Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως να κερδισεις εναν εγκεφαλικο ανθρωπο?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος TzepetoPetro, στις 14 Αυγούστου 2017.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ..υποτακτικών τόνων, είσαι πολύ σενσουαλ μποι, bravo.  
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ότι βγει και το "κρίμα στο λαιμό σου". Καλά το κατάλαβα "παλιοαλάνι", ψήνεται κατάσταση γι' αυτό και τόση πρεμούρα χαχα.
    Μην πας στο άλλο άκρο, ε. Εκτός από γκάζι και φρένο, υπάρχει και ο συμπλέκτης ( ελαττώνει ταχύτητα όσο χρειάζεται και δεν κοκαλώνει ).   
     
  3. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Σημαίνει ότι σκέπτεται συνέχεια ή σχεδόν αυτά που της έχεις υποβάλλει και τα οποία έχουν ερωτικό χαρακτήρα είτε από τη φύση τους είτε από τη φύση της αλληλεπίδρασης μεταξύ σας.

    Τον εγκεφαλικό άνθρωπο τον κερδίζεις με δύο τρόπους, λέω εγώ τώρα, ο ένας είναι ότι του μαθαίνεις πράγματα που δεν ήξερε και ο άλλος ότι του δίνεις τροφή για σκέψη, να χρησιμοποιείς και τους δύο. Από την άλλη, αυτός που λέει "θέλω να μου γαμήσεις το μυαλό" δεν είναι κατ' ανάγκη εγκεφαλικός άνθρωπος.

    Υπάρχουν άνθρωποι που καβλώνουν με την γνώση, καβλώνουν κατευθείαν. Λέγονται sapiosexual. Αν θέλεις ψάξ το.

    Αυτά και καλά να σου πάνε όλα  
     
  4. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint

    Στο μυαλο μου τα εχω οργανωμενα σχεδον απλα.δεν ειμαι γνωστης της γλωσσας.και δεν ξερω να τα διατυπωνω οπως τα σκεφτομαι και γιαυτο φαινομαι ετσι!! Εξαλου οταν ξεκινησα αυτο το θεμα δεν ειχα στο μυαλο μου να μιλαμε για μενα, αλλα γενικα για το θεμα που θελησα να ανοιξω γτ ισως να αναρωτιουνται και αλλοι και να ηθελαν να μαθουν εστω κατι το μικρο
     
  5. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Ολα μαζι βαλτα σε μια κατσαρολα μαγειρεψε κ θα δεις τι νοστιμια εχει λιχουδια σκετη!!!!!
     
  6. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint


    Εχεις απολυτο δικιο!!! Δεν ειμαι λιγος και ουτε θεωρω τον εαυτο μου λιγο, θεωρω μονο οτι εχω μεγαλο περιθωριο βελτιωσης και αυτο προσπαθω ρωτοντας και μαθαινοντας
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αν και όταν γνωρίσεις κάποια ξεχωριστή, μην ανησυχείς και θα είσαι και συ ξεχωριστός για κείνη.
    Όταν έρθει εκείνη η καλή η ώρα - που μπορεί και να φτάσει, όταν βγεις τ' απόγευμα μια βόλτα -, αν είσαι ο εαυτός σου - χιλιομασημένο αλλ' αληθινό -, όλα θα πάνε καλά. Μην προσπαθείς να φορέσεις ξένα παπούτσια, για να περπατήσεις. Ή θα σου είναι στενά ή θα σου είναι μεγάλα.
    Το ζήτημα δεν είναι να κερδίσεις καμία μονάχα εσύ, το ζήτημα είναι να κερδίσει ο ένας τον άλλον. Κανείς καλύτερος, κανείς χειρότερος από σένα - απλά διαφορετικός -.

    Όλα τα παραπάνω - και το γράφω ξανά - χωρίς καμία διάθεση να το παίξω δάσκαλος/έξυπνος.
     
  8. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Θεωρεις ότι χωράνε απαντήσεις στην ερωτηση "Πως μπορώ να έχω σεξαπιλ ή να ειμαι γοητευτικός στις γυναικες"?
    Τόσο πολυ δεν μπορει να ερωτηθει αυτο που ρώτησες...
    Αν δεν μπορεις να κατανοήσεις τι ειναι το να γαμάς το μυαλό μιας γυναίκας, το πιθανότερο ειναι ότι δεν θα το κάνεις και ποτε...(βέβαια ποτέ δεν λέμε ποτέ..)
    Ένας άνθρωπος που δεν έχει αίσθηση του χιούμορ πως θα μπορουσε να γίνει κωμικός??
     
  9. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint


    Τι γινεται οταν θεωρει οτι ξερει τα παντα και οτι ειναι ο καλυτερος και οτι τους γαμαει ολους ( οπως ακριβως μου ειπε κατα συμπτωση)? Γιατι συμφωνα με αυτα που λες, που μου φαινινται σωστα, δεν θα μπορεις να της "γαμησεις το μυαλο"
     
  10. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint


    Με αυτο ρωταω εδω περα... τι ειναι αυτο, αλλα εφοσον δεν μπορει να ερωτηθει, πραγμα που δεν το ηξερα, ζητω συγνωμη απο ολη την ομαδα για τον χρονο της και το σπασιμο τον νευρων!!
     
  11. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Βρε αγόρι μου...ειναι απλό το τι γίνεται σε αυτή την περιπτωση...θα της γαμήσει το μυαλό κάποιος που όντως κατέει παραπάνω από κεινη...κάποιος που θα έχει αρκετούς λόγους να τον θαυμάζει!
     
  12. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint

    Παντως πολυ αδικο αυτο!! Αν δεν ξερεις κατι ηδη δεν μπορεις να το μαθεις και να το κανεις ( γιατι αυτο μου ειπες @Lady in Corslet