φορές οτι οταν ήμουν μικρή...γύρω στα επτά... επεσε στα χερια μου ενα βιβλίο με αληθινές ιστορίες κοριτσιών που πεσαν θύματα βιασμού....
    Αντι λοιπον να φοβηθώ...να ανατριχιασω...να αισθανθώ συμπόνια....
    Εγω αισθάνθηκα μια απίστευτη καυλα....
    Στην ηλικία των έντεκα είχα καρφώσει τα δάχτυλα μου με συρραπτικο... Μόνο και μόνο γιατι ήθελα να δω πως είναι.....
    Σε ραντομ φάσεις απο πολυ μικρή ως πολυ μεγαλη έπαιζα με καρφίτσες....
    Είναι οι τρεις πιο τρανταχτες μου αναμνήσεις
     
  2. sigh

    sigh .

    Στιγμές μιας τότε ανεξερεύνητης, μυστηριώδους έλξης: κάποιο συνεσταλμένο θαυμαστικό μιας φρούδας τιμωρίας, ολιγοήμερο διάβασμα λίγο πριν τις εξετάσεις με πάθος απροσδόκητο για τέτοιες δοκιμασίες,
    γενναίες "βόλτες στα βαθιά νερά" του πιο μαγευτικά δυσπρόσιτου συνθέτη, ανείπωτοι έρωτες που άφηναν μια γλύκα στο κεντρί τους,
    "κόκκινες" σκέψεις το απομεσήμερο που γιναν ψίθυροι κι εμπειρίες..
     
  3. anima0

    anima0 Regular Member

    Κι εγώ ένιωσα έτσι, οταν σε ηλικία περίπου 10 διάβασα Βενέζη, τις αφηγήσεις κακουχιών και βιασμών στη Μικρασιατική καταστροφή.
     
  4. energizer7

    energizer7 Regular Member

    Milo manara που είχε όλη την σειρά συγγενής μου
     
  5. afentisbdsm

    afentisbdsm Regular Member

    Εμένα ήταν όταν είδα μια ταινία
     
  6. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Ποιά;  
     
  7. afentisbdsm

    afentisbdsm Regular Member

    Δεν θυμάμαι ήταν μια ταινία που την είδα στα κρυφά
    είχε κάποιες σκηνές με γυναίκες γυμνές που τις διέταζαν και τις μαστίγωναν
     
  8. First

    First New Member

    Θεΐκο νήμα! Το απόλαυσα πολύ!
     
  9. panosw

    panosw Απολαμβάνω το να δένω...

    Δεν μπορώ να προσδιορίσω από πόσο μικροός το αντιλήφθηκα αλλά όποτε έβλεπα σε ταινία η φωτογραφία δεμένη γυναίκα ένιωθα κάτι έντονο και απροσδιόριστο για μένα τότε. Αργότερα αντιληφθηκα οτι οι φαντασιώσεις μου είχαν απαραίτητα δέσιμο μάλιστα εφτιαχνα στο μυαλό μου ιστορίες οπου έπιανα αιχμάλωτες σταρ της εποχης και τις είχα δεμένες η περιορισμένες  . Διαδικτυο τότε δεν είχαμε οπότε εψαχνα είτε βιντεοταινίες σε βιντεοκλαμπ(καποιοι θα γελάτε τώρα ) και συνήθως εβρισκα κακές η κακογυρισμένες ειτε σε περιοδικά καμμιά καλή φωτό. Η κόπια της ταινίας "Ιστορία της Ο" κάλυψε το μεγαύτερο μέρος της εφηβείας μου ομολογώ...
     
  10. pagomenos_kounelos

    pagomenos_kounelos New Member

    Θυμάμαι από το δημοτικό (!) ήταν ένα κορίτσι που μου άρεσε εμφανισιακά, αλλά ήταν πολύ αγενής και απότομη σαν χαρακτήρας. Για κάποιο λόγο που δε μπορούσα να καταλάβω, τη φανταζόμουν γυμνή, δεμένη και να τη μαστιγώνω. Αυτές οι σκέψεις μου, τότε μου φαινόντουσαν περίεργες αν και διεγερτικές. Δε μπορούσα να καταλάβω γιατί θα έκανα κακό σ αυτό το κορίτσι και για ποιό λόγο, πού αποσκοπούσε κάτι τέτοιο. Ε λοιπόν τώρα ξέρω  
     
  11. venetos

    venetos Σσσσ... θα σε φιμώσω!

    Από πολύ μικρή ηλικία μου άρεσαν τα γυναικεία παπούτσια και κυρίως όταν συνδυάζονταν με καλσόν. Μια φορά που ήμουν μόνος στο σπίτι, αποφάσισα να δοκιμάσω τα παπούτσια της αδελφής μου, αν και ήταν μικρότερο νούμερο από τα δικά μου. Κάποια στιγμή αποφάσισα να γίνω πιο τολμηρός και να τα συνδυάσω με το καλσόν της, ενώ βέβαια... "άδειαζα". Κάπου εκεί έδεσε (κυριολεκτικά) το ένα με το άλλο. Βλέποντας μια ταινία που έδεσαν και φίμωσαν μια ωραία γυναίκα (δεν θυμάμαι ποια), άρχισε να μου αρέσει το σκηνικό. Όταν δοκίμασα δε να το κάνω με καλσόν στον εαυτό μου... κόλλησα.
    Από τότε το τρίπτυχο γυναικεία πόδια-παπούτσια, καλσόν και δέσιμο-φίμωμα με ερεθίζει. Μου αρέσει να βλέπω στο δρόμο γυναίκες με ωραία πόδια και ωραία παπούτσια και το χειμώνα καλσόν και... φαντάζομαι τα υπόλοιπα. Χώρια ότι σ' όσες γυναίκες γνώρισα, παπούτσια-πόδια και καλσόν ήταν τα πρώτα που κοιτούσα. Και μετά, όπως λέει ο @panosw , φαντασιωνόμουν πως έδενα και φίμωνα μ' αυτόν τον τρόπο είτε τα κορίτσια που μου άρεσαν είτε διάφορες ηθοποιούς και άλλες διάσημες για τις οποίες ένιωθα έλξη. Μέχρι που ανακάλυψα τι κυκλοφορεί στο Διαδίκτυο...
     
  12. tithon

    tithon Contributor

    τι κακό θα έκανες;