Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πόσες κάνουν παρτούζες?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος pistachio, στις 28 Μαϊου 2011.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Δεν περίμενα τίποτε λιγότερο από σένα Σοκο, είσαι ίνδαλμα και γυναίκα σύμβολο στο βασίλειο της Κοντολαγνείας, ευαγγέλιο σε έχουν, το έχω μάθει από αξιόπιστη πηγή. Keep up (or down) the gooooood work darling! 
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Με την τελευταία καταμέτρηση εδώ μέσα 27. Κάτι άλλο..?
     
  3. anima0

    anima0 Regular Member

    2 φορές μόνο, προκλητικό και άρα ερεθιστικό, αλλά και αγχωτικό.
    Ήθελα περισσότερη εξοικείωση (ή έπρεπε να είχα πιει κανένα ουζάκι παραπάνω)
     
  4. Εγώ που δεν έχω κάνει ακόμα είμαι πολύ πίσω?
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Μετά τις αιτιάσεις μελών πως τα τρίο δεν είναι παρτούζες και πως τα κουαρτέτα αν είναι δυο - δυο (σερνικά θηλυκα και κατά ρόλο και εν παραλλήλω σχέσει) θεωρούνται αλλαξοκωλιές ο αριθμός κατέπεσε στις 13... Βολευτείτε...
     
  6. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    πρεπει ο τριτος να ξερει το πολο του αναμεσα στο ζευγαρι.να ειναι καποιος εκτος συναγωνισμου
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Εκτός συναγωνισμού; δλδ.
     
  8. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Εκτός 11δας. Τι δεν καταλαβαίνεις;
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Αχμ δεν είμαι καλή στα αθλητικά και μου διαφεύγει. Λολ.  
     
  10. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    πολλυ μεγαλυτερος η πολλυ μικροτερος εξω απ το περηβαλον τους
     
  11. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    εχω τπαρξει ο τριτος κ ξερω τι σου λεω .τους ειδα μετα απο 6 χρονια κ ηταν μια χαρα ζευγαρι
     
  12. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Σύμφωνα με τα νεότερα στοιχεία της ΠΑΡΤΟΥΖΟ-ΣΤΑΤ, καταγράφεται μια ραγδαία άνοδος των κοράσιων που κάνουν.... πάρτουζες.

    Συγκεκριμένα, όπως φαίνεται στον πιστοποιημένο πίνακα :

    <------------------------------------
    Το 2004-2009 (ΝΔ) παρτούζες κάνανε 2 κοράσια, μετά από 10 σαμπάνιες στο -ΝΤΙΒΑΝΙ ΚΑΡΑΒΕΛ ή ΧΙΛΤΟΝ-
    Το 2009-2011 (ΠΑΣΟΚ) παρτούζες κάνανε 5 κοράσια, μετά από 5 ποτάκια και 3 σφηνάκια στο σχήμα -ΠΑΝΟ ΚΙΑΜΟΣ, ΠΑΟΛΑ-
    Το 2012-2015 (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ) παρτούζες κάνανε 10 κοράσια, μετά από 3 ποτάκια στο σχήμα -ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΜΕΛΑΣ, ΑΝΤΥΠΑΣ, ΕΦΗ ΘΩΔΗ-
    Το 2015-2017 (ΣΥΡΙΖΑ) παρτούζες κάνανε 24 κοράσια, μετά από 2 μπύρες στο παγκάκι του περίπτερου της γειτονιάς
    --------------------------------------->

    Βλέπουμε λοιπόν, ότι ο κλάδος γνώρισε άνοδο άνω του 140 %, με αριστερή κύβερνηση   και έχει γίνει η χαρά του παρτουζο-μπήχτη.

    Για την τριετία 2017-2020 (ΣΟ-ΙΜΠΛΕ), η πρόβλεψη των ειδικών, είναι ότι αναμένεται να κάνουνε παρτούζες 3500 κοράσια, μετά από 1 κιλό ψωμί και 200 γραμμάρια φέτα  

    Ουι, ουι , ουι  
     
    Last edited: 20 Δεκεμβρίου 2016