Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως φτανει σε οργασμο μια misstres

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος masterandslave, στις 13 Αυγούστου 2007.

  1. masterandslave

    masterandslave New Member

    Γεια σας και παλι. Εχω την απορια πως μια misstres φτανει σε οργασμο. Απο οτι φανταζομαι δεν κανει ερωτα με τον slave της.
    Αν καποια misstres θελει ας μου λυση αυτη την απορια.
    Ευχαριστω.
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Λοιπον: Μπορει να μαλακιστει την ωρα που ο σκλαβος της, της κανει ποδολαγνεια, μπορει ανετοτατα να κατσει στην μουρη του και να την γλυψει αλλα με το ματσουκακι ανα χειρας ωστε να κατευναζει καθε πονηρη εξαρση του πιπιου του!!!!
    Υπαρχει και το διπλο strap on το οποιο μπαινει μισο σε εκεινην και το αλλο μισο στο κωλι του φιμωμενου και στα 4 στημενου σκλαβου οπου με πολλα μπινελικακια και μπολικες καμουτσικιες στην πλατη του οδηγουμεθα προς εναν οργασμο αλλοτε σιωπηλο και αλλοτε κραυγαζοντας ως καλη και κυριαρχη αμαζονα που ιππευει το πονυ της!!
     
  3. masterandslave

    masterandslave New Member

    Πολυ διαφωτηστικη απαντηση Ευχαριστω.
     
  4. Black Angel

    Black Angel New Member

    Απάντηση: Re: Πως φτανει σε οργασμο μια misstres



      Σωστά!!!!!
     
  5. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Πως φτανει σε οργασμο μια misstres

    Δηλαδή μια Αφέντρα αποκλείεται να τον φάει ε?
     
  6. Black Angel

    Black Angel New Member

    Απάντηση: Πως φτανει σε οργασμο μια misstres

    Τίποτα δεν αποκλείεται σε αυτόν τον κόσμο!
     
  7. antonios

    antonios New Member

    νομίζω πως η υποχρέωση του σκλάβου να κάνει ικανοποιητιό έρωτα στην κυρία του είναι από τα πιο κοπιώδη έργα που μπορεί να του ανατεθούν και σίγουρα πολλά σημεία θα χρήζουν βελτίωση και τιμωρία...
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Πως φτανει σε οργασμο μια misstres

    Εχουν υπαρξει φορες που Αφεντρα πηδηχτηκε για να μιλησουμε ωμα με τον σκλαβο της, ομως ηταν περιπτωσεις που ο τυπος ηταν και σχεση της, οποτε ναι υπηρχε και ολοκληρωμενη σεξουαλικη επαφη!
    Στις περισσοτερες ομως περιπτωσεις οχι μονον δεν θα τον φαει αλλα του απαγορευει και καθε οργασμο, αφου, και μιλω σε προσωπικο επιπεδο, σε καθε 20 οργασμους της Αφεντρας επιτρεπεται ενας οργασμος του σκλαβου, αλλα παντα απο καποια αποσταση!
    Η θεση του ειναι στα ποδια της, το βλεμμα του στα τακουνια της, και καθε παρεκτροπη η σκεψη πονηρη, και ξερεις τι εννοω επισυρει βαρυτατες και σκληρες τιμωριες!!
     
    Last edited: 15 Αυγούστου 2007
  9. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Πως φτανει σε οργασμο μια misstres



    αραιά και που....
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Πως φτανει σε οργασμο μια misstres


    Μιρελλα μου, οχι και 20.... κοψε κατι, για να χαρουνε και λιγο τα σκλαβακια σου!
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Χαχαχαχαχα!!!!!
    Εκπτωσεις δεν κανουμε!!!!!!! Αντε καθε 19!!!!!
     
  12. thomaspolygono

    thomaspolygono Regular Member

    Για ποιο λόγο να μην κάνει έρωτα με τον υποτακτικό της? Τι ποιο όμορφο από το να κάνει έρωτα? Και μάλιστα να τις το προσφέρει αυτός που έχει η ίδια επιλέξει να την υπηρετεί, φαντάζομαι μετά από κάποιο χρονικό διάστημα που η σχέση τους θα έχει προχωρήσει. Εξάλλου πως θα βιώσει τον έρωτα μόνη της? Πλατωνικά κάποιες φορές? Αν αφεθεί κάποιες φορές, χάνει την ιδιότητα της σαν mistress?
    Mπορεί να βάλει κλίπς στις θήλες του υποτακτικού και με το να τραβάει την αλυσίδα που θα τα ενώνει να δίνει το ρυθμό της διείσδυσης.

    Αξιολάτρευτο πλάσμα, πολυλατρεμένη μου, άγγελε μου, βασίλισσα μου, δυνάστη μου.
    Έρικα Γιόνκ



    Κάντε έρωτα όχι πόλεμο.