Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως μπορεί μια γυναίκα να κρατήσει τον άντρα της ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Alexkat, στις 26 Νοεμβρίου 2011.

  1. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ! fan τηs σειραs ΕΙΠΑ! να τηs αρεσει το σεξ ΟΧΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ νυμφομανηs καμμια σχεση αυτο που λεω ΕΓΩ με αυτο που λεs εσυ ΑΠΛΑ! ΠΡΓΜΑΤΑ!
     
  2. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Αν σε νοιάζει όντως να τον κρατήσεις το μυστικό είναι για μένα να τον σέβεσαι.

    Ο άντρας θα καθίσει μαζί σου όσο επιθυμεί ή έχει αποφασίσει ο ίδιος. Όχι εσύ.

    Πιο καίριο ερώτημα πάντως πρώτα και πριν απ' όλα τα άλλα, κατ' εμέ, θα ήταν αν όντως θέλεις να τον κρατήσεις ή όχι, και γιατί.

    Χωρίς συνειδητό λόγο και στόχο τίποτα δεν πάει πολύ μακριά. Προχωρά μεν δηλαδή αλλά όχι μακριά.

    Με συνειδητό λόγο όμως, και στόχο, έχεις το κατάλληλο κίνητρο να κρίνεις σωστά.

    Εδώ οι τακτικές είναι απλώς το μέσο που υπηρετεί τον σκοπό. Όχι ο σκοπός ή το σχέδιο τα ίδια.

    Μιλώ κρίνοντας από εμένα. Όχι εξ ονόματος όλων των ανδρών.

    Και όχι στο ερώτημα "να σε επιθυμήσει και να σε διεκδικήσει" αλλά στο ερώτημα "να τον κρατήσεις" που είναι τελείως διαφορετικό.
     
  3. lexy

    lexy .ti.va.

    Μ'αρέσει πολύ πολύ όταν φωνάζει η @HECUBA
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Κρίμα.   
     
  5. LEXY και ΕΓΩ σε λατρευω! εισαι ΜΟΝΑΔΙΚΗ! 
     
  6. gazza

    gazza Regular Member

    δεν ηθελα να σε συγχησω πες εκανα χαχαχα μια λαθος διατυπωση στο προσωπο...λεω να ξαναδοκιμασω μηπως ο χαζος το βρω...
     
    και φυσικα αναμενω με αγωνια την απαντηση στο ερωτημα...
     
  7. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Α. Όχι γκρίνια!
    Β. Όχι γκρίνια
    Γ. Όχι γκρίνια
    Δ. Όχι γκρίνια

    Και κάτι πολύ σημαντικό!!
    Ο Χ Ι ..... Γ Κ Ρ Ι Ν Ι Α..  
    (Να του κάθεται που και που ε)
     
  8. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Παστιτσιο .. Παστιτσιο .... ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ  
     
  9. garfield83

    garfield83 Regular Member

    Αστον να φυγει αν δεν γυρισει ειναι με αλλη...
     
  10. Brigitte

    Brigitte Contributor

  11. rea..

    rea.. Contributor

    Συμφωνώ! @HECUBA rules (και το προτείνω για νήμα)
     
  12.