Πρωκτικος Οργασμος...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Kits, στις 3 Αυγούστου 2008.

1. Kits

Kits Member

Εχει συμβει σε πολλες γυναικες ενω κανουν πρωκτικο σεξ να τους ερχεται οργασμος...
    Πιστεύεται πως ειναι καθαρα εγκεφαλικο?? Δηλαδη φτανουν σε τέτοια επιπεδα καυλας που με την ιδεα και μονο ερχονται σε οργασμο ή ερεθίζονται καποια νευρα ωστε να προκαλεσουν οργασμο??

Σας εχει συμβει αυτο?
    Last edited: 3 Αυγούστου 2008
  2. muscle4master

muscle4master Member

Μπορώ να αναλύσω τον πρωκτικό οργασμό στους άντρες λόγω πείρας :cautious: αλλά στην πραγματικότητα είναι προστατικός οργασμός και επίσης θα ήμουν εκτός θέματος. :jimlad:
  3. blindfold

blindfold Member

μάλιστα ενώ η γκόμενα δεν τον έπαιρνε από κόλο ,η διάμετρος του είχε επεκταθεί και με δέχθηκε άνετα ... ίσως να ήταν ήδη ερεθισμένη ,ίσως να έχω μεγάλα αρχίδια και είχε κλειτοριδικό οργασμό ..!
  4. kiss_me

kiss_me Member

ναι, αλλα ήταν σιγουρα εγκεφαλικο.:cool:
  5. Mirella_trans_Domme

Mirella_trans_Domme Member

Πιστευω πως ειναι καθαρα εγκεφαλικο.
    Ας μην ξεχναμε οτι οταν ειμαστε υπερβολικα ερεθισμενοι ολες οι ερωτογονες ζωνες του σωματος μας εχουν παρει στην κυριολεξια φωτια.
    Ο εγκεφαλος δεχεται φοβερα ερεθισματα και ενα γλυψιμο ακομη και πισω απο το αυτι μπορει να σε κανει εκεινη την στιγμη να τελειωσεις.
    Και θα δωσω ενα απλο παραδειγμα.
    Ποσοι ανθρωποι κατα την διαρκεια του σεξ, ειτε πρωκτικου, ειτε κατα φυσην, δεν λενε στον-στην παρτεναιρ τους να τους μιλα προστυχα, χυδαια, μονο και μονο ωστε ο εγκεφαλος να διεγερθει ακομη περισσοτερο ωστε να μας προσφερει την στιγμη της κορυφωσης?

@blindfold

Αυτο πως εγινε????
    Η συγκεκριμενη κοπελλια ειχε την κλειτοριδα στο κατω μερος?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  6. blindfold

blindfold Member

δεν ξέρω εγώ τρύπες τα βλέπω όλα ... :angel:

δεν υπάρχει το σημείο G ??? δεδομένου αυτού δεν μπορούμε να πούμε ότι μπορεί να ερεθίζετε όπως και ο προστάτης στους άνδρες ; θα μου πείτε το σημείο αυτό βρίσκετε στο εμπρόσθιο τμήμα του κόλπου ...
  7. Mirella_trans_Domme

Μα αυτος δεν ειναι κολπος πια!
    Το στενο της Μαγχης ειναι!:geek:
  8. blindfold

blindfold Member

και εμένα η πούτσα μου είναι ο συρμός που συνδέει το Καλαί με το Ντόβερ ..!
  9. Mirella_trans_Domme

Κυριε blindfold, με αυτους τοπυς "συρμους" μας κακομαθαινετε!!!:LOL::cautious:
  10. blindfold

blindfold Member

ααα εγώ τον κόσμο εξ-υπηρετώ ..!

παρόλα αυτά οι κόλποι όταν είναι υγροί είναι επιτακτικό ,οι σήραγγες όμως όταν είναι υγρές είναι επίπονο για μερικά κεφάλια ...
  11. gallery

gallery New Member

Απάντηση: Πρωκτικος Οργασμος...

ειναι καθαρα εγκεφαλικη λειτουργεια ο οργασμος με οποια ερωτογονο ζωνη κι αν ασχολειται καποιος......
  12. Don_giorgio

Don_giorgio Member

Re: Απάντηση: Πρωκτικος Οργασμος...

Θα συμφωνήσω απόλυτα... άλλωστε μερικές γυναικες αν δεν διεγείρονται εγκεφαλικά δεν έχουν καν οργασμό... (για αυτο και προσποιουνται...)