Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πρόσκαιρο παιχνίδι ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 21 Νοεμβρίου 2006.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Παιχνίδια Κυριαρχίας και υποταγής με κάποια άγνωστη, δεν τα έπαιξα ποτέ. Γιατί αν μη τι άλλο μου φαίνονταν από βαρετά έως αστεία.
    "Απλά" και "ξεκούδουνα" s/m ( με ή χωρίς το αιματάκι τους ) τα είχα δοκιμάσει πριν αρκετά χρόνια.
    Όταν είχα ακόμη τα μυαλά στα "κάγκελα" και σίγουρα σε μι' αρκετά αυτοκαταστροφική αν και διονυσιακή περίοδο.
    Κάποιες φορές ήταν ελκυστικά - στην καρκάλα μου σίγουρα -, αφού ο σκηνοθέτης και ο πρωταγωνιστής τους ήμουν εγώ.
    Και για την εκάστοτε παρτενέρ ( πέραν της σωματικής της υγείας και για λόγους δικού μου συμφέροντος ) ούτε καρφί μου καιγόταν, ούτε θα την ξανάβλεπα.
    Κάποιες άλλες ήταν άδειασμα, ήταν ξέσκισμα ψυχής, ήταν πέταμα στα σκουπίδια - δικά μου ξανά όλα -.

    Αμαρτωλά? Ευτυχώς ή δυστυχώς δεν αντιλήφθηκα ποτέ τον ερωτισμό στην όποια έκφραση του σαν αμαρτωλό.
    Επικίνδυνα? Λίγο για καλή μου τύχη, λίγο επειδή δεν έβαλα ποτέ την όποια κάϋλα μου πάνω απ' την λογική και την σύνεση, ποτέ ( όχι με κάποια ξεπέτα τουλάχιστον ).

    Όσο και να μην μετανιώνω, δεν άξιζε, ούτε γλύκα είχε, αλλά μάλλον ήταν αναγκαία στάση στο ταξίδι μου - και συνειδητή επιλογή μου -.

    * Ζητώ συγνώμη σ' όποιον/α θιγεί απ' τον politically incorrect όρο ξεπέτα, αλλά κάποιες γυναίκες για μένα αυτό ήταν και το λεξιλόγιο μου είναι πολύ φτωχό,
    για να τους δώσω έναν πιο κόσμιο χαρακτηρισμό.

    ** Άλλο ένα όμορφο - για τα γούστα μου πάντα - "αρχαίο" νήμα και κάτι μου λέει πάντα επίκαιρο.
     
    Last edited: 8 Φεβρουαρίου 2017