Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως να βρω μια αφεντρα?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Georgio89, στις 28 Μαρτίου 2009.

  1. Georgio89

    Georgio89 New Member

    Χαιρετω τα μελοι τοθ φουρομ!Θα ηθελα να εκφρασω εναν προβλιματισμο μου.ειμαι 20 χρονων κ δεν εχω ερωτικες εμπειριες.το προβλημα μ ειναι οτι δεν βρικσω αθτο π θελω!ακομα κ να γουσταρω μια κοπελα στην ηλικια μ αυτη δεν αδαποκρινεται στις σεξουαλικες μ προτημισεισ (σκλαβοσ-αφεντρα).Δεν Ψαχνω σωστα?η μηπωσ δεν υπαρχουν κοπελεσ στην ηλικια μ π να εχοθν τετοιεσ σεξουαλικες προτιμησεις?
     
  2. Georgio89

    Georgio89 New Member

    Απάντηση: Re: Πως να βρω μια αφεντρα?

    kalhspera Fanshawe  eimai neo melos , proth fora grafo genikotera se forum   elpizo na ta pao kala 
     


    Καλησπέρα Fanshawe  Είμαι νέο μέλος, πρώτη φορά γράφω γενικότερα σε forum   Ελπίζω να τα πάω καλά  
     
     
    Last edited by a moderator: 28 Μαρτίου 2009
  3. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    Γειά σου μικρέ Γεώργιε  
     
  4. Ricardo

    Ricardo Staff Member

    Welcome Georgio89 . Ευχομαι καλή παραμονή εδώ.
     
  5. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    καλά να είσαι καλά να περνάς. να είσαι ο εαυτός σου, να μην απελπίζεσαι και θα βρεις κι εσύ αυτό που ζητάς. να σου δώσω μια συμβουλή αν μπορώ. μην πηγαίνεις γυρεύοντας γιατί δεν θα βρεις ποτέ αυτό που θέλεις ό,τι κι αν είναι αυτό.
    χαλαρά με κέφι και αισιοδοξία και θα το βρεις.
    να παρακολουθείς το φόρουμ για να ανακοινώσεις εκδηλώσεων όπου μπορείς να γνωριστείς με άλλα άτομα.
    πχ αύριο για τον καφέ. ψάξε το σχετικό πόστ.
     
  6. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Πως να βρω μια αφεντρα?

    Στο κλιν ή αν δεν το βρίσκεις στα σούπερ μάρκετ βάλε καμιά διακοσάρα στην τσέπη και ξαμολήσου.
     
  7. Georgio89

    Georgio89 New Member

    Απάντηση: Πως να βρω μια αφεντρα?

    Ευχαριστω ολουσ για το καλοσορισμα κ για τισ συμβουλες!θα προσπαθω να ενημερωνομε οσο συχνοτερα μπορω για τα νεα κ αποτι με πληροφορισατε γινοντε κ events στα οποια ειμαι ευπροσδεκτος θαρρω  ελπιζω να κανω νεεσ γνωριμιες κ να εποφεληθω απο αυτες! φιλακια σε ολους
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    καλώς ήρθες και κάτι θα βρεις  
     
  9. s/m

    s/m Regular Member

    καλώς ήρθες...