Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πόσες κάνουν παρτούζες?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος pistachio, στις 28 Μαϊου 2011.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    2 άντρες με μια κοπέλα, χμ εξαρτάται πόσο ξεκάθαρο το έχετε κάνει στο τρίτο μέλος και ναι, να καυλώνετε άφοβα.

    Από την πλευρά μου με τρίτο μέλος γυναίκα είχαμε και καλές εμπειρίες.

    Κατά τα άλλα έχω δει προσωπικά σε κοπέλες που άλλες δε το χουν, άλλες θέλουν κάτι "άλλο" και τους φταίει το ότι προυπάρχει υπό. Απαιτήσεις/ προσδοκίες τύπου: τι θέση θα πάρω κτλ, χαχα γελάω.
     
  2. Το πράγμα είναι απλό. Ήταν δύο ζευγάρια δίδυμες γυναίκες και μια κοντή.
     
  3. brenda

    brenda FU very much

    Σοκο, σύμπλεγμα με πέντε γυναίκες? Είσαι είδωλο, τι να πω? Και ΔΥΟ ζευγάρια διδύμων?
    Ντροπή σου ατιμούτσιμο. Ο κόσμος τα λέει αυτά, να καταγράψω από κοινωνιολογική σκοπιά -τουλάχιστον- το συμβάν... 
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Μόνο αν παίζουν ερωτικά μεταξύ τους οι 2 άνδρες με εξιτάρει.
     
  5. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor


    Εγώ πάλι γιατί κατάλαβα ότι η @sokolata πήγε με 4 γυναίκες ταυτόχρονα; Σύνολο δηλαδή 5 γυναίκες (μόνες κατά τα άλλα)  .

    Καλά... ένα ένα μας τα λες εσύ!
     
  6. Και οι τέσσερις ήταν παρθένες, και στο ζώδιο τοξότες με ωροσκόπο ψάρι .δεν ξέρω άν βοηθάει κάπου στην έρευνα.
     
  7. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Με "φάγατε" στη στροφή  
     
  8. brenda

    brenda FU very much

    Καλά, εσύ άργησες, μάς το είχε ήδη διευρινίσει. Κι εγώ προβοκατόρισσα είμαι, φίλη της άλλης της γνωστής ιντρι(κ)αδόρισσας, χιχιχιχιχι...
    Λες να μην κατάλαβα? Απλά ήθελα να αποσπάσω μία πλήρη, αβίαστη και όπως πάντα απολαυστική ομολογία.
    Θα της το χτυπάω για πάντα το πόσο μοναχοφαού είναι, μη νομίζεις... 
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    Σοκο, πάρε με μαζί σου την επόμενννννη φορά, πλιιιιιιιιιιιζ, δεν χάνονται αυτά, έστω να σάς κρατάω τα wand, όλα θα τα δεχτώ, για χάρη τής επιστήμης φυσικά... 
    Άλλωστε πόσο δύσκολο είναι να βρεις άλλα ΔΥΟ ζευγάρια διδύμων, παρθένων γυναικών, ας είναι και δίδυμοι με ωροσκόπο τυραννόσαυρο ρεξ, δεν με νοιάζει! 
     
  10. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor


    Όχι, που δεν κατάλαβες  

    Όμως αυτό δεν το περίμενα από τη Σόκο αλλά προφανώς ούτε και η ίδια. Το είπε καθαρά άλλωστε. Ήταν παρθένες (και προφανώς αθώες και ανυποψίαστες).
     
  11. Το ότι ήταν οι δύο αδερφές κοντολαγνες η τριτη perv υποτακτικη η τεταρτη latex lover μιστρεσα και εγώ ως brat έπρεπε να τις βάλω σε τάξη το ανέφερα???
     
  12. Γιατί εγώ το περίμενα ?!