Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως μπορεί μια γυναίκα να κρατήσει τον άντρα της ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Alexkat, στις 26 Νοεμβρίου 2011.

  1. open_mind

    open_mind Regular Member

  2. zwg

    zwg Regular Member

    είναι απλά τα πράγματα ... για να κρατήσει η γυναίκα τον άντρα της πρεπει να τον βιάζει συχνα πικνά...  
     
  3. Dux

    Dux Regular Member

    Σεξιζμός.
     
  4. gazza

    gazza Regular Member

    Αυτα που ανεφερες μου θυμιζουν τη Σαμανθα   απο το sex and the city...να υποθεσω μεγαλη fan της σειρας; 
     
  5. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Εντάξει ότι θα ανέφερες εσύ sex and the city, δεν το περίμενα..  
     
  6. Candl

    Candl άκρον άωτον ...

  7. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Τον αντρα με την μαγειρικη τον κραταμε!!!!

    Καλα δεν σας το μαθανε οι γιαγιαδες σας;;;
      
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Όχι.  
     
  9. RAIN

    RAIN nefelibata

    Καλέ...θα σας.πω εγώ...
    Νύχτα χωρίς φεγγάρι, σε παραλία δυτική με βότσαλο θα πάτε και θα έχετε μαζί σας μια κούκλα φτιαγμένη από κερί, τρίχες από τον δεξί ορχι του συζύγου/συντρόφου/θύματος και αίμα περιόδου. Εκεί γυμνόστηθες θα ανάψετε φωτιά να κάψετε το είδωλο χορεύοντας και φωνάζοντας το όνομα του συζύγου/συντρόφου/θύματος.
    Σε περίπτωση αμφιβολίας πρεπει να το επαναλάβετε...
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Α κι εμένα ετσά με κρατούν  
     
  11. SIMONA

    SIMONA New Member

    Δωστε του ελευθερία!!!!.Ο σωστος θα την εκτίμηση ο λαθος θα την εκμεταλλευτεί.
     
  12. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    «…Το να κερδίσεις έναν άντρα είναι τέχνη. Το να τον κρατήσεις είναι επάγγελμα…»!
    Simone de Beauvoir