Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως διακρίνουμε έναν κυρίαρχο στον αληθινό κόσμο .Οδηγός για αρχάριους Μέρος β'

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος Guest76532, στις 24 Ιουνίου 2017.

  1. Παρακάτω θα διαβάσουμε απλές καθημερινές οδηγίες που θα μας βοηθήσουν να μπούμε στα άδυτα του χώρου και να ξεκαθαρίσουμε τις έννοιες της κυριαρχίας και της υποταγής .ας υποθέσουμε ότι η σχέση είναι φρέσκια και ξεκίνησε ως βανίλα.. Δεν μας δόθηκε ακόμα η ευκαιρία να μιλήσουμε ανοιχτά όμως για τις προτιμήσεις μας .τι κάνεις στην περίπτωση αυτή ανώμαλε μου φίλε ?Πως μπορείς να αναγνωρίσεις τον απόλυτο κυρίαρχο από το ταπεινό χαμομηλάκι υποτακτικό ?Πάμε να δούμε περιπτώσεις .

    1. Του δίνεις την σφουγγαριστρα . Αν Την πιάσει από το κοντάρι και την βουτήξει στον κουβά κυρίαρχος .
    Άν προτιμήσει να καθαρίσει με πατσαβούρα στα τέσσερα υποτακτικος .

    2. Εκεί που τρώτε Του δίνεις την μουστάρδα . . Άν σφίξει στην γροθιά το σωλήναριο και πεταχτεί το περιεχόμενο κυρίαρχος . Άν ξεβιδώσει το στόμιο και πάρει μικρή ποσότητα με το κουταλάκι υποτακτικος. .

    3. κάνετε μαζί κέικ .του δίνεις να χτυπήσει τα αυγά .άν χρησιμοποιήσει τον αυγοδάρτη κυρίαρχος .αν τα πετάξει στο μίξερ το αυτόματο υποτακτικός . .

    4. βγαίνετε για ψώνια .αν σας ακολουθεί παντού με χαρά κρατώντας τις σακουλες υποτακτικός . Αν κάθε φορά που δοκιμάζετε παπούτσια βγαίνει έξω για τσιγάρο και παίρνει μάτι τις περαστικες στην περαντζαδα κυρίαρχος ..

    5. Εκεί που βλέπει μπάλα στην επίμαχη φάση μπαίνεις μπροστά του . Αν σου φέρει το μπωλ με τα πατατακια καπέλο , κυρίαρχος .Αν κλείσει την τηλεόραση και πει έλα να σου κάνω μια αγκαλίτσα υποτακτικός..

    6. Θέλεις να ταχυδρομησεις ένα γράμμα , του δίνεις τον φάκελο να τον σφραγίσει .Αν τον φτύσει κυρίαρχος .αν τον σφραγίσει σαλιώνοντας τον παιχνιδιάρικα με την γλωσσιτσα , υποτακτικός .

    7. Πηγαίνετε σε ένα πετ σοπ και καλά να αγοράσετε σκυλοτροφή . Αν πάει και χαζεύει τα κολάρα υποτακτικός . Άν χαζεύει την κωλαρα σου καθώς σκύβεις να διαλέξεις λουράκι κυρίαρχος .

    8. Εμφανίζεσαι με τα πιο σέξυ εσώρουχα σου .Αν στα σκισει αγριεμένα κυρίαρχος .Αν στα βγάλει προσεκτικά τα γύρισει από την καλή τους τα μυρίσει και μετά τα διπλώσει αφήνοντας τα στο κομοδίνο ,υποτακτικός

    9. Στο σουπερμάρκετ .. κοιτάτε στα είδη σπιτιού .Αν δει σκοινί και πει "θέλω να σε δέσω στο υπόγειο και να σε αφήσω χωρίς νερό πέντε μέρες " κυρίαρχος . Αν πει " ας το πάρουμε Γιατί αυτό που έχουμε δεν φτάνει όταν απλώνω τα ρούχα" υποτακτικός .

    10. Σας καλούν από εταιρία τηλεφωνίας για να σας προτείνουν νέο πακέτο υπηρεσιών . Αν δίνουν 100 λεπτά προς όλους ,ένα γκιγκα ίντερνετ μόνο με τριάντα ευρώ τον μήνα και δεχτεί υποτακτικός . Αν κλείνοντας το τηλέφωνο έχει κλείσει πακέτο με πεντακόσια λεπτά προς κινητά απεριόριστα σταθερά ,24αρι ίντερνετ νέα συσκευή και έκπτωση στα πέντε πρώτα πάγια με 24,99 τον μήνα κυρίαρχος .
     
  2. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Δεν κατάλαβα γιατί είναι στην ενότητα χιούμορ?
    Ειναι δοκιμασμένες πρακτικές τεσταρισματος κυριαρχικοτητας,ευρέως αποδεκτές.
    Να μεταφερθεί παρακαλώ στην ενότητα "Τεχνικες".
    Και να καρφιτσωθει κιόλας!
     
  3. Είπα να μην προκαλέσω εγκεφαλικά καλοκαιριάτικα !
     
  4. whisperer

    whisperer Regular Member

     
     
  5. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Εγώ Είμαι "μαϊμού" Κυρίαρχος.
    Αν υπάρχει υ στο σπίτι, σφουγγαρίστρα και αυγοδάρτη δεν θα τα Πλησιάζω καν  

    Επιπλέον, όσον αφορά το 10) όποιος βρει κάτι τέτοιο να το αναρτήσει εδώ (κι ας περιλαμβάνει τοποθέτηση προϊόντος).
     
  6. cadpmpc

    cadpmpc Contributor


    Στη κουζίνα η @dina .
    Στη λάντζα η άλλη...
    Ζητάμε να σερβιριστούμε σε λαδόκολα...
     
  7. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Και γιατί εγώ στην κουζίνα?
    Να κάνει η μάνα.
     
  8. whisperer

    whisperer Regular Member

    εγω λεω να κανουν.κι.οι δυο.τα τραπεζια να τρωμε
     
  9. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Για να φάμε θάρθουμε..!
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ιτ νταζ νοτ απλάι..!
     
  11. whisperer

    whisperer Regular Member

    Πουρκουα?
     
  12. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ασυμμετρία..!