Πρόταση για εκδρομή

Συζήτηση στο φόρουμ 'Συναντήσεις Μελών' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 8 Οκτωβρίου 2005.

1. little_slut[PieR]

little_slut[PieR] New Member

Η μέχρι τώρα εμπειρία μας από τα meetings έδειξε ότι 2-3 ώρες δεν είναι αρκετές να γνωριστούμε. Τι θα λέγατε, αν φυσικά είναι εφικτό λόγω χρόνου να κάνουμε μια εκδρομή στην Κωνσταντινούπολη 3-4 μέρες να απολαύσουμε τη Βασιλεύουσα και να γνωριστούμε καλύτερα;

2. latexduck

latexduck New Member

Πόσα θα μας πάρεις little slut[PieR]? :) ααχμμ ενοώ πόσο θα κοστίσει το ταξίδι?

3. PD

PD New Member

RE: RE: Πρόταση για εκδρομή

Χαχαχαχα! Σωστος ο Jim_Jailor :ROFLMAO:

Αν ειναι λογικη η τιμη συμφωνω κι εγω, η Κωνσταντινοπουλη ειναι απο τα μερη που θελω να δω αλλα δεν εχω ουτε μηνα που γυρισα απο Αγγλια οποτε ζορίζουν τα πράγματα

PD

4. blindfold

blindfold New Member

Exete 3anapaei sthn Kwn/polh ?prepei na exete kapoion me empeiria mazi sas na 3erei ta merh... den einai mia volta sto parisi pantws, an kai to meros empneei epishs gia bdsm skhnika(de 3erw kai gia ekdromh ti empneush 8a mporouse na dwsei, endiaferon protash)
    Καλωσήρθες blindfold :) προσπάθησε να καταργήσεις τα greeklish άμεσα σε Π/παρακαλούμε γιατί Μ/μας κουράζουν Ό/ολους

5. little_slut[PieR]

little_slut[PieR] New Member

blindfold η εποχή εξπρές του μεσονυχτίου έχει ξεπεραστεί χρόνια τώρα. Εκτός αν σκοπεύεις να κουβαλήσεις κι εσύ μια απτά ίδια και σε πιάσουν οπότε δεν σου εγγυόμαι τι θα γίνει στη συνέχεια ;)

Πέρα από την πλάκα τώρα μια χαρά είναι τα πράγματα και δεν έχουμε να φοβηθούμε τίποτα. Τώρα για το πόσο θα κοστίσει εξαρτάται από πολλά. Από τα άτομα κατ' αρχήν, από το που θα ξεκινήσει, αν θα χρειαστεί να γίνει διανυκτέρευση μέσα στην Ελλάδα γιατί από Αθήνα κατ'ευθείαν Κων/πολη δεν γίνεται, είναι πολλές οι ώρες. Μια νορμάλ εκδρομή από Θεσ/νικη Πέμπτη βράδυ αναχώρηση, Κυριακή βράδυ επιστροφή, με τη μεταφορά, ξενοδοχείο 4ων αστέρων, 4 γεύματα(το ένα εξ αυτών στα χανουμάκια) και την ξενάγηση Σ/σας είναι περίπου 200 ευρό το άτομο, χωρίς να υπάρχει κέρδος ταξιδιωτικού γραφείου.

Δηλώστε εσείς συμμετοχές και τα υπόλοιπα τα συζητάμε.

6. slv_hana

slv_hana New Member

Μου φαινετε πολυ καλη η ιδεα σου little_slut[PieR]!Θα ηταν τελεια να πηγαιναμε εκδρομη καμια 20αρια ατομα απ'τον χωρο!Ειδικα τα χριστουγεννα που οι περισσοτεροι δε δουλευουν.

7. Master_Spiler

Master_Spiler New Member

Αχμ... κάποιες έχουν δουλειά εκείνη την εποχή καλή μου hana... μήπως ξέχασες την εξεταστική;;; Τέλος πάντων, η εκδρομή για την Πόλη είναι όντως μια καλή ιδέα, αρκεί φυσικά να υπάρχει το χρήμα και η καλή διάθεση

8. a939m

a939m New Member

εγω θα πρότεινα να πηγαίναμε κάπου κοντίτερα και σε απομονονμενο από τον όσμο τόπο για να κανουμε και ομαδική εκπαίδευση των σκλάβων. Κάτι τέτοιο σθνιθίζετε πολύ στην Αμερική. Αν συμφωνήτε δηλώστε το ώστε να δούμε πόσοι μπορούμε να μαζεθτούμε.

Σημείωση tender lilly: Eπειδή είναι διαφορετική ιδέα, ανοιξα χωριστό thread γι αυτήν.