Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πόσες κάνουν παρτούζες?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος pistachio, στις 28 Μαϊου 2011.

  1. pistachio

    pistachio New Member

    Καλημέρα κοινότης του ΒΣΔΜ, με αυτή την ερώτηση θα ήθελα να λύσω μια απορία που με διακατέχει, και μιας και απ ότι φαίνεται εδω πέρα αρκετοί θα έχουν απαντήσεις περί του θέματος θα ήθελα να μου πείτε με απάντηση ποσοστού, διαιρώντας δλδ αυτές που έχουν κάνει το λεγόμενο και ως gangbang, με τις γυναίκες που έχετε πάει.

    Παράδειγμα: έχω πάει με 5 γυναίκες που κάνουν παρτούζες απο το σύνολο των 20 που έχω πάει μαζι, άρα ποσοστόν 5/20= 25%

    Ευχαριστώ!!!!
     
  2. MindMaster

    MindMaster Contributor

  3. jim28

    jim28 Regular Member

    Απάντηση: Πόσες κάνουν παρτούζες?

    Δεν ξέρω, καμία δεν παραδέχτηκε οτι έχει κάνει παρτούζα
     
  4. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Πόσες κάνουν παρτούζες?

    Ναιιιιιιι.....επιτελους!
    Ελπιζω να συνεχιστει η τριλογια με το καταπληκτικο εργο, "ποσες τον παιρνουν απο τον κωλο, ενω εχουν δονητη στο μουνι τους,κρεμασμενες απο γαντζο στο ταβανι,ενω παιζουν με τα χερια τους τ αρχιδια του παρτενερ και τα βυζακια τους ταυτοχρονα".....

    Εφυγααααααααααααααααα.....παω για δημοσκοπηση!!!!
     
  5. ae1969

    ae1969 Regular Member

    Να φωνάξουμε και τον κ. Ηλία Νικολακόπουλο, γιατί δεν προβλέπω αυτοδυναμία στις παρτούζες. 
     
  6. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Απάντηση: Πόσες κάνουν παρτούζες?



    Ίσως είχε μεγαλύτερη επιτυχία να ρωτούσες «Ποιες από εσάς θα ήθελαν να κάνουν παρτούζες;» από την οποία θα πρόκυπτε και μια πιθανός χρήσιμη στατιστική για τα μέλη του Forum, αντί του «Ποιες κάνουν παρτούζες;» που ελάχιστοι θα σου απαντήσουν on topic.




    Υ.Γ.

    Βρε μπαμπά, εσύ είσαι ξανθός και η μάμα μαυρή, εγώ γιατί γεννήθηκα κινεζάκι;

    Άστα παιδί μου.. μετά από εκείνη την παρτούζα να χαίρεσαι που δεν γαυγίζεις κιόλας…
     
  7. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Πόσες κάνουν παρτούζες?

    αγαπητε pistachio
    κατ αρχην συγγνωμη διοτι ενω απευθυνεσαι σε ανδρικο πληθυσμο , γραφω εγω στο νημα σου ,
    με φιλικη διαθεση λοιπον απλα θελω να επισημανω οτι με τον τροπο που ζητας απαντησεις θεωρω οτι
    δεν θα οδηγηθεις σε σωστα συμπερασματα και σου το αιτιολογω .
    ζητας απαντηση ποσοστου και εστω οτι σου απαντουν οι περισσοτεροι 100% εννοωντας οτι εχουν παει με μια γυναικα στη ζωη τους κι αυτη εχει κανει gangbang, το συμπερασμα σου θα ειναι λοιπον οτι περιπου το 100% των γυναικων το κανει ?
     
  8. Απάντηση: Πόσες κάνουν παρτούζες?

    Μαθηματικά Β' δημοτικού.  
    (Τι φαρμακόγλωσσα!)  
     
  9. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Πόσες κάνουν παρτούζες?

    Eπειδή το θέμα για το ποιές έχουν κάνει παρτούζες είναι πολύ προσωπικό και "ευαίσθητο" για πολλές,
    έχω την αίσθηση ότι κι άν ακόμα το ερώτημά σου απευθυνόταν στις γυναίκες και όχι στους άνδρες,
    θα εισέπρατες από πολύ λίγες έως ελάχιστες θετικές απαντήσεις.
    Και από αυτές τις ελάχιστες οι περισσότερες για να μην πώ σχεδόν όλες οι θετικές απαντήσεις θα δίνονταν από κάποιες που δεν έχουν κάνει ποτέ παρτούζα, αλλά ο σκοπός της απάντησής τους θα είναι να σκανδαλίσουν, να τρελλάνουν και να προκαλέσουν εντύπωση στα αρσενικά αυτού του φόρουμ.
    Μακάρι να πέφτω έξω. Η συνέχεια ίσως δείξει.
     
    Last edited: 28 Μαϊου 2011
  10. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Πόσες κάνουν παρτούζες?

    Νομιζω πως ο συλλογισμος σας ειναι λανθασμενος.
    Και να θυμισω οτι βρισκομαστε σε BDSM forum.....λεω τωρα εγω για οσους το ξεχασαν.
    Η παρτουζα και γενικα καθε ερωτικο σχημα, ειναι κατι που ενα μεγαλο ποσοστο ανθρωπων εδω το εχουν δοκιμασει.
    Οχι γιατι οσοι ανηκουν στο "χωρο" γαμιουνται για πλακα, αλλα γιατι εχουν απενεχοποιησει το σεξ και δεν το εχουν στο μυαλο τους σαν κατι απαγορευμενο,ιδανικο ή τον υπερτατο σκοπο μιας οποιασδηποτε σχεσης.
     
  11. Απάντηση: Πόσες κάνουν παρτούζες?

    Είσαι σίγουρη ότι δεν έχεις παρεξηγήσει τα πράγματα;

    Διαφωνώ με όλους τους δυνατούς τρόπους.

    Δεν βρίσκω καμία σύνδεση του βδσμ με παρτούζες, όργια κτλ κτλ...

    Ωραία η καραμέλα με τους απενεχοποιημένους βδσμίτες, αλλά χωρίς φωτογραφίες δεν πιστεύουμε τίποτε!!  
     
  12. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Πόσες κάνουν παρτούζες?

    Δεν εχω χρονο να σου αναλυσω το σκεπτικο μου για την σχεση bdsm και ερωτικων σχηματων,γιατι πρεπει να φυγω,αυριο ισως να το κανω.
    Οσον αφορα τα "ντοκουμεντα"....  πονηρο θηλυκο,θα το φροντισω να σε σκανδαλισω  ....κατ'ιδιαν!  
    φιλακια!