Πρόταση για εκδρομή με εκπαίδευση από τον a939m

Συζήτηση στο φόρουμ 'Συναντήσεις Μελών' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 28 Οκτωβρίου 2005.

1. gaby

gaby Guest

εγω θα πρότεινα να πηγαίναμε κάπου κοντίτερα και σε απομονονμενο από τον όσμο τόπο για να κανουμε και ομαδική εκπαίδευση των σκλάβων. Κάτι τέτοιο σθνιθίζετε πολύ στην Αμερική. Αν συμφωνήτε δηλώστε το ώστε να δούμε πόσοι μπορούμε να μαζεθτούμε.

2. SaMoYeT

SaMoYeT New Member

Αφου το γραφεις που το γραφεις tender lilly κανε και τις αλλαγες στο υ,θ :p :p

3. Markissios

Markissios Guest

καλή ιδέα η συνάντηση αλλά ένα bar εξασφαλίζει διακριτικότητα !!!

4. Striker

Striker Member

RE: RE: Πρόταση για εκδρομή με εκπαίδευση από τον a939m

Για ποια διακριτικοτητα μιλας οταν βαλω την σκλαβα μου να γονατισει σε nadu διπλα στην θεση μου στο τραπεζι....λολ

Η προταση μεταξυ αλλων αναφερεται και στην εκπαιδευση slaves, η κανω λαθος?

Striker

5. slv_hana

slv_hana New Member

Προσωπικα μ'αρεσει παρα πολυ η ιδεα!Αν συμφωνει και ο Αφεντης μου,ειμαι μεσα!

6. ataktos_gia_ksulo

ataktos_gia_ksulo New Member

Ξέρει κάποιος να μου πεί,αν υπάρχει κάποιο bdsm club στην Αθήνα?Πως μπορεί κανείς να μπεί σε αυτό {αν υπάρχει βέβαια}?

carissa[L_T] wrote: άσχετο με το θέμα, κάνε ένα search στο site, έχει ξανασυζητηθεί

7. blindfold

blindfold New Member

αυτο θα οντως ειναι καλη ιδεα αλλα εξυπηρετει περισσοτερο ατομα που ειναι ελευθερα ,η λυση των νυχτερινων κεντρων ειναι απλα σε φαση γνωριμιας (αν και θα προτιμουσα οταν λετε για συγκεντρωσεις δε χρειαζετε να ειναι καποιο υπογειο μυστηριο μερος μπορει να ειναι και μια απλη μπυραρια που παρεχει ανεση και χαλαρωτητα )

8. ioanna

ioanna New Member

RE: RE: RE: Πρόταση για εκδρομή με εκπαίδευση από τον a939m

Το θεωρείς γελοίο; Σου προκαλεί ευθυμία ; Σε κάνει να νοιώθεις κάποιος ; Αυτή η τόσο μεγαλειώδης στάση μιας σκλάβας εσένα σου φέρνει μόνο γέλιο;

9. carissa[L_T]

carissa[L_T] New Member

Κάπου υπάρχει ένα μπέρδεμα.
    Μιλάτε για εκδρομή μετ εκπαιδεύσεως των υποτακτικών? Για γενική εκπαιδευτική εκδρομή? ή για ένα meeting σε bar?

Όπως τόνισε πολύ σωστά ο Κύριος Striker, η διατήρηση πρωτοκόλλου σε συμπεριφορές ειδικά των υποτακτικών, δεν μπορούν να γίνουν διακριτικά σε δημόσιο χώρο.

10. Striker

Striker Member

RE: RE: RE: RE: Πρόταση για εκδρομή με εκπαίδευση από τον a939m

Δηλαδη εσυ αυτο καταλαβες ioanna?????
    Βρεεεεε το γελιο παει στο θεμα της διακριτικοτητας που παει περιπατο αν η ωραια προταση για εκδρομη με εκπαιδευση γινει σε εναν δημοσιο χωρο οπως το αναφερομενο μαγαζι και σε καμια περιπτωση σε αυτα που λες!!!
    Γκε γκε τωρα???....Συνερθε!!!!

Αντε μην τα παρω βραδιατικα...

Striker

11. Striker

Striker Member

Πολυ σωστα κατανοησες τα λεγομενα μου carissa! Και συμπληρωνοντας λεω οτι για μια συναθροιση σαν αυτη που συζηταμε με πιθανοτατα 6, 10, 16+ (who knows how many) ατομα η διακριτικοτητα παιζει βασικο ρολο για να πετυχει μια ομαδικη εκπαιδευση (και μην φανταστει κανενας νεοτερος λογους περιθωριοποιησης του BDSM κλπ., δεν εννοω αυτο!).

Οταν ειδα το thread του a939m να πω οτι για την συγκεκριμενη προταση μου ηρθε στο μυαλο ενας υπαιθριος χωρος κατα προτιμηση βουνο. Τωρα φαρμα θα ειναι, camping θα ειναι ελευθερο η οργανωμενο, κατι αλλο?
    Για κλειστο χωρο αν δεν ειναι ιδιωτικος λιγο δυσκολο το βλεπω, εκτος και αν προκειται για απλο meeting αλλα εδω δεν συζηταμε αυτο.

Ας ακουστουν και αλλες αποψεις και στην συνεχεια κανουμε συγκεκριμενες προτασεις και αποφασιζουμε...

Striker

12. gezag1

gezag1 New Member

μια διευκρινιση. μιλατε για αθηνα η για θεσσαλονικη.
    εχει σημασια.