Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως μπορούμε να εκπαιδεύσουμε καλύτερα τον σκλάβο μας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Princess_of_Pain, στις 9 Αυγούστου 2006.

  1. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Έφτασα κάποια στιγμή σε αδιέξοδο.......
    Αυτός ο σκλάβος ήταν διαφορετικός. Τι να κάνω? Πως να δαμάσω το κορμί του, την ψυχή του? Κάθόμουν και σκεφτόμουν όλη νύχτα. ήταν ατίθασος κάτι που με τσίτωνε πιο πολύ....
    Την επόμενη μέρα έβαλα σε εφαρμογή όλα όσα είχα σκεφτεί. ήρθε να με πάρει και αντί για καλησπέρα του άστραψα ένα χαστούκι....
    Φτάσαμε στο σπίτι του και αμέσως τον διέταξα να γδυθεί και να φορέσει το κολλάρο του.
    Χωρίς περιστροφές του τον βούτηξα από το κεφάλι και τον έβαλα στα 4.΄Εκεί είναι η θέση σου ζώον και μην τολμήσεις να με κοιτάξεις πάλι στα μάτια μέχρι να σου δώσω εγώ την άδεια.Οχι σήμερα δεν θα του έκανα τα χατήρια, σήμερα η νύχτα ήταν δική μου.
    Αντί για χειροπέδες του έδεσα τα χέρια πισθάγκωνα με κλωστή ραψίματος και το ίδιο έκανα και στα πόδια.
    Κάθισα στον καναπέ και τον είχα στα πόδια μου για σκαμπό. Του είπα μην τολμήσει να κόψει την κλωστή γιατί δεν θα με ξαναέβλεπε. Καθόταν και περίμενε υπομονετικά. όταν πήγαινε να κουνηθεί ή να βγάλει μιλιά, έτρωγε ή χαστούκι ή με το μαστίγιο, για μένα ήταν σαν να μην υπήρχε εκεί. Όσο δεν του έδινα σημασία , τόσο τρελαινόταν.
    Αυτό ήταν μία νίκη για μένα, αυτός που δεν το βούλωνε ποτέ !!!!
    Καθισα αρκετή ώρα έτσι .......
    Σηκώθηκα και πήγα στο ψυγείο, πήρα μερικά παγάκια και επέστρεψα.
    Του έδεσα τα μάτια, του έβαλα φίμωτρο και άρχισα να του στάζω το παγάκι στο μέτωπο.
    Έτρεμε από φόβο και ηδονή μη ξέροντας τι άλλο θα υποστεί.
    Όταν πλέον βαρέθηκα και με αυτό, έπιασα το μαστίγιο. έφαγε πολλές ενώ ταυτόχρονα είχε και τον φόβο να μην κοπεί η κλωστή.
    Τελειώνοντας είχε φτιαχτεί πολύ και με ρωτάει ¨Κυρία μου επιτρέπεται να εκτονοθώ?¨"Φυσικά και όχι ζώον, θα σου επιτρέψω μόνο όταν γίνεις όπως εγώ σε θέλω."
    Έκλαιγε, παρακαλούσε αλλά εγώ δεν έκανα πίσω. Έπρεπε να τον εκπαιδεύσω.
    Τελειώσαμε για απόψε, του λέω, τσακίσου να με πας σπίτι μου.
    Με κοίταξε, χαμήλωσε το βλέμμα του και με γύρισε στο σπίτι μου.
    Το ίδιο σκηνικό έγινε πολλές φορές μέχρι που είδα ότι είχε βελτιωθεί όσο ήθελα.
    Δεν έκανε πλόν τίποτε χωρίς την άδειά μου  
    Εκείνο το βράδυ τον άφησα να εκτονωθεί, μετά από πολλές ημέρες στέρησης.
    έγινε το καλύτερο σκυλάκι που είχα ποτέ  
     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Πολύ ενδιαφέρον Princess. Θα ήθελα να μου λύσεις κάποιες απορίες .
    Ποιος ήταν ο στόχος της εκπαίδευσης του ; Ποιο δηλαδή ήταν το στοιχείο που ήθελες να διορθώσεις ; Και με ποιον τρόπο το κατάφερες ; Θα ήθελα σε παρακαλώ αν γινόταν να μου αναλύσεις λίγο την τεχνική που ακολούθησες...
    Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων.
     
  3. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Κάθε φορά Ηλία έβγαζε γλώσσα. ήθελε να τα κάνει όλα όπως αυτός ήθελε. ήθελα και κατάφερα με αυτόν τον τρόπο να με υπακούει και να μην λέει όχι στις τεχνικές μου. Πιέζοντάς τον με αυτόν τον τρόπο τον έφερα εκεί που τον ήθελα. Τι ανάλυση να κάνω περισσότερο από την προαναφερόμενη? Όποτε θες και κατέβεις, ευχαρίστως να σου δείξω όσα ξέρω και όσα πράττω  
     
  4. Maley

    Maley Contributor

    Πιστευω οτι ο σκλαβος σου αυτο που χρειαζόταν ηταν να του σπασεις τον "τσαμπουκα"..και αυτο γινεται χωρις πολλα λογια και σκηνοθεσιες αλλα με το μαστιγιο..Μπραβο σου που το καταλαβες Princess of Pain..
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Αναρωτήθηκες γιατί έβγαζε γλώσσα και γιατί ήθελε να τα κάνει όπως αυτός ήθελε ;
    Το ότι αδιαμφισβήτητα τώρα υπακούει σε αυτά που θέλεις , δεν σημαίνει ότι και οι πραγματικές του αντιδράσεις δεν θα διοχετεύονται με έναν διαφορετικό τρόπο . Υπάρχει καθόλου το ενδεχόμενο να μην ήταν υποτακτικός , απλά να μην μπορούσε να σου αντισταθεί ή να μην ήθελε να σε χάσει και υπέκυψε ; Όχι πως και ένας υποτακτικός είναι σίγουρο ότι δε θα αντιστεκόταν στην αρχή .
    Τώρα αν με το τελευταίο σου σχόλιο εννοείς ότι μπορείς να δείχνεις , αλλά όχι να εξηγείς , τι σε κάνει να πιστεύεις ότι και αν έβλεπα θα καταλάβαινα τι σκέφτεται ο υποτακτικός σου , με μία μόνο εικόνα ;
     
  6. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

     
  7. blackgate

    blackgate New Member

    Μήπως με την διαφορετική του συμπεριφορά απλός ήθελε να σε κάνει λάβεις δραστικότερα μέτρα? Οπότε τελικά αυτός ήταν που σε κατεύθυνε κι όχι εσυ Princess Of Pain, αυτό φένεται μάλιστα από το πως δέχτηκε την σκληρόττητα σου αδιαμαρτήρητα.
     
    Last edited: 13 Αυγούστου 2006
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    blackkate δεν νομίζω να είναι κακό να είναι κάποιος προκλητικός... βέβαια αυτό ακυρώνει τον ορισμό του ατίθασου και ωςτο ποιός ελέγχει ποιον...
     
  9. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Ίσως blackgate να ήταν και έτσι, έχω μάθει όμως να τους φέρνω εκεί που θέλω και εάν καταστεί αδύνατον απλά δείχνω την πόρτα ή φεύγω, δεν ζαλίζω πολύ το κεφαλάκι μου με άτακτα σκυλάκια 
     
  10. STSAMDAL

    STSAMDAL New Member

    Εισαστε πολυ καλη δασκαλα