Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως να κερδισεις εναν εγκεφαλικο ανθρωπο?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος TzepetoPetro, στις 14 Αυγούστου 2017.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Θα σε αφήσω να το δουλέψεις λίγο και να το απαντήσεις μόνη σου...(τα κεφαλαία είναι δική μου ιδιοτροπία, μη δίνεις σημασία) 
     
  2. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Ω...έλα μπρεντουλα...δώσε στο Ντινακι μασημένη τροφή...
    Με Έχει φορτώσει τόσο υλικό για σκέψη,που δε μου μένει χώρος για κάτι άλλο.
     
  3. Δεν κατέχω καμιά δυνατότητα πάνω σε αυτόν τον τομέα.Απλά καταθέτω
    την άποψη μου

    Τη μισή διαδρομή την κάνει ο καθένας με τις ικανότητες του.Ο τρόπος που
    μιλάς,κινείσαι,μυρίζεις,προκαλείς τις αισθήσεις ίσως προκαλούν κάποια
    διέγερση για να αρχίσει κάτι

    Την άλλη μισή διαδρομή την κάνει ο δέκτης μέσα από το πόσο θέλει να αφεθεί
    στα μαγικά του πομπού.Με λίγα λόγια αν πέσεις σε άτομο που απλά η πρώτη ματιά/
    επαφή μαζί σου δεν του προξένησε για δικούς του λόγους το ενδιαφέρον τότε δεν
    καταφέρνεις τίποτα
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    Μασημένη τροφή δεν δίδομεν Ντινάκι. 

    Για εγκεφαλικότητα μιλάμε άλλωστε... 
     
  5. MasterK77

    MasterK77 Regular Member

    Γαμησε της το μυαλο!Με σουντοκου, γλωσσοδετες, φιλοσοφικα ερωτηματα που ουτε εδωμεσα βρισκουμε απαντηση. Παρε και την βοηθεια της τεχνολογιας! Τετρις ονλαην με χαντικαπ και ριχτης 2 απανωτα τετραγραμμα, απαγορευσε της να σου στειλει μυνημα παρα μονο μετα που θα λυσει το cicada 3301. Πιαστης χρονους για τον κυβο του ρουμπικ, βαλτην να μαλακιστει με κλειστα ματια ακουγωντας κλασικη μουσικη ή χαρντ ροκ, βαλτην να σου μαγειρεψει ψαρι γλωσσα και αμα στο σερβιρει πεστης 'δεν τρωω βρωμιες απο στοματα ζωων και ψαριων, για βρασε μου κανα αυγο'. Παρε κανα ντιλντο και κτυπα της το επαναλαμβανομενα στην μαπα, στυλ Μπενυ Χιλ προς τον γερακο, με την αιτιολογια οτι οι ντιλντοηκες δονησεις θα επιφερουν καυλωτικες εγκεφαλικες αισθησεις!!
    Ε σε καποια φαση ειτε θα τα παιξει ειτε θα σου πει 'δε μας γαμας ρε κερατα?' Και τοτε κανεις κινηση    
     
  6. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    βαλτην να μαλακιστει με κλειστα ματια ακουγωντας κλασικη μουσικη ή χαρντ ροκ,
    Δεν βλέπω που είναι το κακό σε αυτό που λέτε !
     
  7. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

       
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Πως να κερδισεις εναν εγκεφαλικο ανθρωπο?
    ...
    Δεν...
    Μόνον αυτός μπορεί να σε "κερδίσει" αφήνοντάς σε να το βλέπεις έτσι...
     
  9. MasterK77

    MasterK77 Regular Member

    Καλα λες, ειδικα αμα ειναι εγκεφαλικο-ακουστικος τυπος. Χμμμ κατι αλλο θα βρεθει.
     
  10. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Εγω θα σ ελεγα, κρατησου μακρυα απ ολες αυτες που δηλωνουν "εγγεφαλικες"
    μη παθεις συ κανα εγγεφαλικο και τρεχεις....
     
  11. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Βάλτη να μαλακιστεί με κλειστά μάτια ακούγοντας συνδυασμό κλασσικής μουσικής και hard rock (ή punk) σαν feeling



    Αν καταφέρει να τελειώσει με τέτοιο, ή το έχει φετίχ, ή ο εγκέφαλός της μπορεί να αποσυνδέεται από το περιβάλλον άνετα και κατά βούληση (εγκεφαλικό ταλέντο).  
     
  12. Ξεκιναμε παντα με το νοημα της ζωης και το αν το συμπαν ειναι απειρο ή οχι.