Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πυγοράπισμα (Spanking)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 6 Ιουλίου 2005.

  1. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Πυγοράπισμα (Spanking)

    πειραζει να το κανω αλλη φορα?
     
  2. Pain-Inducer

    Pain-Inducer Premium Member

    Απάντηση: Πυγοράπισμα (Spanking)

    εγω με την ταπεινη μου λεω οτι πρεπει
     
  3. feetlover

    feetlover New Member

    Με γυμνα χέρια, δεμενα ματια και μερικες φορες και λουριδα δερματινη.
     
  4. Γυμνό χέρι σίγουρα , άντε και κάνα flogger
     
  5. kat_slave

    kat_slave New Member

    H μεθοδος του Spanking ειναι απλα ενα ερωτικο φετιχ και οχι μονο  το γυμνο χερι Του ειναι η καλυτερη αισθηση και οσο για τα σημαδια που αφηνει..ειναι απλα εργο τεχνης 
     
  6. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Και δύσκολο να το πετύχεις. Είναι πιο σκληρό από ένα δυνατό μαστίγιο.
     
  7. Kyriarxikos

    Kyriarxikos New Member

    Αν δεν αναψει το χερι δεν γινεται δουλεια...
     
  8. Απάντηση: Πυγοράπισμα (Spanking)

    Με γυμνό χέρι το οποίο στη συνέχεια γλείφεις σιγά σιγά με πολύ σάλιο για να το ανακουφίσεις από τον πόνο, και να ξεχάσεις τον δικό σου.



    Θυμάσαι?​
     
  9. Singleman

    Singleman New Member

    Απάντηση: Πυγοράπισμα (Spanking)

    μια φορα δοκιμασα κ παρολψ οτι οταν χρισιμοπειησε ζωνη με κτυπισε στα πλαγια κ εκανε σημαδι κ πριστικε για λιγεσ μερες, γενικα ηταν κατι που παρολω το πονο το ευχαριστηθηκα.
    το να μην εχει σταθερο ρυθμο,σε κανει να χανεις το μετρημα κ να μεγαλωνει ο φοβος για το ποτε κ ποσο δυνατα θα σινεχισει...πανως ειναι απο αυτα που θα κανω παλι..
     
  10. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: RE: Πυγοράπισμα (Spanking)

    Πίστεψέ με δεν θα σε μισήσουμε καθόλου!!!! 
     
  11. anima0

    anima0 Regular Member

    Απάντηση: Πυγοράπισμα (Spanking)

    Και εσείς αυτοπροσδιορίζεσθε ως βανίλλα; Αλλίμονο αν ήσασταν και perv  

    μια χαρά τα λέτε  
     
  12. Ωκεανός

    Ωκεανός Flüggåэnk∂€čhiœßøl∫ên

    Με γυμνό χέρι μου αρέσει πολύ.

    Από εκεί και πέρα υπάρχουν φορές που πρέπει να χρησιμοποιηθεί κάποιο εργαλείο. Τα μαστίγια, οι ζώνες, κλπ. καλό είναι να χρησιμοποιούνται με μεγάλη προσοχή, γιατί δεν είναι «όργανα ακριβείας», και διατρέχουν έναν σοβαρό κίνδυνο: να βρουν μουνοχειλάκι. (Ή τέλος πάντων γεννητικά όργανα, για να μην είμαστε σεξιστές.) Αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι ένα χτύπημα που δεν ήταν αρκετά δυνατό για να προκαλέσει κοκκίνισμα στα καπούλια μπορεί να προκαλέσει βαθύ κοκκίνισμα σαν κάψιμο, συνοδευόμενο βέβαια από οικτρό πόνο, (μιλάμε για κλάματα,) στα μουνόχειλα. Μην διακινδυνεύσετε κάτι τέτοιο αν σκοπός σας δεν είναι να επιφέρετε ακριβώς αυτό.

    Από εκεί και πέρα, ένα πολύ εύκολα αποκτήσιμο όργανο ακριβείας για πυγοράπισμα είναι η μακριά, πλαστική, γλώσσα παπουτσιών. Έχω ξαναδημοσιεύσει τη φωτογραφία στο νήμα περί επινοητικότητας, αλλά μια επαναδημοσίευση δεν βλάπτει:

     

    Αν αστοχήσεις και με αυτό, είσαι ακατάλληλος για το άθλημα!

    Όσο για τα «ευχαριστώ» ή για το μέτρημα που συνηθίζουν πολλοί, τι να πω, συμφωνώ ότι καλό είναι το «υ» να γνωρίζει εκ των προτέρων πόσες θα φάει, αλλά μερικές φορές δεν γίνεται, γιατί μερικές φορές το πυγοράπισμα γίνεται όχι για τιμωρία, αλλά «γιατί έτσι». Όπως και να έχει το θέμα, τα «ευχαριστώ» μου ακούγονται πλέον του δέοντος προσποιητά, ενώ το μέτρημα μου ακούγεται κάπως «στρατιωτικό». Εγώ προτιμώ να ακούω απλώς μικρές κραυγές, λυγμούς και αναστεναγμούς. Φαντάζομαι πως και τα «μμμφφμχχχ-μμμφφμχχχ» που επιτρέπει το φίμωτρο καλά θα ήταν, αν και δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ έτσι.