Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως να κερδισεις εναν εγκεφαλικο ανθρωπο?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος TzepetoPetro, στις 14 Αυγούστου 2017.

  1. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    Τελικη λυση πανε για ψαρεμα χεχεχε
     
  2. Ravenia

    Ravenia "Post verba verbera"

     
  3. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint

    @sokolata το ξερω οτι δεν με πας και δικαιωμα σου, δεν θελω να ειμαι ηλιθιος και να κλεισω τα αυτια μου και να οηγαινω με τα δικα μου μυαλα γιατι δεν ξερω τιποτα λογο ηλικιας!!! Δεν ειχα τον χρονο να μαθω πως να μιλαω και να φερομαι στις γυναικες γιατι πολυ απλα παλευα να επιβιωσω στον κοσμο που ζουμε!! 13χρονων ειχα αδερφη να προσεχω και κανεναν να με στηριξει!! Το μυαλο μου το ειχα εκει!! Γιαυτο τον λογο και θα καθυστερησω να μαθω αυτα που χρειαζονται!! Το να με κρινεις χωρις να ξερεις τιποτα ειναι πολυ αδικο, με κρινεις δηλαδη ςπειδη προσπαθω να μαζεψω γνωσεις??
     
  4. Από όσα έγραψα αυτό κατάλαβες ? Ότι δε σε πάω ?!
     
  5. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint

    Δεν καταλαβα πολλα!! Καταλαβα κυριως το υφος, πιστευω οτι εχεις της καλυτερες προθεσεις αλλα δεν βοηθαει το υφος αυτο!!! Λες οτι δεν μου ταιριαζει το ο ρολος του κυριαρχου και ισως να εχεις δικιο, απο την στιγμη που με εξιταρει πιο πολυ απο οτιδηποτε αλλο στον κοσμο, τι θα μου ταιριαζε?? Αν και ξερω οτι η απαντηση σου θα ειναι οτι ψαξε και θα το βρεις στο μελλον!! Και σου απαντω πως πολλοι αντρες ειναι υποτακτικοι επειδη στην ζωη τους ειναι πολυ δυναμικοι και θελουν να ξεφυγουν!! Εγω λειτουργω αντιστροφα!! Στην ζωη μου δεν ειμαι δυναμικος για τον εαυτο μου ςπειδη παντα εβαζα τους αλλου πανω απο εμενα!! Και πθστευω οτι γιαυτο γουσταρω να εχω τον κυριαρχο ρολο!!
     
  6. Αγνόησε οτιδήποτε άλλο έγραψα και κράτα μόνο αυτό .οκ ?

    ''.. μην βιάζεις καταστάσεις . Αν κάτι δεν έρχεται η Δεν βγαίνει αβίαστα δεν είναι και το σωστό για σένα'

    Δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο . Καλή συνέχεια σου εύχομαι !
     
  7. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint

    Αυτο θα το κρατησω
     
  8. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    Mια χαρά αγόρι είσαι, νέος, με δυνάμεις, όλος ο κόσμος είναι δικός σου και δεν υπάρχουν όρια σ’ αυτά που μπορείς να πετύχεις, εκτός από κείνα τα όρια που βάζεις, κάθε φορά, ο ίδιος στον εαυτό σου.

    Αν έχεις όντως κυριαρχικές τάσεις, εσύ το ξέρεις, αλλά ψάξ’το λίγο περισσότερο, μη βιαστείς, δεν είναι πάντα εύκολο να κάνεις την αυτο-διάγνωση. Μπορεί πχ σε μια σχέση να σου «βγαίνει» κάτι τέτοιο και στην επόμενη να μη σου βγαίνει καθόλου. Δεν έχει πάντα να κάνει μόνο με σένα, έχει σημασία και το εκάστοτε ταίρι σου, οπότε μην προεξοφλείς ρόλους με το «καλημέρα», άσε το πράγμα να δείξει μόνο του κατά που πάει, κάθε φορά.

    Και μη μυθοποιείς ιδιότητες. Κυρίαρχος, δεν είναι δα και κανένα παράσημο, ξέρεις (όπως βέβαια δεν είναι και λεκές). Και δεν είναι γυναικοπαγίδα, σε καμία περίπτωση, αν τυχόν έχεις κάτι τέτοιο στο μυαλό σου. Οπότε ξαναπάμε στην αφετηρία : -Βεβαιώσου ότι ξέρεις τι ακριβώς ψάχνεις. Στο μεταξύ, μη χάνεις καθόλου χρόνο. Προσπάθησε, κάθε μέρα που περνάει, να γίνεσαι καλύτερος. Γύρνα, ρώτα, μάθε, συναναστρέψου, διάβασε ό,τι μπορείς, ν΄ανοίξει το μυαλό σου, μην το αφήνεις ούτε στιγμή να λιμνάζει και να κάνει αρνητικές σκέψεις. Στην ηλικία σου απαγορεύονται οι αρνητικές σκέψεις, πως να στο πω ; -Εντάξει ;
     
  9. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint


    Yeah sir
     
  10. ellianna

    ellianna Regular Member

    Έχοντας αρκετό καιρό να γράψω εδώ γενικότερα,θα αφήσω απλα μια σκέψη κ αν θες την κρατάς..
    Το θέμα του νήματος για μένα άρχεται κ σταματά σε μια λέξη.
    Λίγος.
    Πως μπορεί ένας ανδρας να παρεισφυσει στο μυαλο μιας γυναίκας έχοντας αυτή την εικόνα για το άτομο του?
    Πολυ απλά δεν μπορεί.
    Και αυτό δεν έχει να κάνει με την ποσότητα των σεξουαλικών εμπειριών.
    Πρέπει να δουλεύτει πρώτα και κυρία η σχέση που έχεις με τον εαυτό σου.
    Να δουλέψεις τα χαρίσματα σου κ να αποδεχτείς τα ελαττώματα σου.
    Να μάθεις τον εαυτό σου κ να τον πας αλλο επίπεδο.
    Θέλει αέρα,θέλει σιγουριά,θέλει αυτοπεποίθηση ότι μπορείς.
    Και αυτά χτίζονται,δεν υπάρχουν εκ γενετής.
    Και στην τελικη για να γαμησεις το μυαλό μιας γυναίκας πρέπει πρώτα να γαμησεις λίγο το δικό σου μυαλό.
     
  11. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint


    Πολυ ωραια τα λες!! Πως γινεται ομως οταν ο αυστηρος κριτης σου ειναι ο εαυτος σου?
     
  12. ellianna

    ellianna Regular Member

    Επιλέγοντας τον αυστηρότερο κριτή σου να τον ξεπεράσεις κ όχι να τον δικαιωσεις.