Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πρωκτική καθαριότητα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και υγεία' που ξεκίνησε από το μέλος Serious_switch, στις 17 Απριλίου 2010.

  1. petDom

    petDom Regular Member

    Re: Απάντηση: Πρωκτική καθαριότητα

    Δε χρειάζεται να φοβάσαι αν και κάθε υπερβολή έχει τα ρίσκα της. Υπάρχουν κλύσματα μιας χρήσης στα φαρμακεία πολύ αποτελεσματικά. Κάποιες ώρες πριν αρκεί, όχι πολλές έως και αμέσως πριν τα 'παιχνίδια'
     
  2. thanasis

    thanasis Contributor

    Σαλουδασιόνες, Κώστα!

    Το φόρουμ βρίθει με πληροφορίες σε σχέση με τις διάφορες μεθόδους για κλύσμα. θα σου πρότεινα 1-2 ώρες πριν κλύσμα με πουάρ ή, για πιο πρόχειρα, με το λάστιχο του ντους (με προσοχή, ειδικά αν υπάρχουν απότομες αυξομειώσεις στην πίεση ή τη θερμοκρασία του νερού).
     
  3. MALISTA

    MALISTA Regular Member

    Απάντηση: Πρωκτική καθαριότητα

    ΚΑΙ ΓΩ ΞΕΒΙΔΩΝΩ ΤΟ ΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥ ΝΤΟΥΖ ΚΑΙ ΒΑΖΩ ΤΗΝ ΣΩΛΗΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΩΛΑΝΤΕΡΟ ΜΟΥ -ΧΛΙΑΡΟ-ΝΕΡΟ ΑΝΟΙΓΩ ΤΗΝ ΒΡΥΣΗ ΟΧΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΠΙΕΣΗ ΚΑΙ ΑΦΗΝΩ ΤΟ ΝΕΡΟ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΜΟΥ ΤΟΣΟ ΟΣΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ.ΒΓΑΖΩ ΣΩΛΗΝΑ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΝΕΡΟ Κ ΝΑΔΕΙΑΣΕΙ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ.ΤΟ ΚΑΝΩ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΑΥΤΟ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΟ ΝΕΡΟ ΝΑΝΑΙ ΤΡΕΞΕΙ ΚΑΘΑΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΜΟΥ.ΣΗΚΩΝΩΜΑΙ ΞΑΝΑΚΑΘΟΜΑΙΟ ΚΑΙ ΣΦΙΓΓΩΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΤΩ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΣΑ ΤΗΝ ΚΟΛΟΤΡΥΠΙΔΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΥΧΟΝ ΝΕΡΟ ΠΟΥΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ....ΤΕΛΟΣ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΩ 30' ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΕΡΑΣΤΗΣ ΜΟΥ.8-10 ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ ....2 ΦΟΡΕΣ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΥΠΟΛΕΙΜΑΤΑ ΚΟΠΡΑΝΩΝ Η ΣΤΟΝ ΔΟΝΗΤΗ Η ΣΤΟΣ ΠΕΟΣ ΤΟΥ.
     
  4. Απάντηση: Πρωκτική καθαριότητα

    Εκτος απο το κλυσμα υπαρχουν και φυσικα κλυσματα οπως το κακαο! Μεσα σε λιγη ωρα ενεργοποιει το εντερο...
     
  5. maria1984sub

    maria1984sub Regular Member

    Απάντηση: Πρωκτική καθαριότητα

     










    ..............................................
     
  6. Απάντηση: Πρωκτική καθαριότητα


    Φαε γεμιστα μπισκοτα με σοκολατα και θα δεις... 
     
  7. Απάντηση: Πρωκτική καθαριότητα

    εχμ... δε ξερω αν ειμαι μονο εγω αλλα σε μενα δεν ισχυει αυτο φιλτατε   
     
  8. Απάντηση: Πρωκτική καθαριότητα

    Σε μενα πιανει μεσα σε λιγα λεπτα! Σε αλλους πιανει ο καφες, σε αλλους η σοκολατα και το κακαο! 
     
  9. Απάντηση: Πρωκτική καθαριότητα

    Ο καφες ναι! Αμεσο αποτελεσμα !!!   
     
  10. Panas

    Panas New Member

    Καλησπέρα σας εγώ θέλω να ρωτήσω.Ποιοι τρόποι υπάρχουν για ξύρισμα του πρωκτού;
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Αποτρίχωση με κερί σε αισθητικό. Απλό. 
     
  12. Panas

    Panas New Member

    Σε πιο προσωπικό επίπεδο;