Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως να κερδισεις εναν εγκεφαλικο ανθρωπο?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος TzepetoPetro, στις 14 Αυγούστου 2017.

  1. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Παλικαρι η χημεια πανω απο ολα κ το κλικ τουλάχιστον εγω ετσι λειτουργώ ,λιγο ο λόγος λιγο ο ρομαντισμος στην αρχη λιγο το χαμογελο ολο και καποιο μυαλο θα διεγείρεις κανε ερωτα στο μυαλο της πρωτα με τον τροπο σου κ μετα πέρασε και στα σωματικά ,αλλα πρωτα απο ολα που σου ειπα η χημεια κ το κλικ.εγω ειμαι αρκετα ρομαντικος αλλα εχω να κανω κ με ρομαντικες υπαρξεις αυστηρά , χαμηλών τόνων..
     
  2. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint

    Για να καταλαβω θα πρεπει να παιζω με.τις σκεψεις της? Κατι σαν κρυο ζεστη ας πουμε? Να αναπαραγω αυτα που θα καταφερω να "διαβασω" απο αυτην? Θα πρεπει να εχει το ερωτικο μεσα ή σαν ανθρωπο?
     
  3. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint


    Ψυχολογια ψηλα δηλαδη και ολα καλα?
     
  4. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    @TzepetoPetro : Όχι, αυτό που σίγουρα πρέπει να κάνεις όμως είναι να σταματήσεις να ψάχνεις manual.
     
  5. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint


    Χημεια εννοεις η αλληλοκατανοηση, τα κοινα βιωματα και τι αλλο?
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Φίλτατε, θα προσπαθήσω να συνοψίσω - όχι γιατί έγραψα ποιος ξέρει, ποια εξυπνάδα. Αλλά γιατί η σύνθεση δεν είναι το forte μου -.
    Ρωτάς γνώμες για κάτι τόσο υποκειμενικό, όσοι είναι οι άνθρωποι στο πρόσωπο της γης. Εύχομαι να μην περιμένεις, να σου δώσει κάποιος ένα μπούσουλα.
    Απλούστατα γιατί δεν θα υπήρχε. Κάθε μυαλό λειτουργεί διαφορετικά - πόσο μάλλον όταν έχει να κάνει με την έλξη -.
    Τ' ότι κάποιος/α ( χρησιμοποιώ και τα δυο φύλα, για να μην πει κανείς ότι είμαι προκατειλημμένος ) ισχυρίζεται, ότι θα ήταν εγκεφαλικός/η - και θα μπορούσε κάλλιστα να είναι -. Μπορεί να σήμαινε πολλά πράγματα ( όπως σου προέγραψα ). Απ' τ' ότι λέει μαλακίες, γιατί κάνει "χλιδή". Στ' ότι δεν θα του/της έφτανε μόνο μια καλή εμφάνιση για να σου κάτσει. Τουτέστιν, ότι πέρα απ' τα "βογγητά" ( αν καταφέρεις, να φτάσεις εκεί ), θα ήθελε ν' ανταλλάξει μαζί σου και δυο κουβέντες.
    Παίζει και η περίπτωση, να ήθελε - γούστο και καπέλο του/της -, να πλάσεις την παραμύθα που θα είχε στο μυαλό του/της και να της/του την σερβίρεις σε ασημένιο δίσκο. Είπαμε, τόσοι οι άνθρωποι, τόσα και τα μυαλά τους - ή τα εγκεφαλογαμήσια -.

    Αν μου επιτρέπεις - και στο λέω αλήθεια με συμπάθιο -, δεν κάνει ποτέ λάθος, μόνο όποιος μένει αδρανής. Όπως και φίλτραρε, φίλτραρε, φίλτραρε, με το δικό σου το μυαλό. Φίλτραρε, ξεχώριζε και "όρμα". Κάθε πράγμα στον καιρό του και λαμβάνοντας υπόψη τις περιστάσεις και τα θέλω σου.
    Αυτοκριτική, καλό. Αυτομαστίγωμα, κακό.  

    Υ.Γ.

    Τελικά, στ' αράδιασα το σεντονάκι, κάθε άλλο παρά περίληψη χαχα.
     
  7. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint


    Χαχαααχα δεν εχεις αδικο!! Δεν θα με βοηθησει γιατι ο καθες ανθρωπος εχει τις δικες του σκεψεις, βιωματα, ψυχολογια και χαρακτηρα, δεν λειτουργει τα ιδια σε ολους!!! Τουλαχιστον να καταλαβω στο 100% ομως τι ακριβως σημαινει αυτο το "να μου γαμας το μυαλο" και τι αφορα, οχι πως μα το κανω!!
     
  8. libra

    libra Regular Member

    Κ υδρογονο2 οξυγονο
     
  9. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Από τις ερωτήσεις που κάνεις όμως προκύπτει ότι απομακρύνεσαι πολύ από την πραγματικότητα του τι είναι με όσα περισσότερα διαβάζεις εδώ μέσα...
     
  10. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint


    Χαχαχαχα εισαι υπεροχος αδερφε μου!!! Να ορμηξω και οτι βγει???
     
  11. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint

    Χαχαχαχα πολυ καλοο
     
  12. François Frédéric

    François Frédéric Regular Member

    ΛΙΓΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ .....

    Ειναι τραγικη εκφραση να την αποδεχεσαι ....
    Ειναι σαν να παραδιδεις τα οπλα και να λες οκ ειμαι λιγος τι να κανω
    Στην ζωη βαζουμε στοχους και παντα ειμαστε λιγοι μπροστα στους στοχους μας.
    Αμα νιωθεις κατι τετοιο απλα μετρα τον εαυτο σου, ΚΟΙΤΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΜΑΤΑ και ΑΛΛΑΞΕ.

    Βιαζεσαι συνεχως ..... οπως εγραψε ενα παλικαρι εδω μεσα .........αενεη διαδικασια μαθησης .... παντα θα ξερεςι λιγα μεχρι να μαθεις πολλα και να ΚΑΤΑΛΑΒΕΙς οτι δεν ξερεςι τιποτα...
    Το λιγος δεν λεγεται ποτε .... προχωρας μαθαινεις και βελτιωνεσαι

    Διαβασε κανα βιβλιο, ζησε , βαλε στοχους μικρους και μεγαλους και προχωρα

    Ακου ΛΙΓΟΣ
     
    Last edited: 14 Αυγούστου 2017