Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως λεγεσαι οταν δεν εχεις εμπειριες?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος TzepetoPetro, στις 6 Αυγούστου 2017.

  1. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint

    Σε ολο τον κοσμο του bdsm υπαρχουν ονομασιες για ολα... Τι γινεται ομως οταν καποιος εχει μεινει μονο στις σκεψεις και δεν εχει καμια εμπειρια στην πραξη? Θεωρειται μελος του bdsm ανεξαρτητος τα φετιχ του?
     
  2. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Αχ! Καλο μου! Δεν υπάρχει ταυτότητα ελλήνων βδσμιαρηδων!!! Δεν χρειάζεσαι όνομα, με λίγη μελέτη, για να ξέρεις που πάς και πολλές εμπειρίες θα βρείς τον δρόμο σου!      
     
  3. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Μέλος του bdsm ανεξαρτήτως φετίχ ή μήπως εννοείς ανεξαρτήτως του αν υπάρχουν εμπειρίες ή όχι;

    Όσο για το τι λέγεσαι, άνθρωπος χωρίς εμπειρίες αλλά με θέληση να μάθει; να πειραματιστει; Ας μην βάζουμε σε όλα ταμπελες  
     
  4. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint

    Θεωρω οτι χωρις εμπειριες δν σε παιρνει κανεις στα σοβαρα οπως διαβασα κι εχθες
     
  5. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint

    Εννοω οτι ανεξαρτητος το ποσο προχωρημενα φετιχ εχει στο μυαλο του μονο εφοσον δεν υπαρχουν εμπειριες στην πραξη!!! Και κατα ποσο θα τον παρει καποιος και ειδικα καποια στα σοβαρα??
     
  6. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Το αν θα πάρεις κάποιον στα σοβαρά για μένα δεν έχει σε τίποτα να κάνει με το αν έχει εμπειρίες ή όχι. Ο χαρακτήρας για εμένα είναι το παν.
     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ε, ναι, χωρίς ένσημα δε λέει.
     
  8. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint

    Ας μιλησουμε ειλικρινα αγαπητη μου lady nawashi!!! Βλεπεις εμενα, 21 χρονων απειρος τελειως, κατα ποσο θα μου εδινες σημασια σε καποια αλλη περιπτωση εκτος αυτου υου φιλικου φορουμ?
     
  9. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint

    Τι εννοεις αδερφε μου ενσημα?
     
  10. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Ας το πάρουμε κάπως αλλιώς, έχω δει άτομα μικρότερα από εσένα (άνω των δεκαοκτω φυσικά) και τους έχω δώσει σημασία. Δεν κάνει η ηλικία και η εμπειρία τον άνθρωπο. Ο χαρακτήρας όμως σου λέει πολλά. Το πως φέρεται, πως γράφει, την συμπεριφορά του έξω κοκ
     
  11. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint

    Μιλαμε για την ιδια περιπτωση?? Να ξερετε ο ενας οτι ο αλλος εχει bdsm στασεις ή οτι ειναι συνειδητοποιημενος?
     
  12. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Στασεις ή τάσεις;
    Σαφώς και από την στιγμή που ο άλλος δεν έχει εμπειρίες δεν λειτουργείς με δεδομένο ότι του αρέσουν όντως όσα φαντάζεται. Λογικό δεν είναι; δεν τα έχει δοκιμάσει. Τάση όμως υπάρχει. Το αν είναι συνειδητοποιημενος ή όχι, άλλο ζήτημα.