Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πρωκτικος Οργασμος...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Kits, στις 3 Αυγούστου 2008.

  1. Y13

    Y13 Regular Member

    Σημερα τον πετυχα και ηταν πραγματικη η ηδονη.................. 
     
  2. Siouxie

    Siouxie New Member

    Απάντηση: Πρωκτικος Οργασμος...

    συμφωνω καθαρα εγκεφαλικο
     
  3. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: Πρωκτικος Οργασμος...

    Με μερικες κοπελες που εκανα σχεση για καποιο σεβαστο διαστημα και τους ζητησα να κανουμε πρωκτικο σεξ δεν τους αρεσε καθολου η ιδεα γιατι ελεγαν οτι ειχαν προβλημα πισω και δεν μπορουσαν να δεχτουν τιποτα και τις πιστευω αλλα εχω μεινει με το παραπονο ενω και σε μενα δεν θα με πειραζε να δεχτω το ιδιο.
     
  4. nino

    nino New Member

    Απάντηση: Πρωκτικος Οργασμος...

    Ο πρωκτικος οργασμος στον ανδρα ειναι ο,τι ποιο εντονο μπορει να νιωσει ενας ανδρας στο σεξ,ειναι παρατεταμενος και εγω κλαιω απο ηδονη και εαν με χτυπανε δυνατα στους γλουτους τοτε χανω καθε ελεγχο.Η αναμνηση αυτου του οργασμου σε κανει να θελεις ολο και περισοτερο.
     
  5. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

    Re: Απάντηση: Πρωκτικος Οργασμος...



    Κοιτα να δεις που εχω χασει επεισοδια !

    Στριγγλαααα ακουυυς????
     
  6. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Πρωκτικος Οργασμος...


    ακούω... ακούω....

    θα με κάνετε mistress εσείς... θέλω δε θέλω....

    καλά που το νήμα μιλάει για πρωκτικό οργασμό στη γυναίκα...

    ---------- Post added at 19:47 ---------- Previous post was at 19:41 ----------



    κι αν δεν καυλώσει και θέλει να σε δείρει?



    γιατί οι γυναίκες απλά δεν ασχολούνται.... 
     
  7. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Πρωκτικος Οργασμος...

    Γαμωτο!!Παλι απο πισω ξεκινησα να δω τον Elvis ...

    Επι του θεματος λοιπον....για ππεεε για πεεεεεεηη ( ακουει τσακιζοντας το γουρουνοπουλο )
     
  8. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Πρωκτικος Οργασμος...


    όταν μιλάνε οι ειδικοί, η striggla το βουλώνει.....

    άσχετο:
    δεν πάμε καμιά βόλτα προς Πελοπόννησο μεριά να πλακώσουμε τα παστέλια και τις γουρνοπούλες?
    εμένα δε με σηκώνει η σοβαρότητα του forum....
     
  9. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Πρωκτικος Οργασμος...

    Και το ρωτας?
     
  10. ΤΟ σημειο G βρισκεται σε ελαχιστα διαφορετικη θεση σε καθε γυναικα και δεν εχουμε ολεs οι γυναικεs την ιδια αισθηση οταν το αγγιζουν οι αντρεs. στην ουσια το σημειο G πηρε το ονομα του απο τον γιατρο Ernst Grafenberg μεχρι προσφατα η υπαρξη αυτου του σημειου ηταν αμφισβητησιμη! βεβαια πολλεs μελετεs σε θεματα σεξολογιαs αποδεικνυουν οτι ολεs οι γυναικεs εχουν σημειο G ΦΥΣΙΚΑ υπαρχει και το σημειο E....
     
    Last edited: 16 Μαρτίου 2018
  11. Ναι απο το" εγκεφαλος"
     
  12. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    εχω δεχτει δαχτυλο απο γυναικα .αλλη αισθηση αλλη καβλα ......αξεχαστη η πρωτη φορα