Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως μπορεί μια γυναίκα να κρατήσει τον άντρα της ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Alexkat, στις 26 Νοεμβρίου 2011.

  1. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Εχω καλο πραμα ψησου  
     
  2. aenaosss

    aenaosss Regular Member

    Όταν απομονώνεις μια πρόταση δίνεις όποια ερμηνεία θέλεις  Πολιτικάντικος τρόπος προσέγγισης
     
  3. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    τι αστειο!

    ρωταω επι της προτασης, οχι επι του συνολου! ειπες κατι αλλο και παρερμηνευσα?

    οι σχεσεις εξαρτησης λοιπον δεν τελειωνουν ποτε....πως το εννοεις?
     
  4. aenaosss

    aenaosss Regular Member

    Η τελευταία πρόταση ήταν συνέχεια μιας προηγούμενης την οποία αιτιολογούσε αν δεν κάνω λάθος. Από μόνη της μπορεί να ερμηνευτεί με οιονδήποτε τρόπο 
     
  5. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    λοιπον, η προταση σου ηταν η κατωθι

    και ερωτω ξανα, πως προκυπτει το τελευταιο συμπερασμα. εγω δεν βλεπω συνδεση. θελω να μου εξηγησεις.
     
  6. aenaosss

    aenaosss Regular Member

    Όταν υπάρχει ΜΟΝΟ εξάρτηση , νομίζω το ανέφερα και πιο πάνω, ανά πάσα στιγμή ελλοχεύει ο κίνδυνος φυγής, αφού αναφερόμαστε στο πώς μια γυναίκα μπορεί να κρατήσει τον άντρα της, εκτός και αναφέρεσαι σε κάτι άλλο. Αν θέλεις πιο συγκεκριμένο κάτι....
     
  7. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    εκ των υστερων το διευκρινησες. κατανοητο. ευχαριστω
     
  8. aenaosss

    aenaosss Regular Member

    είχα κάνει και πιο πριν επισήμανση, δεν την είδες  
     
  9. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    αν αναφερεσαι σε αυτη
    την ειδα, δεν μου απαντουσε το ερωτημα....δεν τελειωνουν αλλα υπαρχει ο κινδυνος φυγης, δλδ τελειωνουν μαλλον.....
    τεσπα
     
  10. aenaosss

    aenaosss Regular Member

      
     
  11. Η ΓΥΝΑΙΚΑ πρεπει να εχει αυτοπεποιθηση να ειναι ηδονηστρια να τηs αρεσει το σεξ να κατανοει την αντρικη σεξουαλικοτητα. οι αντρεs εχουν οπτικη σεξουαλικοτητα. Με τα οπτικα ερεθισματα και μια ιδιαιτερα ωραια μυρωδια ενεργοποιειται η αισθητηριακη διεγερση των αντρων το πρωτο εγκεφαλικο συστημα του ερωτα οπου εκει βρισκεται το ''spicy'' σεξ να ειναι ''ΗΑRD'' αλλα με επαναφορα συναισθηματοs ΔΥΝΑΤΟ! σεξ σε συνδυασμο με τρυφεροτητα! να γνωριζει οτι εχει το control τηs ψυχολογιαs του στο σεξ ΒΑΣΙΚΟ! του δινει την αυτοπεποιθηση να τηs κανει ΚΑΛΟ ΣΕΞ! ακομη και να ειναι ΔΥΝΑΜΙΚΗ να μη χανει το ρολο τηs σαν γυναικα να ειναι τρυφερη, ερωτικη , περιποιητικη να ειναι ΓΥΝΑΙΚΑ! γιατι ο ΕΡΩΤΑΣ ειναι ομορφια αλλα η ΚΑΨΟΥΡΑ αρρωστια!....  
     
  12. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor