Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πρώτη επέτειος

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Dark_passion, στις 11 Δεκεμβρίου 2009.

Tags:
  1. Dark_passion

    Dark_passion Regular Member

    Δεκέμβρης 2009

    Καθώς η χρονιά κυλά αργά, βασανιστικά προς το τέλος της, οι νύχτες γιγανώντονται απειλητικά όσο πορευόμαστε προς το Χειμερινό Ηλιοστάσιο - αρχαίο ορόσημο που σημάδευε το θάνατο του φθίνοντος έτους και τη γέννηση του καινούριου.

    Τούτη την εποχή είθισται να κάνει κανείς έναν απολογισμό του τελευταίου δωδεκάμηνου, προτού τ' αφήσει να βυθιστεί στη δύση του. Ο δικός μου απολογισμός δεν θα μπορούσε παρά να αγκαλιάζει μια σχέση καταλυτική που θεμελιώθηκε ένα χρόνο πριν. Αναδύθηκε μέσα από τις πύρινες γλώσσες ενός απίστευτου πάθους και σιγά σιγά, σε ένα αδιάκοπο σφυρηλάτημα, ωρίμασε εκλύοντας τους δικούς της ζωογόνους χυμούς.

    Εκείνες τις μέρες, πριν από ένα χρόνο, είχα δημοσιεύσει στο φόρουμ το κείμενο "Αιχμάλωτη του Σκοτεινού Βασιλιά". Σήμερα παραμένει επίκαιρο όσο ποτέ. Άλλωστε, την εποχή αυτή, το μήνα Ποσειδεώνα, γιορτάζονταν στην αρχαία Αθήνα και την Ελευσίνα τα Αλώα, τα οποία τιμούσαν τη Δήμητρα και την Περσεφόνη και μαζί τους τον Ποσειδώνα Φυτάλμιο και το Διόνυσο (βλ. Αλώα - Βικιπαίδεια).

    Θα ήθελα, λοιπόν, να θυμίσω το κείμενο που έγραψα τότε, αφιερώνοντάς το και πάλι στον υπέροχο Κύριό μου. Είναι ο δικός μου τρόπος για να τιμήσω την πρώτη μας επέτειο, εκφράζοντας ένα εξαίσιο άρωμα ευγνωμοσύνης προς αυτόν...
     
  2. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Πρώτη επέτειος


     
     
  3. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Πρώτη επέτειος

    πολυ αισιοδοξο μηνυμα στέλνεις..σας ευχομαι τα καλλιτερα..
     
  4. Dark_passion

    Dark_passion Regular Member

    Απάντηση: Πρώτη επέτειος

    Σε ευχαριστούμε, Maley! Να'σαι καλά!   
     
  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Πρώτη επέτειος

    Σ΄ ευχαριστούμε, αγαπητέ, για τις ευχές σου, εύχομαι και σε εσένα να βρεις μια υπέροχη υποτακτική ύπαρξη όπως την δική μου και να την απολαμβάνεις γονατιστή...σύμφωνα με τα δικά σου "θέλω"