Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πρωκτικος Οργασμος...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Kits, στις 3 Αυγούστου 2008.

  1. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Re: Απάντηση: Πρωκτικος Οργασμος...

    Προσποιουνται γιατι νομιζουν οτι μας ενδιαφερει (παλιο ρητο)  
     
  2. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Πρωκτικος Οργασμος...

    Μπορει να προσποιουνται για να ξεμπερδευουν μια ωρα αρχυτερα, γιατι βγηκε μαπα το καρπουζι.
     
  3. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Αμα ξερεις να το ξεχωριζεις εμπερικα εχεις αποψη.Συνηθως μεχρι την ηλικια των 30 κανεις δεν προσποιειται  
     
  4. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Πρωκτικος Οργασμος...

    Αρκετές φορές είχα κολπικό οργασμό κατά τη διάρκεια πρωκτικής διείσδυσης, μερικές από τις οποίες δε χρειάστηκε καν "παιχνίδι" με την κλειτορίδα. Σαφώς ο εγκεφαλικός παράγοντας παίζει καθοριστικό ρόλο, έχω όμως την εντύπωση πως κάτι γίνεται και "εκεί πίσω"... Και αυτό το πρωτοδιαπίστωσα σε τρίο mmf, στάση σάντουιτς. Δε σταματούσα να έχω οργασμούς τόσο μπροστά όσο και πίσω, και σε τέτοια κλίμακα που πλέον δεν ένιωθα τίποτα άλλο παρά μόνο συσπάσεις.
     
  5. hermis

    hermis Regular Member

    Re: Απάντηση: Πρωκτικος Οργασμος...

    Με αυτά που γράφεις προβλέπω να λαμβάνεις κύματα εκατοντάδων p.m. σε μορφή ερώτησης βεβαίως βεβαίως!!!!  

     
     
  6. Don_giorgio

    Don_giorgio Regular Member

    Re: Απάντηση: Πρωκτικος Οργασμος...

    Έχεις σκοπό να μας φτιάξεις βραδιάτικα?????????????????
     
  7. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Πρωκτικος Οργασμος...

    Έλα τώρα σιγά πια τι έγραψα!! Τέθηκε ένα ερώτημα και θεώρησα χρέος μου στην φορουμιακή ανθρωπότητα να καταθέσω την εκ της εμπειρίας άποψή μου!!!  

    Αν φτιάχνεστε με αυτά, φίλτατε Don, μάλλον το να φτιαχτείτε δεν είναι και πολύ δύσκολη υπόθεση...  
     
    Last edited: 11 Σεπτεμβρίου 2008
  8. paylakos

    paylakos New Member

    σε μια παθητικη μου εμπειρια με γυναικα που μου εκανε σεχ απο πισω με δονητη εκσπερματωσα χωρις καν να ακουμπησω το πεος μου,σιγουρα ειναι μια ερωτογονη ζωνη σε αλλους πιο εντονη και σε αλλους οχι.
     
  9. Don_giorgio

    Don_giorgio Regular Member

    Μάλλον σου έκανε prostate milking με το δονητή....

    Αγαπητή Vermillon φτιάχνομαι πολυ εύκολα τω όντι... αλλα βοήθησε και η γλαφυρότατη περιγραφή σου...
     
  10. mprou

    mprou Regular Member

    Συμφωνω με αυτο. Η βαση ειναι ο εγεφαλος. Οταν τα ερωτογονες ζωνες γινουν υπερβολικα ευαισθητες, ακομα και με εμμεση διεγερση τους, φτανεις ευκολα σε οργασμο. Πχ πρωκτικη διεισδυση και ερεθισμος των κολπικων τοιχωματων.

    Το κλειδι ειναι να συντονισει ο εγκεφαλος...τα αλλα θα παρουν το δρομο τους 
     
  11. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: Πρωκτικος Οργασμος...

    γινεται οντως καποιος αντρας να τελειωσει μονο αν τον πειραζει πισω καποια γυναικα??με χερι η χρειαζεραι κατι σε μεγεθος πραγματικου πεους??
     
  12. zinnia

    zinnia Contributor

    Τώρα το είδα αυτό...


    Μπορείς να μου αιτιολογήσεις τη δεύτερη πρόταση σου γιατί δεν την κατάλαβα;