Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως να κερδισεις εναν εγκεφαλικο ανθρωπο?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος TzepetoPetro, στις 14 Αυγούστου 2017.

  1. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Με τους καλικάτζαρους της 7;  

    ...ελπίζω να μην είσαι γαύρος...
     
  2. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Κι όμως είναι
     
  3. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Τώρα που το λες  
     
  4. tithon

    tithon Contributor

    υπάρχουν και ανίκητοι. πασίγνωστο.
     
  5. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    <3
     
  6. MasterK77

    MasterK77 Regular Member

    Εγκεφαλο ολοι εχουμε.Δεν ειδα κανενος σας εγκεφαλογραφημα, ουτε τον εγκεφαλο τον ιδιο.Αλλα υποθετω οτι υπαρχει, οπως υποθετω οτι ολοι κλανουν ειτε τους ακουσαμε ειτε οχι.
    Απλα καποιους δουλευει καλυτερα και πιο αποδοτικα σε καποια θεματα απο καποιους αλλους και οι καποιοι αλλοι αντιστοιχα σε καποια αλλα θεματα (υποθετω λογω περισσοτερης γνωσης και εμπειριας στο οποιοδηποτε θεμα).

    Το να σου πει ενα ατομο ειναι εγκεφαλικο, κατι θελει να σου πει ή σου λεει με εμμεσο τροπο. Μπορει ναναι τοσο απλο οσο μια δικαιολογια για να σε κρατησει σωματικα μακρυα (γιατι θελει να σε περιεργαστει λιγο ακομα, λογικο και fair).
    Μπορει και να μην τιθεται θεμα αποστασης, απλα να το ρωτησες εσυ κατι και να απαντησε ετσι εννοωντας κατι αλλο (πχ το sapiosexuality που αναφερθηκε πριν).

    Το βρισκω σαν μια πολυ σκανδαλιαρικη - kinky απαντηση ή ερωτηση.Μπορει να εξελιχθει σε πολυ καλο session.
     
  7. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    ΚΑΙ Γάβρος και εγκεφαλικός στην ίδια πρόταση ?  
     
  8. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    δείξε Του απλά , ενδιαφέρον, ενδιαφέρον, ενδιαφέρον, ενδιαφέρον ... μέχρι Αυτός να ενδιαφερθεί για εσένα ..
     
  9. Circe

    Circe Lemon zest

    Θα είναι όμως αληθινό ενδιαφέρον;
     
  10. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Άβυσσος...  
     
  11. Cinnamon

    Cinnamon Mary Celeste

    Αν και είναι παλιό το νήμα και δεν γράφεις αν της γαμησες τελικά το μυαλό ή όχι, αλλά επειδή πάντα υπάρχουν νέοι (και όχι μόνο) που αναρωτιούνται και επειδή ως γνωστών "η άποψη είναι σαν την κωλοτρυπιδα, όλοι έχουν από μια" , είπα να αφήσω κι εγώ την δική μου (άποψη).

    Καταρχάς τι σημαίνει " να της γαμησεις το μυαλό"
    Σημαίνει να τρυπώσεις στις σκέψεις της, να σε σκέφτεται συνέχεια, ακούσια.

    Και πώς θα γίνει αυτό?
    Εμ! Εδώ σε θέλω κάβουρα να περπατάς στα καρβουνα.
    Φτιάξε τό μύθο σου!
    Δεν θά' σκέφτεσαι και δεν θα δείχνεις "λίγος". ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!
    Να έχεις αυτοπεποίθηση και αν δεν έχεις υποκρισου την, στην πορεία θα την αποκτήσεις.
    Να εχεις κάτι να σε θαυμάσει.
    Λέγειν? Μόρφωση? Εξυπνάδα? Είσαι στο σύλλογο για τη διάσωση της φώκιας Μοναχους Μοναχους?
    Οτιδήποτε! Πρόβαλε το!
    Όχι δεν εννοώ τους κοιλιακούς σου, όχι πως θα περάσουν απαρατήρητοι αλλά δεν συνεισφέρουν μακροπρόθεσμα.
    Μην είσαι χάχας, ούτε βαρύ πεπόνι, μια μέση λύση.
    Μην την βομβαρδίζεις σε γλυκόλογα.
    Με μέτρο, όταν το απαιτεί η περίσταση.
    Αλλιώς μας φαίνονται ψεύτικα και χάνουν και την αξία τους.
    Μην την βομβαρδίζεις σε μηνύματα και τηλέφωνα.
    Άσε της χρόνο να σε σκέφτεται, όταν μιλάτε όλη μέρα πότε να σε σκεφτεί?
    Να είσαι διαθέσιμος , αλλά να της περάσεις πως είναι απο επιλογή σου, κι ας ήταν η Μαιρούλα απ το δημοτικό η τελευταία γκόμενα που στην έπεσε.
    Χωρις να δείχνεις ψώνιο.
    Μη χρησιμοποιείς υποκοριστικά όταν μιλάς για τον εαυτό σου : τα χεράκια μου, τα ματάκια μου, εχω πυρετουλη κτλ ΑΠΑΓΟΡΕΎΟΝΤΑΙ ΔΙΆ ΡΟΠΆΛΟΥ
    Θέλουμε άντρα όχι μπέμπη.
    Γίνε απρόβλεπτος!
    Να κάνεις και να λες πράγματα που δεν περιμένει .
    Π.χ. Είστε έξω βόλτα σε ένα μαγαζί και σκύβεις και της ψυθιριζεις στο αυτί " θέλω να πας στη τουαλέτα ΤΏΡΑ και να βγάλεις το κιλοτάκι σου και να μου το φέρεις"
    Θα σκέφτεται όλη την υπόλοιπη βραδιά τι θα επακολουθήσει , μη σου πω θα το σκέφτεται μέχρι να ξανά βρεθείτε.
    Μη βιαστείς να την ρίξεις στο κρεβάτι κι όταν την ρίξεις μη βιαστείς να την πάρεις.
    Ασε να το επιθυμήσει αυτή περισσότερο από σένα.

    Έξτρα τιπς:
    Να έχεις συνοχή στα λόγια και στις πράξεις σου.
    Μην μπεις σε friend zone, δε θα βγεις ποτέ. Μη γίνεις εξομολογητης-παρηγορητης της , δε θες να γίνεις κολλητός της και να τρώει άλλος το γλυκό. Αν δεν σε θέλει τώρα απομακρύνσου διακριτικά με αξιοπρέπεια, μπορεί να γίνει κάτι αργότερα.
    Μην υπόσχεσαι περισσότερα απ όσα μπορείς να κάνεις, να κάνεις όμως περισσότερα απ όσα υποσχέθηκες.

    ΠΡΟΣΟΧΉ :
    Να παίζεις τίμια!
    Να γαμησεις το μυαλό μόνο εκείνης που ενδιαφέρεσαι πραγματικά.
    Γιατί όπως είπε ο Bob Marley :
    " Ο μεγαλύτερος δειλός (μαλακας θα πω εγώ) , είναι ο άντρας που ξυπνά τον έρωτα μιας γυναίκας χωρίς να έχει πρόθεση να τον ανταποδώσει. "

    Καλό βόλι!


    Υ.γ Το" εγκεφαλικος άνθρωπος " είναι άκυρο σαν έκφραση. Όλοι με τον εγκέφαλο "νιώθουμε" .
    Η καρδιά είναι απλά μια τρόμπα.
     
    Last edited: 8 Οκτωβρίου 2018
  12. " Είστε έξω βόλτα σε ένα μαγαζί καισκύβεις και της ψυθιριζεις στο αυτί " θέλω να πας στη τουαλέτα ΤΏΡΑ και να βγάλεις το κιλοτάκι σου και να μου το φέρεις" και να σου απαντά .. "Μπάμπη χαζεψες?? ?έχω περίοδο. "
    Υ.Γ αλλεργική στα ταμπόν ...