Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως προτιμάτε εσεις τον σκλαβο ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Yiannis, στις 12 Ιουλίου 2007.

?

Πως θα σας άρεσε περισσότερο ο σκλάβος σας?

  1. Με γενια και τρίχες στην βουβωνική περιοχή.

    0 vote(s)
    0,0%
  2. Με γένια αλλα ξυρισμένη την βουβωνική περιοχή.

    25,0%
  3. Χωρις γενια αλλα τριχες στην βουβωνική περιοχή

    12,5%
  4. Ξυρισμένο ολοκληρο. Αν ειναι δυνατον μεχρι και αποτρίχωση!

    12,5%
  5. Δεν με νοιαζει. Η όλη δημοσκόπηση είναι ένα μάτσο ΤΡΙΧΕΣ !

    50,0%
  1. Yiannis

    Yiannis Regular Member

    H ερωτηση αυτή απευθύνεται ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ σε Κυριαρχες κυρίες ή
    και switches.

    Πως προτιματε λοιπόν τον σκλαβο σας?

    Με τρίχες ή χωρις ?
     
  2. Syrah

    Syrah Contributor

    Ψήφισα την τρίτη επιλογή. Δεν μου αρέσουν τα αποτρίχωμένα ανδρικά σώματα και από την άλλη πλευρά θεωρώ το τακτικό ξύρισμα του προσώπου απαραίτητο, και τα γένια επιθυμητά μόνο για την εκτέλεση συγκεκριμένων καθηκόντων του σκλάβου.
     
  3. Kris

    Kris Regular Member

    Απάντηση: Re: Πως προτιμάτε εσεις τον σκλαβο ?

    Ποια συγκεκριμενα καθηκοντα εκτελουνται με γενια? Sorry αν ειναι ηλιθια η απορια μου...ειναι λογω απειριας  .
     
  4. mr.goodcat

    mr.goodcat Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Πως προτιμάτε εσεις τον σκλαβο ?

    Μάζεμα σκόνης από το πάτωμα λόγω στατικού ηλεκτρισμού ίσως... 
     
  5. Syrah

    Syrah Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Πως προτιμάτε εσεις τον σκλαβο ?

    Δεν χρειάζεται να ζητάς συγγνώμη Kris, απλώς θα σου απαντήσω επιγραμματικά γιατί δεν θέλω να επεισέλθω σε λεπτομέρειες. Το ξύσιμο σε οποιοδήποτε σημείο του σώματος και η αιδοιολειχία, για παράδειγμα, είναι δύο καθήκοντα που πρέπει να εκτελούνται με γένια.
     
  6. Guest05

    Guest05 Guest

    Σιραχ καίτοι συμφωνώ μαζί σου, νομίζω πως οφείλεις να εισέλθεις σε λεπτομέρειες. Άλλως υπάρχει η πιθανότητα να μπερδέψουμε τα γένια με τα χτένια.
     
  7. astrologman

    astrologman Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Πως προτιμάτε εσεις τον σκλαβο ?

    Δηλαδη, πως συμβιβαζετε το απαραιτητο τακτικο ξυρισμα με την εκτελεση των εν λογω καθηκοντων? Ποια θεωρειται γενικα "η καταλληλος οψις δια τους ειλωτας";

    Γιατι "ξερεις πως αρπαει αυτο; Αν μου βαλεις φοκο θα καω σαν κουκουναρι!" που ελεγε κι ο Χατζηχρηστος!
     

    (Η φωτογραφια ειναι δανεισμενη απο τον ιστοτοπο του εκχριστιανισθεντος αραβος)
     
    Last edited: 18 Ιουλίου 2007
  8. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Re: Πως προτιμάτε εσεις τον σκλαβο ?

    Μη λες ονόματα...μη λες ονόματα. Πες με αιδεσιμότατε θα καταλάβω εγώ....
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    Νομιζω πως η εικονα ενος αξυριστου , γραμομενου σκλαβου με μουτζουρες στο προσωπο και στο σωμα ειναι οτι καλυτερο για τις Κυριαρχες.

    Βεβαια μερικες τον θελουν κουστουμαρισμενο και ξυρισμενο κοντρα ( λες και θα παει στον Καρρα το βραδυ) αλλα αυτο νομιζω δεν ειναι και το ιδανικο, για την εικονα ενος σκλαβου....
     
  10. astrologman

    astrologman Regular Member


    Δε σου φταινε τιποτα οι κουστουμερισμενοι και ξυρισμενοι κοντρα (αν και διαφερω κατα το ημισυ) να τους προσβαλλεις! 
     
  11. Guest05

    Guest05 Guest

    Κάτι σαν τον Άγγελο Κρεούζη στο «ορατότης μηδέν» δηλαδή ε;
     
  12. Kits

    Kits Contributor


    Να υποθεσω πως δεν σου αρεσει ο Βασιλακης εεε?